En Kolay Ücretsiz Alan Adı Domain Nasıl Alınır 2021 | İnternetten Para Kazanma Teknikleri

En Yeni Eklenen

post adsense

24 Kasım 2021

En Kolay Ücretsiz Alan Adı Domain Nasıl Alınır 2021

 Ücretsiz bir alan kullanmanın ana endişelerinden biri sınırlı HTML sayfalarıdır. Çoğu durumda bu yaygın olsa da, gelecekte web sitenizi genişletmek istiyorsanız, yalnızca birkaç sayfanız varsa daha fazla genişletmeniz imkansız olabilir. Neyse ki, onlar için ödeme yapmak zorunda kalmadan sınırsız sayıda ücretsiz alan adı almanın yolları var. Aşağıdakiler en popüler yöntemlerden bazılarıdır. Bu uygulamada yeniyseniz, daha fazla bilgi edinmek için bu sitelere göz atmalısınız.


domain nasıl alınır


Free domain size reklamlar aracılığıyla gelir sağlar, bu nedenle ciddi web siteleri için ideal değildir. En büyük dezavantajı, web sitenizde ne tür reklamlar göreceğiniz konusunda tam kontrole sahip olamamanızdır. Ayrıca, ücretsiz alan adlarından yararlanmakla ün salmış bilgisayar korsanları ve spam göndericilerle uğraşmak zorunda kalabilirsiniz. Ziyaretçilerinizin sitenizde yayınladığınız reklamları beğenmediğini bile fark edebilirsiniz, bu da sıralamalarınızı ve trafiğinizi olumsuz etkileyebilir.

Ücretsiz domain almanın birkaç yolu vardır. Bazı barındırma şirketleri, üzerine banner reklam yerleştirdikleri sürece ücretsiz alan adları sunar. Bu yöntemler Google tarafından hoş karşılanmaz ve bunlardan yararlanmak için bir web barındırma planına ihtiyacınız olacaktır. Bu planların dezavantajı, web sitenizden asla gelir görmeyeceğinizdir. Web sitenizdeki reklamları kontrol edemezsiniz, bu nedenle ücretsiz alan adını almak için bazı fedakarlıklar yapmanız gerekecek.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumunuz İçin Teşekkür Ederiz.

Yorumunuz Site Yönetimi Tarafından Kontrol Edildikten Sonra Yayınlanacaktır.

Alt Adsense