Instagram'ı 4 Kolay Adımda Facebook Sayfanıza Bağlama | İnternetten Para Kazanma Teknikleri

En Yeni Eklenen

post adsense

17 Nisan 2021

Instagram'ı 4 Kolay Adımda Facebook Sayfanıza Bağlama

 Instagram'ınızı Facebook sayfanıza bağlamanın, DM'lerinizi yönetmeyi kolaylaştırmak da dahil olmak üzere birçok faydası vardır. Peki instagram hesabı facebook sayfasına nasıl bağlanır. İşte cevabı burada makalemizde sizlerle paylaşıyoruz.


instagram facebook bağlamak


2012'de Instagram'ı satın aldığından beri Facebook, işletmeler ve kâr amacı gütmeyen kuruluşlar için uygulamalar arası işlevselliği kolaylaştırdı. Facebook Business Suite'in en son güncellemesi, yöneticilerin her şeyi tek bir yerden (çapraz göndermeden mesajlara yanıt vermeye kadar) yönetmesini mümkün kılıyor.


Elbette, Hootsuite ile bağlantılı hesaplara sahip sosyal yöneticiler bunu uzun zaman önce yapabilirdi.


Facebook sayfanızı Instagram'a nasıl bağlayacağınızı ve hesaplarınızı bağlayarak kilidini açacağınız avantajları öğrenin.Instagram'ınızı neden bir Facebook sayfasına bağlamalısınız?


Instagram hesabınızı bir Facebook sayfasına bağladığınızda yararlanabileceğiniz temel avantajlar bunlardır.


Müşteri güveni oluşturun


Müşterilere sorunsuz bir çevrimiçi deneyim sunmanın önemini gözden kaçırmayın. Hesaplarınızı bağlayarak, takipçileriniz aynı işle uğraştıklarına güvenebilir ve sorunsuz etkileşimler sunabilirsiniz.


Platformlar arasında gönderi planlayın


Yoğun bir programınız varsa veya birden fazla hesap çalıştırıyorsanız, gönderileri planlamanın avantajlarını zaten biliyorsunuzdur . To Instagram için mesajları planlamak ve Facebook HootSuite (veya başka bir sosyal medya yönetim pano), sizi hesaplarınızı bağlamak gerekir.


Mesajlara daha hızlı yanıt verin


Instagram ve Facebook hesaplarınızı birbirine bağladığınızda mesajlarınızı tek bir yerden yönetebilirsiniz. Bu, hızlı yanıt süresini korumayı çok daha kolaylaştırır ve müşteri etiketlerinden mesaj filtrelerine kadar daha fazla gelen kutusu aracına erişmenizi sağlar.


Daha keskin içgörüler elde edin


Her iki platform da bağlıyken, izleyicileri karşılaştırabilir, performansı yayınlayabilir ve daha fazlasını yapabilirsiniz. Organik çabalarınızın nereye gittiğini görün ve promosyonlara yatırım yapmanın en mantıklı olduğu yerleri belirleyin.


Daha iyi reklamlar yayınlayın


Bazı bölgelerde, reklam yayınlamak için bir Facebook sayfası bağlamanız gerekir. Gerekli olmasa bile, hesapları bağlamak, her iki platformda da reklam yayınlamanıza ve bunlar için tek bir yerde ödeme yapmanıza olanak tanır.


Instagram mağazası açın


Instagram'da ürün veya hizmet satmakla ilgileniyorsanız, bir mağaza açmak için bağlantılı bir Facebook sayfasına ihtiyacınız var. Hesapları bağlayarak, işletme bilgilerini senkronize edebilir ve randevu düğmeleri ve bağış etiketleri gibi özellikleri kullanabilirsiniz.Instagram hesabınızı bir Facebook sayfasına nasıl bağlayabilirsiniz?


Yani bir Instagram hesabınız ve bir Facebook sayfanız var, ancak bağlantılı değiller. Başlamak için, bağlanmak istediğiniz Facebook sayfasının yöneticisi olduğunuzdan emin olun. Ve henüz yapmadıysanız, bir Instagram işletme hesabına dönüştürün .


Ardından şu adımları izleyin:


Facebooktan:


1. Facebook'ta oturum açın ve soldaki menüden Sayfalar'ı tıklayın .


2. Facebook sayfanızdan Ayarlar'ı tıklayın .


3. Aşağı kaydırın ve sol sütundan Instagram'ı seçin .


4. Hesabı Bağla'yı tıklayın ve Instagram kullanıcı adınızı ve şifrenizi girin.


Instagram'dan:


1. Instagram'da oturum açın ve profilinize gidin.


2. Profili Düzenle'ye dokunun .


3. Herkese Açık İşletme / Profil Bilgileri altında Sayfa'yı seçin .


4. Bağlanmak istediğiniz Facebook sayfasını seçin. Henüz bir hesabınız yoksa, Yeni bir Facebook sayfası oluştur'a dokunmanız yeterlidir.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumunuz İçin Teşekkür Ederiz.

Yorumunuz Site Yönetimi Tarafından Kontrol Edildikten Sonra Yayınlanacaktır.

Alt Adsense