Harika Bir Web Sitesi Tasarlamak Için Yararlı Tavsiyeler 2022 | İnternetten Para Kazanma Teknikleri

En Yeni Eklenen

post adsense

16 Mayıs 2022

Harika Bir Web Sitesi Tasarlamak Için Yararlı Tavsiyeler 2022

Web site tasarımı hakkında daha fazla bilgi edinmek istediyseniz, yaptığınız her şeyi durdurmak ve bu ipuçlarına göz atmak isteyeceksiniz. Burada, bölgedeki uzmanlar tarafından yazılmış fantastik tavsiyeler verilecektir. Bu şekilde, harika bir web tasarımcısı olmak için gereken tüm verileri kazanacaksınız.Web sitenizde OnExit pop-up kullanmayın. Bu taktik özellikle bir son-hendek girişimi bir satış almak için çalışıyoruz İnternet Pazarlamacılar tarafından kullanılır. Pop-up bu tür hakkında kelime etrafında olsun, ve bir pazarlamacı olarak itibarını öldürecek. Mozilla bile güvenlik riskleri gerekçe göstererek, bu pop-up üzerinde metin bastırmak için adımlar atıyor.


"Gizemli et navigasyonu" olarak adlandırılan kullanmaktan kaçının. Bu, sitenin gezintisi için etiketlenmemiş görüntülerin veya diğer öğelerin kullanılmasını içerir. Çoğu durumda, ziyaretçi ne yaptıklarını görmek için bile düğmelerin üzerine fareyle basmak zorundadır. Navigasyon en iyi basit tutulur. Sayfanın üst veya sol tarafındaki metin bağlantılarını kullanın.


Web tasarımı her zaman haberdar olmak istediğiniz bir konudur. Bunu göz önünde bulundurarak, eğer web tasarımı içine de herhangi bir arkadaş varsa o zaman onlarla temas halinde tutmak isteyeceksiniz. Web tasarımı söz konusu olduğunda her ikinizin de oyununuzun üstünde olması için öğrendiğiniz yeni bilgileri değiştirebilirsiniz.


Her zaman bir simge ile harici bir programda açılması gereken dosyaları işaretleyin. Birçok site, sırasıyla Foxit Reader ve Microsoft Word/OpenOffice'te açılması gereken PDF dosyalarını ve daha az yaygın olarak DOC dosyalarını barındırır. Bu dosyalar, dosya türünü temsil eden bir simge ve kullanıcıda yoksa uygun görüntüleyiciyi karşıdan yükleme bağlantısıyla işaretlenmelidir.


Sağ çapa metnini kullandığınızdan emin olun. Bir bağlantının çapa metin açıkça ziyaretçinin ne zaman o bağlantıyı tıklamaları görmek için beklediğiniz tanımlamalı. Örneğin, bir bağlantı widget sipariş sayfanıza yol açırsa, çapa metni "sipariş widget 'ları" okuyabilir. Özellikle "buraya tıklayın" çapa metin olarak kullanmaktan kaçının.


Şimdi bu harika bilgiyi sindirdiğinize göre, umarım web tasarımı hakkında yeni bir şey keşfetmişsinizdir. Bu, birçok olası makale arasından sadece bir makaledir, ancak web tasarımının önemi umarım bu konuda yeterince vurgulanmıştır. 


Web tasarımı ile ilgili oldukça fazla bilgi vardır ve başarılı olmak için iyi bir bilgi dengesi elde etmeniz gerekir.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumunuz İçin Teşekkür Ederiz.

Yorumunuz Site Yönetimi Tarafından Kontrol Edildikten Sonra Yayınlanacaktır.

Alt Adsense