Gmail Parolanızı mı Unuttunuz? İşte Gmail Şifre Kurtarma Nasıl Yapılır? | İnternetten Para Kazanma Teknikleri

En Yeni Eklenen

post adsense

24 Kasım 2021

Gmail Parolanızı mı Unuttunuz? İşte Gmail Şifre Kurtarma Nasıl Yapılır?

 Gmail şifrenizi mi unuttunuz? Endişelenmenize gerek yok; hesabınızı kurtarmanın bazı yolları vardır. Bir telefon numaranız varsa, doğrulama alanına girin. Hesabınıza geri dönmenize yardımcı olacak daha fazla bilgi istenecektir. Telefon numaranız yoksa, kurtarma e-posta adresiniz olarak e-posta adresinizi girebilirsiniz. "Başka bir yol dene"yi tıklayın ve talimatları izleyin.


gmail şifremi unuttum


Ardından, Gmail hesabınızın oturum açma sayfasına gidin ve "şifremi unuttum" seçeneğini tıklayın. Giriş yaptıktan sonra, hesabın gerçekten sahibi olduğunuzu doğrulamak için bir dizi soruyu yanıtlamanız gerekecek. E-postayı almak için yaklaşık beş gün beklemeniz gerekecek. Bu süre içinde e-postayı almazsanız, sağlayıcıyla iletişime geçmeniz gerekir. Aksi takdirde, beş günlük sürenin bitmesini beklemeniz gerekecektir.

Bu bilgileri girdikten sonra, doğrulama kodunuzu girmeniz ve "Şifreyi Değiştir"i tıklamanız istenecektir. Yeni bir şifre ve doğrulama kodu içeren bir kurtarma e-postası alacaksınız. Bu kodu kullanmak için e-postayı açmanız, yeni şifreyi iki kez girmeniz ve ardından "Onayla"yı tıklamanız gerekir. Hesabınız yeniden etkinleştirilecek! Doğru e-posta adresini kullandığınızdan emin olmak için kodu tekrar girmeniz gerekecek.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumunuz İçin Teşekkür Ederiz.

Yorumunuz Site Yönetimi Tarafından Kontrol Edildikten Sonra Yayınlanacaktır.

Alt Adsense