En Hızlı Kredi Veren Bankalar 2021 | İnternetten Para Kazanma Teknikleri

En Yeni Eklenen

post adsense

05 Mayıs 2021

En Hızlı Kredi Veren Bankalar 2021

 Online işlemlerin gelişmesi ile beraber kredi sürecinin tamamını şubeye gitmeden, kefilsiz ve belgesiz olarak yapan banka sayısı günümüzde artmıştır. Banka rekabetlerinin artması bankacılık işlemlerinin daha da kolaylaşmasını sağlamış kişilerin kredi almasını da kolaylaştırmıştır.


Hızlı Kredi


Şubeye Gitmeden Kolay Kredi Veren Bankalar


N Kolay Kredi (Aktif Bank) : Evrak talep etmiyor, kefil istemiyor.

CEPTETEB: Değerlendirme sonucunda istenebiliyor, kefil istemiyor.

Enpara.com : Evrak talep etmiyor, kefil istemiyor.

ING Bank kredi: Evrak talep etmiyor, kefil istemiyor.

Yukarıda müşterisi olmasanız dahi şubeye gitmeden kredi veren bankalar belirtilmiştir.


Kolay Kredi Alabilmek için Kredi Notum Kaç Olmalı?


Bankaların kredi notu değerlendirmesi her bankada değişiklik göstermektedir. Kredi notu 1-1900 arasında değişen kişinin ödeme durumu gelir durumu bankacılık geçmişi, daha önceki kredi bilançosu gibi faktörler ele alınarak hesaplanır. 1-699 arasında kredi notuna sahip kişiler en riskli, 700-10900 arasında bulunanlar orta riskli, 1100-1499 arasında bulunanlar az riskli, 1500-1699 arasında bulananlar iyi, 1700-1900 arasında bulunanlar ise çok iyi durumdadır.


Online Başvuru Yaparken Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?


İnternetten kredi başvurusu esnasında başvuru yapan ile banka arasında herhangi bir üçüncü kişi bulunmadığı için başvurunun her aşamasında dikkatli olunması gerekir. En önemli dikkat edilmesi gerekenlerin başında ise kredi tutarı ve vade sayısıdır. Ayrıca başvuru yaparken kredi vadesine göre oluşan ödeme tablosuna da göz atmanızda fayda var.


Kredi Notu Düşük Olanlar Online Olarak Daha Kolay Kredi Alabilirler mi?


Online başvuru yapılırken en önemli gereken şart kredi notunuzun yeterliliğidir. Eğer riskli grupta yer alıyorsanız online başvuru yerine şubeden başvuru yapmak şansınızı arttırabilir.


Online Kredi Başvuru Genel Şartları


Yaş şartı: Yasal olarak imza yetkisinin kazanıldığı yaş olan 18 yaşını doldurmuş olmanız yeterlidir. Fakat bankalar ise genel olarak 20 yaş ve üstü kişilere kredi vermeyi tercih eder.

Gelir şartı: Gelir şartı başvurduğunuz bankaya kredi notunuza bağlı olarak değişmekle birlikte genel olarak maaşınızın yarısı şeklinde aylık taksit ödeyebileceğiniz kanısı vardır. Örneğin geliriniz 4000 TL ise bankalar tarafından aylık ödeyebileceğiniz aylık taksit tutarı 2000 TL şeklinde hesaplanmaktadır.


Online Kredi Başvurusunda Vade Sayısı


Online olarak gerçekleştirdiğiniz ihtiyaç kredisi başvurularında 36 ay, taşıt ise 60 ay vade seçeneği hemen hemen tüm bankalarda vardır. 36 ay ve üstü vade seçeneği bireysel kredilerde sadece konut kredisinde bulunmaktadır.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumunuz İçin Teşekkür Ederiz.

Yorumunuz Site Yönetimi Tarafından Kontrol Edildikten Sonra Yayınlanacaktır.

Alt Adsense