Instagram Etkileşimini Artırmak için En İyi 10 İpucu 2021 | İnternetten Para Kazanma Teknikleri

En Yeni Eklenen

post adsense

28 Ağustos 2021

Instagram Etkileşimini Artırmak için En İyi 10 İpucu 2021

 En iyi Instagram hileleri, ipuçları ve özellikleri tüketimi için tesirli 20 yöntemler ve daha çok bilgi için en doğru adres.


1. En sevdiğiniz şahıslar gönderi paylaştığında tebliğ alın.


En sevdiğiniz etkileyicilerden gelen bir Instagram gönderisini bir daha katiyen kaçırmak istemiyor musunuz? Belirli bir kullanıcı her yeni foto gönderdiğinde bir tebliğ almayı seçebilirsiniz. Tek yapmanız gereken her kullanıcı için tek tek bildirimleri açmak.


Instagram Hileleri


Bu bildirimleri açmak için bir kullanıcının profilini görüşme edin, gönderinin sağ üst köşesindeki üç noktayı tıklayın, menüden "Bildirimler"i tıklayın ve en son aşikar menüden gönderiler yahut hikayeler için bildirimleri açın.


Gönderi bildirimlerini kapamak mı istiyorsunuz? Sadece tıpkı adımları izleyin. Telefonunuzun ayarlarında Instagram uygulamasından gelen bildirimleri etkinleştirmeniz gerekliliğini unutmamak önemlidir - işte böyle.


iPhone/iPad'de bildirimlere müsaade vermek için: "Ayarlar"a, sonrasında "Bildirimler"e gidin. "Instagram"ı seçin ve sonrasında "Bildirimlere İzin Ver" ayarını açın.

Android'de bildirimlere müsaade vermek için: "Ayarlar"a gidin, sonrasında "Uygulamalar"ı ve sonrasında "Instagram"ı seçin. Bildirimleri gösterme sekmesini seçin.


2. Biyografinize hususi yazı çeşitleri ekleyin.


İşte profilinizi gerçekte öne çıkarabilecek bir Instagram biyografisi. Profil fotoğrafınızın altındaki biyografiye esasen emojiler ekleyebilirsiniz, fakat klavyeniz oradaki yaratıcılığınızı sınırlar.


Birkaç esas üçüncü doğrultu internet sitesini kullanarak, Instagram topluluğunda sık sık bulunmayan birtakım hususi yazı tiplerini kopyalayabilirsiniz. İşte nasıl.


3. Biyografinize hususi karakterler ekleyin.


Biyografinizi sadece hususi bir yazı tipiyle kişiselleştirmekle kalmaz, bunun beraberinde sizi yahut markanızı ayırt eden, fakat akil telefonunuzun normal klavyesinde bulamayacağınız alışılmadık karakterler de ekleyebilirsiniz. Bunlara §, † yahut Instagram adınız ticari markalı bir mahsul adı içeriyorsa ™ dahildir.


4. Instagram kullanıcılarını hesabı olmadan arayın.

Instagram, sonunda kendiniz yahut işiniz için bir hesap oluşturduğunuzu görmek istese de, kaydolmaya kıymet olup olmadığını görmek için sizi bekleyen hoş markaları, insanları ve köpekleri bir hesap olmadan inceleyebilirsiniz.


Giriş yapmadan Instagram'dahi insanları aramanın iki yolu vardır:


Instagram URL'sinin Sonuna Kullanıcı Adı Girme


Hesabı olmayan kullanıcıları aramanın ilk yolu, esasen bildiğiniz bir Instagram kullanıcı ismini kullanmak ve "www.instagram.com/" sayfasının sonuna eklemektir.


5. Beğendiğiniz bütün gönderileri görün.


Hiç Beğendiğiniz gönderilerin tümünü tek bir yerde görmek istediniz mi? Tek yapmanız gereken kendi profilinize gitmek ve sağ üstteki "Ayarlar" butonuna (iPhone/iPad'de bir dişli simgesi ve Android'de üç nokta) tıklamak, sonrasında "Hesap"a ve en son "Sizin Gönderilerine" tıklamak. Beğendim."


Beğendiğiniz gönderilerden rastgele birini beğenmekten vazgeçmek için gönderiye gidin ve altındaki "kalp" simgesinin seçimini kaldırın. Endişelenmeyin, kullanıcıya gönderiyi beğenmediğiniz bildirilmez.


6. Aynı cihazdan çok sayıda hesap ekleyin ve yönetin.


Köpeğiniz için değişik bir hesabınız var mı? Utanmayın; it yavrusu profilinin beraberinde ol. Aslında, ister bir evcil hayvan hesabı, ister bir işletme hesabı olsun, bunu şahsi hesabınızın derhal yanına ekleyebilir ve yönetebilirsiniz.


Profilinizden dişli simgesine dokunun. Bu simgeyi bir Android aygıtta keşfetmek için evvela ekranınızın sağ üst köşesindeki üç yatay çizgiye dokunmanız gerekir.

En alta gidin ve "Hesap Ekle"ye dokunun.

Diğer hesabınızı kullanıcı adı ve şifre ile ekleyin ve hazırsınız.

Her iki profil arasında geçiş uygulamak için, bütün tabi hesapları göstermek üzere gezinme çubuğundaki profil resminizi matbu tutun. Ayrıca daha evvela anlatılan Ayarlar sayfasından değişik bir hesaba geçiş yapabilirsiniz. Aşağıdaki Instagram özelliğinde bu ekranın nasıl göründüğünü görün.


7. Gönderileri eskiden planlayın.


Instagram bir taşınabilir aplikasyon olmasından, büyük ihtimalle foto çekme ve bunları hemen Instagram Hikayenize sevkıyat rutini içindesinizdir. Ancak, ileride belli bir gün ve saat için bunları bilgisayarınızdan dahi eskiden gönderebilirsiniz.


8. Instagram biyografinizi Keşfet sekmesinde görünecek şekilde optimize edin.


Arkadaşlarınız, aileniz ve iş arkadaşlarınız ilk Instagram takipçi grubunuz olur, fakat gaye kitlenizi büyültmek sizi esasen tanıyan insanlardan daha çoğunu gerektirir. Bunu yapmanın mühim bir yolu, profilinizin Instagram'ın Keşfet sayfasında görünmesini sağlamaktır.


9. Kaydedilmiş gönderilerden meydana gelen bir koleksiyon oluşturun.


Instagram, beğendiğiniz bütün gönderileri görüntüleyebilmenin beraberinde, oluşturduğunuz koleksiyonlardaki belli gönderileri kaydetme yahut favorilere ilave etme opsiyonuna de sahiptir.


Profilinize gidip ekranınızın sağ üst köşesindeki "Ayarlar" simgesine dokunarak başlayın ve sonrasında "Kaydedildi"yi seçin.


10. Instagram Hikayelerinizi ilerletmek için 'Tür Modu'nu kullanın.


Instagram Hikayeleri , profilinizden değişik olarak aşikar ve sadece 24 saat süren kısa yaşamlı fotoğraflar yayınlamanıza imkan tanıyan bir Instagram özelliğidir. Benzer düşünen kullanıcıların Instagram'ın anne sayfasında profilinizi keşfetmelerine yardımcı olmak için olağanüstü bir işlevdir.


Ancak, başlangıcından bu yana, Hikayeler epey yaratıcı duruma geldi ve gaye kitlenizin ilgisini çekmek için hoş bir filtreden daha çoğu gerekiyor. Snapchat'e benzeri bir opsiyon olan "Tür Modu"na girin ve size birisiyle rezonansa girmek için ekstra bağlam gerektiren Hikayeler yazısı yazma kuvveti verin.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumunuz İçin Teşekkür Ederiz.

Yorumunuz Site Yönetimi Tarafından Kontrol Edildikten Sonra Yayınlanacaktır.

Alt Adsense