En Hızlı Google AdSense Onayı Nasıl Alınır? | İnternetten Para Kazanma Teknikleri

En Yeni Eklenen

post adsense

12 Mart 2021

En Hızlı Google AdSense Onayı Nasıl Alınır?

2021'de AdSense programına ilk kez mi başvuruyorsunuz ? Google AdSense için ilk başvuruyu yapmadan önce endişeli misiniz? Siteniz bir AdSense hesabı oluşturmaya hazır mı? Burada sıkça sorulan soruları ayrıntılı olarak açıklıyorum.


google adsense onay


Google, kaydolduktan hemen sonra sitenizi AdSense'e bağlamanıza izin verir. Bu, AdSense hesabınızın onaylandığı anlamına gelmez. Aslında, sitenizde reklam gösterebilmek ve para kazanabilmek için AdSense hesabınızı etkinleştirmeniz gerekiyor.

Son etkinleştirmeden önce , Google AdSense Hesabı ana sayfanızda tamamlamanız gereken bir görevler listesi bulunur:


 1. Web sitenizi AdSense Hesabına bağlayın;
 2. Ödeme adresi ayrıntılarınızı girin; ve
 3. Telefon numaranızı doğrulayın (Her ülkede gerekli değildir).
 4. Her bir görevi tamamladıktan sonra Bitti veya Gönder'i tıklayın .


Şimdi, Google AdSense Ekibi, AdSense Program politikalarına uyup uymadığını kontrol etmek için sitenizin tamamını inceliyor ve hesabınızın durumu için 24 saat içinde size e-posta gönderiyor.


Hesabınız tamamen etkinleştirildiğinde, sitenizde reklamlar oluşturabilir ve içeriksel reklamlar görüntüleyerek para kazanmaya başlayabilirsiniz. Tüm süreç genellikle tek bir gün sürer, ancak bazı durumlarda 2 haftaya kadar sürebilir.


2021'de Google AdSense Hesabı Onay Süreci

Benden 2021'de AdSense hesabı onayı istediyseniz, aşağıdaki hızlı adımlar tüm süreci anlamanıza yardımcı olacaktır:


 • Web sitenizi veya blogunuzu kurun;
 • Orijinal yüksek kaliteli içeriklerden organik trafik alın;
 • AdSense Program politikalarına uyun;
 • Bir Google AdSense hesabına kaydolun;
 • AdSense kodunu sitenize ekleyin; ve
 • Son inceleme ve onay durumu için en fazla iki hafta bekleyin.


AdSense onayı almak zor mu?


Google AdSense hesabı onayı 2021'de çok kolay. 24 saat içinde AdSense onayı alabilirsiniz. Web siteleriniz / bloglarınız veya forumlarınız varsa, AdSense hesabınızı oluşturun. Yeni bir blog yazarıysanız veya yeni bir siteniz varsa, lütfen önerilen kişisel yönergelerin ayrıntılarını inceleyin, aşağıda tartıştım.


Haber web sitelerinin veya forumların, kişisel bloglara veya web sitelerine kıyasla daha fazla içerik yayınladıkça hızlı AdSense onayı aldığını unutmayın. Yeni bir blog yazarıysanız veya yepyeni bir siteniz varsa, lütfen 2021'de AdSense Programına nasıl başvuracağınızla ilgili tüm ayrıntıları okuyun.


AdSense onayını hızlı bir şekilde nasıl alabilirim?


2021'de AdSense onayını çok hızlı bir şekilde almak için Mesleki Deneyim : Web siteniz, yalnızca aşağıdaki üç koşulu yerine getirmesi durumunda hızlı AdSense hesabı onayı almaya uygun olacaktır:


 1. En iyi kullanıcı deneyimi: Yükleme, etkileşim ve Core Web Vitals tarafından temsil edilen görsel kararlılık .
 2. Yüksek kaliteli içerik: Uzun gönderi anlamına gelmez, ancak web sayfanız kullanıcılara aradıklarını sağlamalıdır.
 3. Mikro niş site: Uzun kuyruklu anahtar kelimeler kullanarak benzersiz bilgiler yayınlamak için uzmanlığınızı ve deneyimlerinizi uygulayın.


AdSense'in onaylaması ne kadar sürer?


Tam olarak etkinleştirilmiş bir AdSense hesabı için bekleme süresi: AdSense Hesabı 24 saat içinde onaylanacaktır. Bazen onaylanması iki haftayı bulabilir. Aslında, onaylanma süresi, Google'ın aldığı başvuruların sayısı ve sitenizi yukarıdaki kayıt sürecinde tartıştığımız gibi AdSense'e bağlamamış olmanız gibi faktörlere bağlıdır.


AdSense kodunu düzenli görüntülenen bir sayfaya yerleştirmeyi asla unutmayın. Sürecin bazı kısımlarında sizin tarafınızdan işlem yapılması gerektiğini ve Google'ın hesabınızı ancak siz tamamladıktan sonra etkinleştirebileceğini unutmayın.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumunuz İçin Teşekkür Ederiz.

Yorumunuz Site Yönetimi Tarafından Kontrol Edildikten Sonra Yayınlanacaktır.

Alt Adsense