Wordpress Ile Nereden Başlayacağını Bilmiyor Musunuz? | İnternetten Para Kazanma Teknikleri

En Yeni Eklenen

post adsense

07 Aralık 2021

Wordpress Ile Nereden Başlayacağını Bilmiyor Musunuz?

 Wordpress Ile Nereden Başlayacağımı Bilmiyor Musunuz? Bu İpuçları Yardımcı Olabilir!


WordPress'i ilk kullanmaya başladığınızda zor olabilir. ancak, bu makaleyi okuduktan sonra nasıl kullanılacağını öğrenebilirsiniz. WordPress'in sizin için çalışmasını sağlamak için bazı yararlı ipuçları ve basit püf noktaları almak için bu makaleyi okuyun.
Daha fazla trafik çekmek için temanızı web sitenizde güncel hale getirin. Renklerinizi ve logolarınızı vurgulayan yeni bir temaya geçin. Ayrıca, sitenizi her gün yüksek hacimli potansiyel müşterilere göstermeyi planlıyorsanız, daha profesyonel bir tema tercih etmek isteyebilirsiniz.


Eğer profesyonel veya arama motoru optimizasyonu purporses için bir Wordpress blog yapıyorsanız, Wordpress aslında blogunuza ev sahipliği izin vermeyin. Farklı bir ev sahibi blogunuza koyun ve sonra sadece orada Wordpress uygulamasını kullanın. Wordpress'in web sitesindeki bloglar bazen çok ticari olduğu için silinir veya içerikte spam olarak kabul edilir.


Akıllı URL'ler oluşturun! URL'de çok fazla anahtar kelime kullanmayın ve her şeyi basit ve basit tutun. Aşırı verbiage kaçının. Bakmak ve anlaşılması kolay akıllı permalinks oluşturmak istiyorum. Bu, blogunuzun daha kullanıcı dostu ve anlaşılır hale yardımcı olur.


WordPress'i her zaman en kısa sürede yükseltin. Hackerlar kullanıcıların büyük miktarda nedeniyle WordPress hedef olacaktır. Güncellemeler kullanılabilir olur olmaz WordPress'i güncellemek en değerli güvenlik görevleriniz olabilir. Güncellemeyi ne kadar uzun süre beklerseniz, bilgisayar korsanlarının işletmenize girmesi için o kadar iyi bir fırsat elde elabilirsiniz.


Çoğu şablon yerleşik bir açılış sayfasıyla birlikte gelir, bu nedenle bu şablondan yararlanın. Bu soyulmuş sayfa, bir kayıt formu veya bir "Şimdi Satın Al" bağlantısı olsun, niyetlerini tam olarak ne bakmalarını istediğinize odaklamanıza olanak tanır. Bu, istediğiniz eylemleri yapmalarını sağlar.


WordPress ile ilgili öğrenmeniz gereken çok şey var ve biraz zaman alacak. Yine de öğrenmeye başlamalısın. Mükemmel bir blogcu olmak için burada sunulan yararlı tavsiyeleri izleyin. Sonunda, kolaylıkla gönderiler yapacaksınız.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumunuz İçin Teşekkür Ederiz.

Yorumunuz Site Yönetimi Tarafından Kontrol Edildikten Sonra Yayınlanacaktır.

Alt Adsense