PayPal Hesabı Yeniden Nasıl Aktif Edilir 2021 | İnternetten Para Kazanma Teknikleri

En Yeni Eklenen

post adsense

22 Şubat 2021

PayPal Hesabı Yeniden Nasıl Aktif Edilir 2021

Paypal Hesabı 5 Adımda Tekrar Nasıl Aktif Edilir?

PayPal hesapları hem bireyler hem de işletmeler için kullanışlıdır çünkü bir banka hesabından diğerine ücretsiz para transferinin yanı sıra kredi ve banka kartıyla kolay ve güvenli ödemelere izin verir. Konum veya bağlı banka hesabı gibi hesap ayrıntılarınızı onaylayamıyorsanız veya PayPal hesabınız uzun bir süre boyunca pasif durumda kalırsa, PayPal'ı yeniden etkinleştirmeniz gerekebilir.


paypal hesabı aktif etme


Aşama 1


Mümkünse PayPal giriş yapın ve sayfanın üst kısmında bulunan Çözüm Merkezi bağlantısını tıklayın. Çözüm Merkezinde, ödeme gönderme ve alma gibi belirli özelliklere sahipseniz, herhangi bir nedenle PayPal ile sınırlandırılmışsanız, hesabınıza erişiminizin neden sınırlı olduğunu öğrenmek için başka bir bağlantı göreceksiniz.


Adım 2


PayPal özelliklerine ve hizmetlerine tam erişimi yeniden etkinleştirmek için PayPal sınırlamalarını kaldırmak için Çözüm Merkezi'nde verilen adımları izleyin.


Aşama 3


Yetkisiz bir işlemi bildirmeniz gerekirse, bir işleme itiraz etmek için Çözüm Merkezi bağlantısını tıklayın. PayPal, yetkisiz işlemlere bir bekletme uygular ve hesabınızda yetkisiz bir işlem listelenirken diğer ödemeleri işleyemeyebilirsiniz.


4. adım


PayPal hesabınıza giriş yapamıyorsanız veya Çözüm Merkezini kullandıktan sonra hesabınıza erişiminizle ilgili başka sorularınız veya endişeleriniz varsa, PayPal ana sayfasındaki iletişim bağlantısını tıklayarak PayPal Yardım Merkezi ile iletişime geçin.


Adım 5


Pasifik saatine göre hafta içi 04:00 - 22:00 ve hafta sonu 06:00 - 20:00 saatleri arasında açık olan (402) 935-2050 numaralı PayPal Müşteri Hizmetleri hattını arayarak kilitlenen PayPal hesaplarını yeniden etkinleştirin.


Müşteri Hizmetleri hattını aradığınızda, özellikle PayPal hesabınızda kayıtlı olan telefon numaranız, kredi kartı veya banka hesap numaralarınız ve e-posta adresiniz olmak üzere PayPal hesabınız hakkında olabildiğince fazla bilgi sahibi olun.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumunuz İçin Teşekkür Ederiz.

Yorumunuz Site Yönetimi Tarafından Kontrol Edildikten Sonra Yayınlanacaktır.

Alt Adsense