Discord'dan YouTube Premium Hediye Sürprizi Geldi 2021 | İnternetten Para Kazanma Teknikleri

En Yeni Eklenen

post adsense

12 Ağustos 2021

Discord'dan YouTube Premium Hediye Sürprizi Geldi 2021

 Discord, Nitro abonelerine üç ay YouTube Premium armağan etmek için müjdeyi verdi. Kullanıcılar, bu üç ay bedava dicord kullanım hakkı ardından YouTube Premium aboneliklerini aylık ödemeler yaparak yenileyebilecekler. 


Peki, Discord YouTube Premium kodu nasıl alınır?


discord youtube premium


Discord, Nitro abonelerine üç maaş YouTube Premium kodunun müjdesini verdi. Discord idaresi yönünden uygulanan açıklamalara göre aylık fiyat 9,99 dolar ödeme yapmayı kabul eden kullanıcılar, YouTube Premium aboneliğine 3 aylığına para ödemeden sahip olacaklar.


Discord'un yaptığı açıklamalara göre kampanyaya girmek talip kullanıcıların, daha evvela YouTube Premium hesabı açmamış olmaları gerekiyor. Şirket sadece, yeni kullananlara YouTube Premium aboneliği verileceğini vurguluyor. Kampanyaya katılacak kullanıcılar, bu üç ay süre zarfında bedava kullanım hakkı ardından YouTube Premium aboneliklerini her ay ödeme yaparak yenileyebilecekler.


Geçtiğimiz dönemlerde Epic Games'in para ödemeden verdiği Discord Nitro aboneleri de bu kampanyadan faydalanabiliyorlar.


YOUTUBE PREMIUM KODU NASIL ALINIR?


Discord Nitro aboneliğiniz olan hesabınıza girdiğiniz vakit üst kısımda sizi bilgilendiren bir yazı esasen bulunacaktır fakat o yazıyla karşılaşmazsanız alttaki adımları izleyerek YouTube Premium kodunuzu temin edebilirsiniz.


  • Kullanıcı ayarlarına girin.
  • Ayarlar listesinden "Hediye Envanteri" sekmesine tıklayın.
  • Açılan sayfada Hediyelerin alanında YouTube Premium Kodu Gör'e tıklayın.
  • Karşınıza gelen kodu youtube.com/redeem sitesine girerek bedava YouTube Premium aboneliğinizi başlatabilirsiniz.


Bu koddan, daha evvela YouTube Premium, Music Premium yahut Play Music abonesi olmuş şahıslar faydalanamaz. Denemek istediğinizde kodu daha evvela kullandığınıza dair yanılgı temin edebilirsiniz. Kodu en geç 30 Ekim 2021'e kadar almalı ve 1 Aralık'a kadar etkinleştirmelisiniz.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumunuz İçin Teşekkür Ederiz.

Yorumunuz Site Yönetimi Tarafından Kontrol Edildikten Sonra Yayınlanacaktır.

Alt Adsense