5 Dakikada Instagram'da 1k Takipçi Nasıl mı Kazanılır? | İnternetten Para Kazanma Teknikleri

En Yeni Eklenen

post adsense

11 Ağustos 2021

5 Dakikada Instagram'da 1k Takipçi Nasıl mı Kazanılır?

 Ücretsiz Instagram takipçi edinmenin en iyi yollarından biri bedava denemeleri kullanmaktır. Peki Instagram'dahi 5 dakikada 1k takipçi kazanmak gerçek mi? Cevap Evet. Şimdi " 5 dakikada 1000 ÜCRETSİZ Instagram takipçisi kazanmaya ne dersiniz ? Kesinlikle hayır." Size karşı güvenilen olalım; sadece dolandırıcılar 1 dakika, 5 dakika, bir saatten az yahut bunun gibi bir sürede 1k ÜCRETSİZ Instagram takipçisi sunacaktır . 


Instagram takipçi satın alma


Aslında +500 yeni instagram takipçi kasma önerileri ile gelen birtakım servisler var fakat o takipçiyi 5 dakikada vermiyorlar. 


Ama neden?


Bunun sebebi, hizmetlerini asgari bir hafta kullanmaya devam etmenizi istemeleridir. Ama bu eylemin hedefi nedir? Sadece başka özelliklerini denemek için. Farkında olmadığınız, üstelik duymamış olabileceğiniz pekçok Instagram büyüme aracı var. Yani, bu her iki tarafın dahi kendi çıkarlarına sahip olabileceği bir şey. 


Peki Instagram'dahi 5 dakikada 1k takipçi nasıl kazanılır? 


Genel olarak, Instagram'dahi kısa sürede 1k takipçi edinmenin dört anne yolu vardır. O durumda okumaya devam edin ve hangisinin sizin için daha iyi olduğunu görün:


1. Instagram'dahi 5 dakikada 1k takipçi kazanmak için güvenilen bir büyüme hizmeti kullanın

Basit bir arama ile ani takipçiler yayınlayan binlerce Instagram büyüme hizmeti bulabilirsiniz . Ama tümü güvende mi? Hesabınızın yasaklanmasını yahut gölge yasaklanmasını engelliyorlar mı? AiGrow, tamamıyla güvenilir ve güvenilir bir Instagram takipçi büyüme denemesine sahip bir Instagram büyüme hizmetidir . Ayrıca AiGrow, reel Instagram takipçilerini gururla güvence eder.


AiGrow ile Instagram'dahi 5 dakikada 1k reel ve sadakatli takipçi edinin

Sizi sadece 5 dakika yahut daha kısa süren sadece 4 kolay adım vardır:


1. Ücretsiz kaydolun ve elektronik posta adresinizi doğrulayın


2. IG'nizi ekleyin ve Instagram hesabınızı bağlayın


3. Kontrol panelinizin üst kısmındaki yükseltme butonuna tıklayın ve hususi hesap yöneticinize sahip olmak için doğru büyüme planını seçin


4. Arkanıza yaslanın ve AiGrow'un Instagram eksperleri yönünden hesabınızın doğal olarak nasıl 1k takipçi kazanacağını görün!


Mesele bu ki, AiGrow ile elde ettiğiniz bütün takipçiler gerçektir, nişinize aittir ve gönderilerinizle ilgilenecektir. Yani böylece sadece 5 dakikada 1k Instagram takipçisi elde etmekle kalmayacak, iletişim oranınız dahi harika bir sıçrama yaşayacak. Bu, daha çok zevk, daha çok yorum ve elbet daha çok Instagram görüntüleme manasına gelir. 


Ayrıca, AiGrow, IG'nizi büyültmek ve Instagram'dahi kendi başınıza daha çok takipçi kazanmak istiyorsanız size aslında yardımcı olabilecek birtakım extra özelliklere sahiptir. Örneğin, AiGrow'un DM aracı, bilhassa dilenen sayfa Instagram'daki işletmenizle ilgiliyse, pekçok müşteri yönünden şiddetle tavsiye edilir. 2. 1 dakikadan kısa sürede 1k Instagram takipçisi satın alın

Instagram'dahi 1k takipçi almanın en hızlı yolu bu gibi gözüküyor. Instagram'dahi 1k yahut daha çok takipçi satan aniden çok takipçi hizmeti olduğu durumda, günümüzde kimse bu stratejiyi önermiyor. İşte bu nedenden Instagram takipçi satın almamalısınız:


Hesabınız geçici olarak yasaklanabilir yahut Instagram yönünden edebiyete kadar kapatılabilir.

Satın alınan takipçiler sadece düzmece sayılardır ve sayfanıza rastgele bir kıymet katmaz

Daha çok iletişim beklemeyin zira bu 1000 takipçiden hiçbiri gönderilerinizin birini dahi beğenmeyecek.

Yani 1k Instagram takipçi satın alarak elde ettiğiniz şey sadece bir sayıdır. Bu sebeple 1k düzmece Instagram takipçiniz olması sizi mesut ediyorsa, kararsızlık etmeyin ve bunun için gidin.


3. Instagram'dahi hızlı fakat riskli 1k takipçi kazanmak için Coin Apps kullanın

Coin uygulamalarına takipçi tacir programları yahut Instagram botları dahi adı verilir. Yaptıkları şey sadece takip için takip yöntemini kullanmaktır. Bu strateji Instagram'ın eski günlerinde fena değildi fakat bundan sonra değil! Dayanarak son Instagram algoritması Eğer rastgele bir üçüncü doğrultu bu kullanım otomasyon programları tüketiyorsanız ve Instagram yardım merkezine göre, hesabınız Instagram yönünden yasaklanmış olma riski olacaktır. Ancak madeni para programları ile Instagram'dahi 1000 takipçinizi nasıl elde edebileceğinizi öğrenmek istiyorsanız, ortak prosedür şudur:


 • Ücretsiz kaydolun (çoğu durumda)
 • Instagram hesabınızı programa ekleyin
 • Madeni para satın alın yahut meçhul Instagram hesaplarını takip edin yahut üçüncü doğrultu uygulamanızın önerdiği meçhul gönderileri beğenin ve jeton kazanın
 • Paralarınızı takipçi kazanmak için harcayın
 • Coin kullanmak ve daha çok takipçi alabilmek tavsiye edilir mi?


Kesinlikle hayır".


Ama bu stratejinin problemi ne?


Sahte Instagram takipçileri (tekrar sayılar)

Takipçilerinizin sizinle kalacağının garantisi yok (bir hafta dahi olsa!)

Nişinize ilişkin olmayan takipçiler alacaksınız

Takipçileriniz içeriğinizle etkileşime geçmeyecek (Instagram yorumu yok)

Geçici olarak yasaklanma riski (kişisel deneyimimize göre, en güvenilir Instagram takipçi uygulamalarından birini denedik ve Instagram hesabımızı edebiyete kadar kapattı. Teşekkürler paralar!)

Para için para satıyorlar ve sonra takipçi kazanmak için para harcıyorsunuz. Bir dakika bekle! Bu usul ile Instagram takipçi satın alabilmek arasında bir ayrım var mı?

Peki, bu 1k Instagram takipçisi alma yönteminin hedefi nedir?


Şanslı bir adamsanız ve bot hesabınızı beğenirse, meçhul IG'lerden (yeni kurbanlar) birkaç Instagram beğenisi alacaksınız. Ancak, birkaç düzmece takipçi yahut zevk sebebiyle hesabınızı Instagram yönünden kapatılma riskine atmaya aslında kıymet mi? 


Her şey sana tabi fakat hatta de 5 dakikada Instagram'dahi 1k takipçi kazanmak için coin almayı unutup onun yerine Bitcoin satın almalısın. İnanın orada daha çok kazanacaksınız.


4. Bir kuruş harcamadan Instagram'dahi 1k takipçi nasıl edinilir

Hepimizin bildiği gibi tek kuruş harcamadan 1k Instagram takipçisi edinmenin tek yolu kendinize güvenmekten geçiyor. Genel olarak 1k ve daha çok Instagram takipçisini güvence edecek iki anne etken vardır:


 1. Yaratıcılık
 2. Zor iş


Ancak bu, Instagram'dahi 1k takipçi kazanmak için bedava bir strateji mi? Tabii ki hayır." Burada harcadığınız şey para değil, zamanınızı harcamanız gerekiyor. Yani hepimiz biliyoruz ki vakit nakittir ve günümüzde paradan dahi daha değerlidir. 


Bu sebeple, uzun zaman harcamadan bu kadar takipçiye daha hızlı ulaşmak istiyorsanız, birtakım Instagram araçlarını kullanmalısınız.


Daha kısa sürede 1k yahut daha çok takipçi alabilmek için en iyi Instagram araçları

Burada daha açılmış olalım! Instagram araçları dediğimizde , daha kısa sürede IG'nizde daha iyi içeriğe sahip olmanıza yardımcı olabilecek bütün büyüme araçlarını kastediyoruz . Ve yüksek nitelikli içerik, Instagram'dahi daha çok takipçi çekmek için gereksinim duyduğunuz tek şey. İşte Instagram'dahi daha çok takipçi kazanmak için birtakım araçlar:


 • Instagram için zamanlama programları ve araçları
 • Instagram DM araçları
 • Instagram için hashtag araçları
 • IG denetleme araçları
 • Instagram Hikaye araçları
 • Instagram iş araçları
 • Yarışma seçici programları ve Instagram çekiliş araçları
 • Instagram için yorum araçları


Çözüm


Özetle Instagram'dahi 1k takipçi almanın dört değişik yolu var. Yeterince yaratıcı olduğunuzu ve IG'nize harcayacak zamanınız olduğunu düşünüyorsanız, kendinize güvenmenizi ve daha kısa sürede daha iyi içerik yayınlayarak takipçi kazanmak için birtakım Instagram araçlarını kullanmanızı öneririz. Ancak bütçeniz size hususi bir Instagram hesap yöneticiniz olmasına müsaade veriyorsa, AiGrow güvenilen bir büyüme hizmeti olarak ilk tercihiniz olur. Ve böylece, hiç kimse düzmece yahut riskli olduğu için madeni paralara para harcamayı yahut Instagram takipçisi satın almayı önermez. Bu yüzden akil olun ve Instagram'dahi 5 dakikada 1k takipçi kazanmak için hilekarlık oyununda katiyen kurban rolü oynamayın.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumunuz İçin Teşekkür Ederiz.

Yorumunuz Site Yönetimi Tarafından Kontrol Edildikten Sonra Yayınlanacaktır.

Alt Adsense