Ücretsiz Seo Uyumlu Blogger Temaları 2021 | İnternetten Para Kazanma Teknikleri

En Yeni Eklenen

post adsense

15 Şubat 2021

Ücretsiz Seo Uyumlu Blogger Temaları 2021

İşte size Üçretsiz Seo Uyumlu Blogger Temaları.

 Blog sitesi açarak belirli alanlarda fikir vermek, bilgilendirmek, tanıtım yapmak pek çok kişinin uzun zamandır uğraştığı bir eylemdir. Bir blog sayfası kurarken ayarlarınızı yaptıktan sonra uygun bir seo uyumlu tema seçimi yapmanız gerekir. Yeterince okuyucu elde edebilmeniz için blog sayfanızda kaliteli içerikler üretmek kadar bunu güzel bir şekilde sunmak da önemlidir. Bunun yolu da güzel temalar seçmekten geçiyor. Yanlış tema seçimi sonucu değiştirmek istediğinizde ayarlarınızla ilgili sorun yaşayabilirsiniz.


blogger teması


Bu yazımızda sizlere ücretsiz blogger temalarından ve bu temaları nasıl yükleyeceğinizden bahsedeceğiz.


Öncelikle blogger’dan blog sayfası açmak istediğinizde size 16 adet SEO uyumlu tema seçeneği sunulmaktadır. Seçtiğiniz temanın SEO uyumlu olması site trafiğiniz için oldukça önemlidir. Çünkü bu sizi aramalarda ön plana çıkartır. Bunun haricindeki temaları almak istiyorsanız ücretli temalar olduğu gibi birçok sitede birçok ücretsiz tema imkanı da sizlere sunulmaktadır. Bu temalar içerik türünüze göre spor, edebiyat, siyaset, eğitim, sağlık, kitap vs teması olabileceği gibi tamamiyle özel temalar da olabilir. Aynı şekilde WordPress’ten ücretsiz ve SEO uyumlu blogger temaları bulabilirsiniz.


Blogger Tema Seçerken Dikkat Etmeniz Gerekenler


  • Temanız mobil uyumlu olmalıdır. Aksi takdirde mobilden giriş yapan kullanıcılar temada kaymaya rastlayabilir ve bu da hizmet almayı zorlaştırır. 
  • Site trafiğinizin iyi olması için sitenin hızı iyi olmalıdır. Bazı temalar, her ne kadar ilgi çekici ve çok özellikli görünse de sitenizi yavaşlatabilir. Bu da okuyucu kaybetmenize neden olacaktır. 
  • İnternette onlarca ücretsiz blogger teması görebilirsiniz. Bu nedenle temayı yüklemeden önce yorumları dikkatlice incelemenizi tavsiye ederiz. 


Blogger Tema Nasıl Yüklenir?


Öncelikle temanın üstüne gelerek önizleme seçeneğine tıklamanızı tavsiye ederiz. Çünkü tema her ne kadar gözünüze güzel görünse de uygularken aynı şeyi düşünmeyebilirsiniz. Bu noktada sitenize henüz içerik yüklemediyseniz tema önizlemesinin de yanıltıcı olacağını belirtmek isteriz. 


Blogger’a temayı yüklemek için yönetim panelinden şablona girip size sunulan temalardan seçim yapabilirsiniz. Blogger harici bir tema yüklemek istiyorsanız yedekle/ geri yükle seçeneğiyle temanızın zip dosyasını çıkartıp .xml uzantısıyla yükleyebilirsiniz. 


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumunuz İçin Teşekkür Ederiz.

Yorumunuz Site Yönetimi Tarafından Kontrol Edildikten Sonra Yayınlanacaktır.

Alt Adsense