Instagram'da Nasıl Para Kazanılır 2021 | İnternetten Para Kazanma Teknikleri

En Yeni Eklenen

post adsense

17 Nisan 2021

Instagram'da Nasıl Para Kazanılır 2021

Herkes Instagram'da para nasıl kazanılacağını bilmek istiyor. Etkileyici olarak çalışmayı, bağlı bir pazarlamacı olmayı veya kendi ürünlerinizi satmayı bu yazımızdan öğrenebilirsiniz.


Instagram Para Kazanma


Geçtiğimiz birkaç yıl içinde Instagram'ın sonsuz sayıda muhteşem fotoğraf akışı, parlak bir dergi, en iyi arkadaşınızın zevki ve bir butik mağaza arasında bir şeye dönüştü.


Üzerinde birlikte milyar aylık kullanıcılar 35 yaş altı olan % 71 kime, Instagram aspirasyon, ilham-ve şimdi, uygulama içi satın alma ait platformudur.


Instagram'da para kazanmanın üç ana yolu vardır.


  1. Markaların sponsor olduğu içeriği yayınlamak için etkileyici olarak çalışın
  2. Başkalarının ürünlerini satan bir bağlı kuruluş pazarlamacı olun
  3. Girişimci olun ve kendi ürünlerinizi satın


Her üç parçayla ilgili en iyi tavsiyemiz için okumaya devam edin.


Instagram'da nasıl para kazanılır?


Sponsorlu gönderiler, 'Instagram etkileyicisi' ifadesini duyduğunuzda aklınıza gelen ilk şey olabilir. Üzerinde bulunmaktadır 500,000 aktif etki sahibi erken 2019 tarihinden itibaren Instagram üzerinde.


Buradaki temel gereksinim, makul ila etkileyici bir instagram takipçi sayısı ve rekabetçi bir katılım oranıdır. Başka bir deyişle, internette sizi beğenip güvenmekte iyiyseniz bu strateji tam size göre.


Bu stratejinin cazibesi, e-ticaretin herhangi bir baş ağrısı olmadan pazarlamayı içermesidir: bir ürün yaratmanızı veya siparişleri yerine getirmenizi gerektirmez. Mükemmel bir dünyada, tüm bunlar sadece kendiniz olmak ve hayatınızı olduğu gibi yapan ürünler, hizmetler veya markalar hakkında paylaşım yapmaktır.


Elbette bir dezavantaj var: tüm markalar eşit doğmaz ve ilk başta kapınızı Bvlgari çalmıyor olabilir . Ayrıca, gelecek vadeden etkileyicileri hedefleyen çok sayıda dolandırıcı var.


Sponsorlu içerik rotasında başarılı olsanız bile, muhtemelen bütünlüğünüz ve geliriniz arasındaki dengeyi düşünmeniz gerekecektir. Sonuçta, hattaki kişisel markanız. Ve insanlar özgünlüğe güvenirler.


Sizinle çalışmak isteyen her markayı titiz bir "bu benim markama uyuyor mu?" Ölçek. Instagram etkileyicisinin kendisi için hangi fırsatların doğru olduğunu nasıl bildiği hakkında daha fazla bilgi edinin.


Instagram etkileyicisi olarak nasıl başlayacağınız aşağıda açıklanmıştır.


1. Adım: Bir Niş Seçin


Instagram'da gerçekten ödeme almak istiyorsanız, kişisel markanızı yaşıyor ve soluyor olacaksınız. Onu gerçekten sevdiğinden emin ol.


2. Adım: Güven Oluşturun ve Hedef Kitlenizi Büyütün


Instagram influencer'larının % 81'i 15.000 ile 100.000 arasında takipçiye sahip. Henüz orada değilseniz panik yapmayın. Takipçi sayınızı artırmanın kısayolları yoktur , ancak denenmiş ve doğrulanmış stratejiler vardır.


3. Adım: Markalarla Ortak Olun


Marka ortaklarıyla bağlantı kurmanın iki ana yolu vardır:


Doğrudan satış konuşması yaparak bulun.  Kendinize hayran olduğunuz markalarla iletişime geçin ve onlara neler sunabileceğinizi söyleyin. Kişisel marka zift kitleniz ve yaklaşımı hakkında zorlayıcı ayrıntılar bol sağlamak gerekir.


Etkileyici bir pazarlama platformuna kaydolarak onların sizi bulmasına yardımcı olun.  Bu pazar yerlerinden birçoğu var. AspireIQ , Upfluence ve Famebit başlamak için iyi yerlerdir.


Ve potansiyel ortaklarınızın olayları nasıl gördüğünü düşünün. Markalar, hedef kitlenizi hedef pazarlarıyla karşılaştıracak. Yakın zamanda yapılan bir araştırmaya göre , markaların % 55'i , izleyicileriyle daha özgün bir bağ kurduklarını düşündükleri mikro etkileyicileri tercih ettiklerini söylüyor.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumunuz İçin Teşekkür Ederiz.

Yorumunuz Site Yönetimi Tarafından Kontrol Edildikten Sonra Yayınlanacaktır.

Alt Adsense