Web Tasarımı İçin Size Yardımcı Olacak Basit İpuçları 2022 | İnternetten Para Kazanma Teknikleri

En Yeni Eklenen

post adsense

16 Mayıs 2022

Web Tasarımı İçin Size Yardımcı Olacak Basit İpuçları 2022

Web tasarımı hakkında çok şey bilmiyorsanız korkutucu görünebilir. Ancak, bir kez konu hakkında daha fazla bilgi edinmek, o kadar da kötü olmadığını fark edebilirsiniz.SEO Uyumlu ve profesyonel bir site oluşturmak için gerekli olsalar da, bir sitenin dağınık görünmesini sağlayabilir ve ziyaretçileri uzaklaştırabilir. Siteniz için bir dekorasyon olarak grafik kullanmayın; daha iyi hale getirmek için kullanılmalıdır. Grafik kullanımını korursanız sitenizde gezinmek de daha kolay olacaktır.


Sayfanızı yayınlamadan önce sayfalarınızın bozuk bağlantılar olup olduğunu kontrol edin. Ziyaretçiler kırık linklere tıkladıklarında hayal kırıklığına uğrayabilirler. Ayrıca bağlantıları kendiniz kontrol edebilir veya bir tarayıp kırık bağlantıları bildiren bir program çalıştırabilirsiniz.


Haber bülteni yazmayı düşündün mü? Bu sitenizi görüntülenmiş olabilir birini cezbetmek için harika, ama sonra tamamen unutmak için gitti. Kaydolan ziyaretçi sayısını izleyin ve kayıt formunu sitenizin kenar çubuğuna yerleştirin. Bülteni yalnızca talep eden kişilere sunduğundan emin olun!


Web sitenizi oluşturmak için ücretsiz kaynaklardan yararlanmalısınız. Pahalı yazılımlar kesinlikle mevcut olmasına rağmen, sitenizin kurulumu ve çalıştırması söz konusu olduğunda ücretsiz ürünler de çalışabilir. Sizden gerekli olan tek şey, size aradığınızı verecek ücretsiz araçları bulmak ve seçmek için biraz çaba sarf etmektir.


Sitenizde çeşitli yazı tipleri kullanmaktan kaçının. Kesinlikle yazı tipleri aslında farklı ekranlarda gibi bakmak için gidiyoruz ve onlar konsantre web sitesi okuma veya daha küçük ekranlar için çok küçük olup olmadığını dikkate almak istiyorum. Verdana, bir dizi renk ve boyutta okunması kolay olduğundan yaygın olarak kullanılan iyi bir yazı tipidir.


Web sitenizde kullanmak için profesyonel görünümlü grafikler oluşturmak istiyorsanız Photoshop'u kullanın. Eğer iyi bir iş yapmaz genel bir program kullanarak fiyat kaymak için çalışırsanız, büyük ölçüde zaman ve çaba profesyonel görünümlü bir web sitesi oluşturmak için gerekli artıracaktır.


Şimdi gördüğünüz gibi, web tasarımı tüm bu korkutucu değildir. Sitenizi en fazla sürede almak için burada okuduğunuz ipuçlarını kullanın.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumunuz İçin Teşekkür Ederiz.

Yorumunuz Site Yönetimi Tarafından Kontrol Edildikten Sonra Yayınlanacaktır.

Alt Adsense