YouTube Video Yükleme Püf Noktaları - YouTube Videosu Nasıl Video Yüklenir | İnternetten Para Kazanma Teknikleri

En Yeni Eklenen

post adsense

23 Kasım 2021

YouTube Video Yükleme Püf Noktaları - YouTube Videosu Nasıl Video Yüklenir

 Bir youtube videosu yüklerken yapmanız gereken ilk şey, doğru gizlilik ayarını seçmektir. Yeni başlayanlar için "Listelenmemiş" seçeneği en iyisidir. Bu size videonuz üzerinde en fazla kontrolü sağlayacaktır. Videonuzun başlığını da değiştirebilirsiniz. Videonuz için uygun bir gizlilik ayarı seçtiğinizden emin olun. Bu yöntem için "Genel" seçeneğini seçmek en iyisidir. Ne yapacağınızdan emin değilseniz YouTube video gizliliği hakkında daha fazla bilgi edinmek için okumaya devam edin.

youtube video yükleme

Adım Adım YouTube Videosu Nasıl Video Yüklenir?

YouTube'da bir video oluştururken, bir konuşma metni eklerseniz kitlenizin videoyu daha iyi görebileceğini unutmayın. Bu, Transkript özelliği kullanılarak yapılabilir. Bunu nasıl yapacağınızı merak ediyorsanız, bu öğreticiyi izleyin. Bu teknikte ustalaştıktan sonra, mükemmel YouTube videosunu yaratma yolunda olacaksınız! Daha fazla görüntüleme ve daha fazla abone edinmenize yardımcı olacak tonlarca ipucu ve püf noktası var.

Videolarınız için bir zaman belirlemenin yanı sıra, onları canlı hale getirebilirsiniz. Örneğin, belirli bir zamanda bir geri sayım ayarlayabilir veya bir videonun prömiyerini yapabilirsiniz. Videolarınız ister herkese açık ister özel olsun, bir içerik beyanınız olduğundan emin olmak isteyeceksiniz. Bu hem yasal nedenlerle hem de şeffaflık açısından önemlidir. İçerik beyanını yaptıktan sonra videoyu yayınlamak için YouTube sayfanızın sağ üst köşesindeki yayınla düğmesini tıklayın.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumunuz İçin Teşekkür Ederiz.

Yorumunuz Site Yönetimi Tarafından Kontrol Edildikten Sonra Yayınlanacaktır.

Alt Adsense