YouTube Shorts Videosu ile Nasıl Para Kazanılır 2021 | İnternetten Para Kazanma Teknikleri

En Yeni Eklenen

post adsense

23 Kasım 2021

YouTube Shorts Videosu ile Nasıl Para Kazanılır 2021

 YouTube Shorts video platformu, içerik oluşturucuların videolarına temel efektler eklemesine olanak tanıyan çeşitli düzenleme araçlarına sahiptir. Shorts'un en eski sürümü, ekranın alt kısmında "beğen" ve "yorum" düğmelerine sahipti. YouTube o zamandan beri biçim ve kullanıcı deneyiminde ince ayarlar yaptı. Dikey düzen popülerdi ve ekip bunu böyle tutmak için çalışıyor. Şu anda platform, kullanıcıların 15 saniyeye kadar video kaydetmesine izin veriyor.


youtube shorts video

YouTube'un yeni kısa videolar bölümü, 60 saniyeden kısa videolar yayınlamanıza olanak tanır. Videolardan para kazanılamaz, ancak komik veya eğitici olabilirler. YouTube şortlarınızla para kazanmak istiyorsanız Teespring ile bir mağaza oluşturabilirsiniz. Site, tişört, kupa ve daha fazlasını satmanıza ve ürün başına 5 ila 20 dolar kazanmanıza olanak tanır. Bu seçenek tüm YouTube kullanıcıları tarafından kullanılabilir.

Kısa bir video oluşturmak için bir kameraya, bir düzenleme yazılımına ve bir video düzenleme programına ihtiyacınız olacak. Çoğu YouTube Shorts oluşturma aracı, videolarınızı düzenlemenize, yeniden boyutlandırmanıza ve kırpmanıza olanak tanır. Ayrıca videolarınıza metin veya filtreler ekleyebilir, görünürlüğü ayarlayabilir ve videolarınızı planlanmış bir zamanda yükleyebilirsiniz. Şortlarınızı seçili pazarlardaki kullanıcılara görünür olacak şekilde planlayabilirsiniz. Hatta yaş kısıtlamalarını ifşa etmeyi ve videolarınıza metin yerleştirmeyi bile seçebilirsiniz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumunuz İçin Teşekkür Ederiz.

Yorumunuz Site Yönetimi Tarafından Kontrol Edildikten Sonra Yayınlanacaktır.

Alt Adsense