Kanepenizde Film İzleyerek Para Kazanmanın 5 Yolu | İnternetten Para Kazanma Teknikleri

En Yeni Eklenen

post adsense

07 Şubat 2021

Kanepenizde Film İzleyerek Para Kazanmanın 5 Yolu

TV ve film izlemekten zevk alıyor musunuz? O zaman neden sevdiğin şeyi yaparak para kazanmayasın? Aslında televizyon ve film izleyerek para kazanabilirsiniz ama bu fırsatları bulmak kolay değil. İşte size dizi ve film izleyerek evde para kazanmak için en güzel 5 yolu burada.


Film Fragmanlarını İzleyerek Para Kazanın


film izle para kazan


Telefonunuzdan film fragmanları izledikten sonra Swagbucks size ödeme yapacaktır. PayPal nakit, nakit, hediye kartları ve diğer ödüller ile değiştirilebilecek puanlar kazanırsınız.


Profesyonel bir TV İzleyicisi Olun


Ünlü TV derecelendirme şirketi Nielson, "saha temsilcisi" pozisyonuna sahip. Pro TV izleyiciyseniz, şovlar ve haber yayınları için doğru klipleri bulmak üzere saatlerce programlamaya bakmanız için işe alınabilirsiniz.


Film ve dizi izlemeyi seviyorsanız, Netflix için "müşteri hizmetleri temsilcisi" için de başvurabilirsiniz. Ancak, bu pozisyonlar her zaman mevcut değildir ve elde edilmesi zor olabilir. Bu fırsatları Netflix iş ilanı panosunda , Indeed'de ve diğer iş sitelerinde arayabilirsiniz .


Viggle ile TV İzleyerek Para Kazanın


En sevdiğiniz televizyon programlarını izleyerek para kazanmak istiyorsanız, bunu kolaylaştıran Viggle adlı bir Apple uygulaması var. Viggle şu anda yalnızca Apple ürünlerinde mevcuttur ve iPhone, iPod Touch ve iPad ile uyumludur.

Ücretsiz uygulamayı indiriyorsunuz ve programı izlemek istediğinizde akıllı telefonunuz üzerinden check-in yapıyorsunuz. Şovu ne kadar süre izlediğinize bağlı olarak şovu izlediğiniz için puan kazanırsınız. Viggle ayrıca belirli tarihlerde belirli programları izlemek için bonus puanlar sunar.


Netflix için Etiketleyici Olarak Çalışarak Para Kazanın


Netflix , yayın yapan filmleri ve TV şovlarını izlemek ve onları etiketlemek için etiketleyicileri işe alır. Saatler uzun ama işi kendi programınıza göre yapabilirsiniz. Genellikle, genel izleyicilere sunulmadan önce akış içeriğini izleyeceksiniz.


Netflix için bir etiketleyici olmak istiyorsanız, günde 3-5 filmi izlemeniz ve etiketlemeniz beklenir.


Analitik bir zihniniz varsa, film ve TV şovları hakkında derin bir anlayışınız varsa ve ayrıntılara dikkat ediyorsanız, etiketleyici olmayı düşünebilirsiniz. Film ve TV diplomasına, bir yapım şirketi için çalışma deneyimine veya diğer ilgili niteliklere sahipseniz, bu fırsatı arayan diğerlerinin arasından sıyrılabilirsiniz.


Etiketleyici işi şu anda yalnızca İngiltere ve İrlanda'daki kişilere açık, ancak Netflix ayrıca ABD'den etiketleyicileri de işe alıyor. Bu fırsat çok sık mevcut değildir. Netflix iş panosundaki etiketleyici işine göz atabilirsiniz.


Perk TV İzleyerek İnternette Para Kazanın


Akıllı telefonunuzu kullanarak Perk TV Live uygulamasıyla TV izleyerek para kazanabilirsiniz. İzlemek ve bunu yapmak için puan ve jeton kazanmak istediğiniz şovları kontrol etmek için Park TV Live uygulamasını kullanırsınız.


Puanları PayPal nakit parası, Amazon, Walmart ve Target gibi hediye kartları ile takas edebilirsiniz. Mevcut birçok çekilişten birine girmek için jetonları kullanabilirsiniz.


Sık sık ya da bütün gün film ve TV izlemeyi ve kanepede ya da yatağınızda oturmayı seviyorsanız, TV ve film izleyerek para kazanmak için yukarıdaki 5 yolu deneyebilirsiniz. Biraz para kazanmanın veya başka ödüller kazanmanın en sevdiğiniz dizileri ve filmleri izlemekten daha tembel bir yolu olamaz!Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumunuz İçin Teşekkür Ederiz.

Yorumunuz Site Yönetimi Tarafından Kontrol Edildikten Sonra Yayınlanacaktır.

Alt Adsense