Instagram'da Gizli Hesaplara Bakma Yöntemi 2021 | İnternetten Para Kazanma Teknikleri

En Yeni Eklenen

post adsense

17 Mart 2021

Instagram'da Gizli Hesaplara Bakma Yöntemi 2021

Bu makalemde sizlerle birlikte Instagram'da gizli hesaplara nasıl bakabiliriz bunun hakkında bilgi vereceğim. 


En Kolay Instagram'da Gizli Profillere Bakma Yöntemi


Instagram Gizli Hesaplara Bakma


Bunu yapmak için önce fake Instagram hesabına ihtiyacımız var. Kullanmadığınız sahte Instagram hesabımıza giriş yapalım. Peki neden Instagram'da gizli hesaplara bakmak isteriz. Eski sevgiliniz vardır yada merak ettiniz birisi vardır ve kişilerin Instagram hesapları gizlidir. Bunları gizli hesapları görmek istiyorsanız İşte size fırsat. 


Bu yöntem ile Instagram'da gizli hesapları kolaylıkla bakabileceksiniz Nasıl mı?


Bu teknik ile kesinlikle aktif olarak kullandığınız Instagram hesapları ile giriş yapmayınız. Şimdi ilk adım olarak fake bir Instagram hesabımı giriş yapınız. Bakmak istediğiniz gizli hesaba tıklayın ve size vereceği uyarı bu hesap gizlidir diyecektir. Peki Instagram'da gizli hesapları görmek için yapılacak 2. adım nedir?


Instagram'da Bilmeniz Gereken 5 Gizli Özellik İçin Makalemize Göz Atabilirsiniz.


Instagram'da gizli hesapları görmek için google arama motoruna webpostegro yazalım ve açılan siteye giriş yapalım. Site bizden kullanıcı adı ve şifre isteyecek. Burada dikkat etmeniz gereken tek şey gerçek instagram hesabınızın kullanıcı adı ve şifresi değil de sahte olan yani kullanmadığınız fake instagram hesabı ile giriş yapmanızı öneriyoruz.


Hemen sahte Instagram hesabımızın kullanıcı adı ve şifresini yazıyor ve ardından siteme giriş yapıyoruz. Bundan sonra artık çok kolay. İstediğiniz bir kişinin gizli instagram hesabıma bu yöntem ile bakabilirsiniz.


Instagram'da gizli hesapları görmek, paylaştığı resimleri, yorumları ve takipcileri bu yöntem sayasinde kolaylıkla yapabilirsiniz. Umarım bu bilgiler ile sizlere yardımıcı olabilmişimdir.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumunuz İçin Teşekkür Ederiz.

Yorumunuz Site Yönetimi Tarafından Kontrol Edildikten Sonra Yayınlanacaktır.

Alt Adsense