Wordpress İle İlgili İlgi Çekici Stratejiler Buradan Öğrenebilirsiniz | İnternetten Para Kazanma Teknikleri

En Yeni Eklenen

post adsense

04 Kasım 2022

Wordpress İle İlgili İlgi Çekici Stratejiler Buradan Öğrenebilirsiniz

Mevcut WordPress blogunuzda trafik yok mu? Nasıl olduğunu bilmek ister misiniz? Popüler bir blog yayınlamak sıkı çalışma ve çalışkanlık gerektirir. Bu makalede, devam etmenize yardımcı olacak bazı harika fikirler var.


Eğer WordPress var tüm insanlar olarak aynı tasarımları kullanmaktan kaçının emin olun. Bir zaman tasarrufu çünkü bunu yapmak için cazip olabilir, ancak sitenizin sadece değirmen çalıştırmak bakacağız. Sizin bireysel iş vitrinler bir site olmalıdır.


wordpress


Wordpress ile kullanabileceğiniz araçlara aşina olun. Örneğin, "KITCHEN SINK" size gönderilerde daha fazla biçim seçeneği sunar. Yönetici sayfalarınızda "EKRAN SEÇENEKLERİ" sekmesi de bulunur. Her türlü biçimlendirme öğesini denetlemek için bunu kullanın.


Gönderilerinizi nakletmek için bir zamanlama yapın. Eğer tam olarak nasıl göndermek için biliyorsanız motivasyon artacaktır. Hatta tek seferde içerik bir sürü oluşturabilirsiniz ve WordPress ne zaman blogunuza göndermek için söyle.


Web siteniz için değersiz olan yorumları ve içeriği temizleyin. Bu, sitenizi ziyaret eden dürüst kişiler için kullanıcı dostu hale getirir. Spam kaldırmak için harika bir yol için Akismet göz atın.


Posta URL 'nizin yabancı karakterler kurtulun. Onlar zor arama motorları için "Spider" yapmak ve kaldırılması gerekir. Ayrıca anahtar kelimelere daha kısa URL 'ler kullanmak yararlı olacaktır.


Gönderilerinizin kronolojik sıradışında görünmesini istiyorsanız ayarlamalar yapmalısınız. Gönderileri yeniden düzenlemek istiyorsanız tarihi değiştirin.


Artık bu makaleyi bitirdiğinize göre, WordPress'i nasıl daha iyi kullanacağınızı bilmelisiniz. Tavsiyeyi hemen kullanmaya başlayın. Sitenizde oldukça hızlı bir şekilde daha fazla trafik göreceksiniz. Aynı zamanda çok daha kullanıcı dostu olacak. Bu makaleyi gelecekte kullanmak üzere kaydettiğinizden emin olun. Bu ipuçlarını kullandıktan sonra daha iyi bir siteniz olacak.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumunuz İçin Teşekkür Ederiz.

Yorumunuz Site Yönetimi Tarafından Kontrol Edildikten Sonra Yayınlanacaktır.

Alt Adsense