YouTube Hızlı Video İndiricisi Nasıl Kullanılır - Youtube Video Download | İnternetten Para Kazanma Teknikleri

En Yeni Eklenen

post adsense

23 Kasım 2021

YouTube Hızlı Video İndiricisi Nasıl Kullanılır - Youtube Video Download

 YouTube'dan video indirmek istiyorsanız, bir YouTube indiricisine ihtiyacınız olacak. Çeşitli farklı programlar vardır, ancak bir android telefon kullanıyorsanız TubeMate kullanmak isteyeceksiniz. Ücretsizdir ve herhangi bir videoyu indirmenize izin verir ve hatta dosyaları yeniden adlandırabilirsiniz! Videoları indirmek için aşağıdaki adımları uygulamanız yeterlidir: TubeMate'i mobil cihazınıza kurun, ardından sağ alt menüye gidin ve "İndirilenler Listesi" simgesine dokunun.


youtube video indirmek

Video açıldığında, bağlantıyı telefonunuza kopyalamak için yerleşik tarayıcıyı kullanın. YouTube uygulaması onu tanıyacak ve indirmeye başlayacaktır. MP4 veya diğer formatlarda kaydetmeyi seçebilirsiniz. Tamamlandığında, favori videolarınızı izlemeye devam edebilirsiniz. YouTube'dan video indirmeyi sevmiyorsanız, diğer sitelerden video kaydetmek için aynı yöntemi kullanabilirsiniz. Videoları bilgisayarınıza indirmek için "İndirme Bağlantısını Kaydet"e tıklayın ve tercih ettiğiniz kalite ve formatı seçin.

YouTube'dan 4k video download etmek için önce YouTube'a gidin. Ardından indirmek istediğiniz videoya tıklayın. Videoya tıkladığınızda, ne tür bir dosya indirmek istediğiniz sorulacak. MP4, MP3 veya hatta her ikisini de seçebilirsiniz. Formatı seçtikten sonra, videonun nereye kaydedilmesini istediğiniz sorulacak. İşlem tamamlandığında, doğrudan oynayabilirsiniz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumunuz İçin Teşekkür Ederiz.

Yorumunuz Site Yönetimi Tarafından Kontrol Edildikten Sonra Yayınlanacaktır.

Alt Adsense