Instagram'da Hilesiz Takipçi Arttırma Yöntemleri 2021 | İnternetten Para Kazanma Teknikleri

En Yeni Eklenen

post adsense

17 Mart 2021

Instagram'da Hilesiz Takipçi Arttırma Yöntemleri 2021

Yanlış duymadınız Instagram'da takipçi kazanmak mümkün hem de programsız. Bu makalemizde Instagram'da takipçi arttırma yöntemleri hakkında öğrendiklerimiz sizlerle paylaşacağım. 


Bu teknikleri tamamını eksiksiz olarak uygularsanız Instagram sayfanızdan hızla büyüdüğünüzü göreceksiniz. Bugünden itibaren Instagram hesabınızı organik olarak büyütmeye başlayabilirsiniz. 


Instagram'da Takipci Kasma


Instagram'da paylaştığınız içeriklerinizde tutarlı olun. Instagram'da yaptığınız paylaşımlar da bir tarzınız olsun. Seyahat fotoğraf sayfalarını fitness ile ilgilenen kişiler asla takip etmezler. Her telden paylaşım yapan Instagram sayfalarının tutarlı takipçileri olmaz. Dolayısıyla sayfanın büyümesi de zor olur kimse futbolla ilgili fotoğrafları bulmak için yemek tarifleri ile ilgili sayfalara girmez. 


Instagram'da hızlıca büyümek için belirli bir kategoride paylaşım yapmanız gerekiyor, otomobillerden hoşlanıyorsanız otomobil fotoğrafları ve videoları paylaşın. Bunun dışında içerik olmasın paylaştığınız içeriklerin renkleri tarzı ve açıklama kısmı da birbiriyle uyumlu ve ahenk içinde görülsün. Böylece içeriklerini Hedef kitleye ulaşması için Instagram sizin sayfanızı o konuyla ilgilenen kullanıcılara tavsiye edecektir. 


Sayfanızı daha çok kişi yönetici aynı zamanda bunun sonucunda dünyanın her yerinden insanlar ilgilendikleri konuda içerikleri görmek için sayfanızın sadık bir kitlesi oluşacak. Böylece Instagram'da hızlı bir ivme ve takipçi kazanmak için ilk temeli atmış olacaksınız.


Instagram'da takipçi kasmak için paranızı çöpe atmayın. Instagram'da herkes takipçilerinin çok olmasını ünlü olmayı veya Instagram'dan para kazanmak için genellikle kısayollar arar. Instagram'da takipçi arttırma gibi vaatlerle size bazı sitelere girmenizi isteyebilir. Bunların çoğu şifre kırma hesap çalma gibi kötü amaçlar olan kişilerdir ve bu yöntem işe yaramayacağı gibi vaktinizi ve paranızı çöpe atmış olursun. 


Instagram'da büyümenin çok daha kolay ucuz Yolları var 


Organik ve aktif takipçi kasmak için daha akıllı olmanız gerekmektedir. Paylaştığınız içerikleri kimse görmüyorsa üzülmeyin. Hemen şimdi ilk iş olarak hesap temizliği yaparak aktif takipçiler kazanın. Geçmişte bir hesabı takip ettiğinizde o da sizi takip ediyordu ve böylece hesabımızı büyüte biliyor. Bu yöntem eski Instagram sistemi için iyi bir teknikti ve fazlası ile işe yarıyordu. Ama Instagram artık böyle çalışmıyor yeni sistemde Instagram'da paylaştığınız içerikler takipçilerimizin yalnızca yüzde 20'sine gösteriliyor. Instagram sayfanız için satın aldığınız bot hesaplar ve kullanılmayan hesaplarla doluysa beğenme sayınız da gittikçe azalacaktır. 


Çünkü paylaştığınız içerik zaten aktif olmayan takipçileriniz in yüzde 20'si ne gösterileceği bir başka değişle kimse attığınız resimi görmüyor beğenmiyor ve yorum yapmıyor demektir. Dolayısıyla ilk yapmanız gereken şey daha fazla kişi takip etmek değil tam tersi hesabınızı temizlemeniz gerekir. Bunu duymak garip olabilir. Evet aktif olmayan takipçilerimizden kurtulun bunun sonucunda belki takipçileriniz biraz düşecek fakat zamanla düzenli içerik paylaşmaya devam ettiğiniz sürece aktif takipçilerin arttığını ve beğenilerinizin hızla ivme kazandığını göreceksin. 


Böyle olunca yeni takipçiler hesabınıza gelmeye başlayacak ve içeriklerinin organik takipçiler tarafından görülecektir. 


Instagram hesabınızı büyütmek ve binlerce takipçiye ulaşmak için çok çok kritik bir adım var.


Instagram'dan para kazanmaya başlamak ve organik olarak büyümek istiyorsanız yalnızca belirli kategorideki insanları takip etmeniz gerekir. Instagram sizi takip ettiğiniz hesaplara da bakarak sayfanızı insanlara önerir. 


Hemen şimdi Takip ettiğiniz hesapları seçmeye başlayın ve paylaşımlarınızı alakası olmayan hesapları takipten çıkarın. Etiketleri akıllı bir şekilde kullanarak sayfanızı büyütebilir milyonlarca lira para kazandıran Instagram sayfasına sahip olabilirsiniz. Geçmişte çoğumuz Instagram'da bir gönderi paylaşırken konuyla alakalı en kalabalık etiketleri kullanmaya çalıştık ve bir yere kadar bu yöntem işe yaradı. Ama artık Instagram'da Bu yöntem başarılı olmuyor. 


Paylaştığınız içerikte hangi etiketleri kullanmanız gerektiğini tam olarak bilmek çok önemlidir. Öncelikle paylaşımlarınızda en fazla 10 etiket kullanın, daha fazla etiket kullanmak hesabınıza zarar verecek. 


Peki Instagram'da etiketleri nasıl kullanacağız. 


Yeni açılan bir Instagram sayfanız varsa 56 milyon içerik paylaşılan büyük etiketleri kullanmayın. Bu yöntemle paylaşımlarınızın popüler olması ve keşfete çıkması da kolaylaşacak ve hızlı bir ivme kazanacaktır. Paylaştığınız içerikler de o içeriğin kategorisine uygun büyük hesapları etiketleyin yani sporla ilgili bir video paylaşırsanız o kategoride Fenomen olmuş en 3 hesabı da gönderilerinizi etiketleyin. Bu yöntemle ilerlediğinizde paylaşımlarınızı viral olması yani yüzbinlerce kişinin aynı anda ilgisini çekmesi de mümkün olacak ve daha çok takipçi kazanacaksın. 


Instagram'da keşfete çıkma para kazanma ve takipçi kasma gibi hedeflerinize kısa yoldan ulaşmak için çok önemli bir ipucu daha. Benzer sayfalarla etkileşime geçin oradaki paylaşımları beğenmeye yorum yapmaya başlayın bu tekniği düzenli olarak uygularsanız sonunda Instagram sizi bu hesaplarla eşleştirir ve keşfete çok daha hızlı çıkarak ve daha fazla kişi tarafından farkedilirsiniz.


Böylece daha fazla takipçi kazanmayı ve daha hızlı büyümeyi sağlarsanız hemen sizinle aynı hashtag leri kullanan farklı sayfalarla etkileşime geçmiş olacak ve çok şaşıracaksın. Instagram'da en çok işe yarayan beğeni hilesi doğru içeriği doğru saatlerde paylaşmaktan geçer. Paylaşımlarınızı hangi saatte yaptığınız çok önemlidir. Çünkü herkes Instagram'ı gün boyunca farklı zamanlarda açar. İnsanların Instagramı en çok kullandığı ortak saatler vardır, mesela çoğu kişi gecenin geç saatlerinde Instagram'a girmez ve bu saatler paylaşım yapmak için iyi bir zaman değildir. Mesela işten çıkarken otobüste Instagram'a girenlerin sayısı oldukça çoktur. 


Instagram'da paylaşımlarınızı hangi saatlerde yapmanız gerektiğini öğrenmek için sayfanızdaki istatistikler bölümünden bilgi edinebilirsin Böylece takipçilerimizin en çok hangi saatte aktif olduğunu göreceksin. Instagram takipçileriniz en aktif olduğu saatleri öğrenin ve o saatlerden 10-15 dakika erken paylaşım yapın. Böylece takipçilerimizin Instagram'ı açtğinda bizim paylaşımınızı karşılarında görme ihtimali artacak ve beğenileriniz böylece çok hızlı bir şekilde artmaya başlayacak. Instagram'da beğenilerinizi arttıkça instagram'da keşfete çıkma ihtimaliniz artacak ve daha çok kişi tarafından fark edileceksiniz. Instagram takipçilerin aktif olduğu saatlerde düzenli olarak paylaşım yaptığınız. Zamanla size sadık bir kısım oluşacak takipçileriniz hangi saatte paylaşım yaptığınızı bilerek sayfanızda kendiliğinden gelmeye başlayacaktır.


Bu yüzden paylaşım saatleri ve bu saatlerde tutarlı olmak çok önemli paylaşım yapmadan önce bile takipçi kazanmak istermisiniz. 


Instagram'da paylaşımlarınızı yapmadan önce ilgiyi üzerinize çekin. Mesela bir fotoğraf paylaşmadan yaklaşık yarım saat önce Instagram'ı açın ve takip ettiğiniz hesapların ilgisini çekmeye çalışın. Hemen onların paylaşımlarına yorum yapın beğenin onların dikkatini çekin ve ardından paylaşımınızı yapın. Bu şekilde düzenli olarak paylaşım yaptığınız. Faydasını fazlası ile göreceksiniz çünkü; takip ettiğiniz hesaplar sayfanıza hemen gelecek son paylaşımınızı beğenecek ve takipçi arttırma ihtimali bu yöntemle daha çok artacaktır.


Çünkü ilgiyi üzerinize çekmiş haldeyken paylaşım yaptık insanlardan ilgi beklemeden önce onlara ilgi göstermeniz gerekiyor.  Bunu yaptığınızdan emin olun paylaşım yapmadan yarım saat önce Instagram'a girin ve takip ettiğiniz sayfalara yorum yapmanız yeterli olacaktır. 


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumunuz İçin Teşekkür Ederiz.

Yorumunuz Site Yönetimi Tarafından Kontrol Edildikten Sonra Yayınlanacaktır.

Alt Adsense