Instagram'da Nasıl Para Kazanılır (10K Takipçi Olmadan) | İnternetten Para Kazanma Teknikleri

En Yeni Eklenen

post adsense

16 Şubat 2021

Instagram'da Nasıl Para Kazanılır (10K Takipçi Olmadan)

Halihazırda en az 10.000 takipçiniz yoksa Instagram'da para kazanmak zor görünebilir.


Peki Instagram'ın 1 milyardan fazla aylık kullanıcısı olduğunu biliyor muydunuz? Bu, sizin hakkınızda ve neler sunmanız gerektiğini öğrenmek için bekleyen çok sayıda insan!


Instagram'da Para Kazanma


Bu yazıda, henüz 10.000 takipçi olmasa bile Instagram'da para kazanmanın tüm farklı yollarını size göstereceğiz.


10.000 Takipçiye Sahip Olmak Neden Önemlidir?


Instagram'da 10.000 takipçi kazanmak bir dönüm noktası gibi: aniden daha fazla kapı açılıyor ve platformda para kazanma çabalarınız çok daha kolay hale geliyor.


Yalnızca daha fazla marka ortaklığa ulaşmakla kalmaz, aynı zamanda hikayelerinizde imrenilen "Yukarı Kaydır" özelliğini de alırsınız. Markalar , hikaye başına% 15-25 gibi büyük bir oranda dönüştüğü için bu özelliği seviyor .


Ancak bu, 10.000'den az takipçiyle para kazanmaya başlamanın imkansız olduğu anlamına gelmez.


İster bireysel bir influencer isterse bir işletme olun, 10.000 takipçiye ulaşmadan önce Instagram'da para kazanmaya başlamanın en iyi yollarını size göstereceğiz .


Bireyler ve İşletme Sahipleri için Instagram


Birey olarak para kazanmak istiyorsanız, asıl amacınız markaları çekmek olmalıdır .


Markaların paralarını size vermelerinin tek nedeni, hedef kitleleri üzerindeki etkinizdir. Bu nedenle, ilişkiler kurmak ve hedef kitlenizi meşgul etmek, odaklanmanız gereken en önemli şeydir.


Şimdi, eğer bir işletmeyseniz, hedefleriniz biraz farklı olacaktır.


İçeriğinizi markalar için gayrimenkul olarak kullanmak yerine, mümkün olduğunca kendi içeriğinizle etkileşim kurmak için kalabalığınızın çoğunu almak isteyeceksiniz .


Bu, onlara reklamlarla spam göndermeniz gerektiği anlamına gelmez (sponsorlu gönderiler aracılığıyla bunu yeterince görüyoruz). İğneyi gerçekten harekete geçiren şey , rakiplerinizin yayınladığı içeriği gölgede bırakacak kadar yaratıcı ve ilginç bir içerik oluşturmaktır.


Açıklamada bir hikaye içeren harika fotoğraflar çekin ve paylaşın veya ürününüzün birine ne zaman yardım ettiğine dair bir örneği vurgulayın.


Markanızın sektörüyle ilgili ilginç ve ilgi çekici içerikler oluşturmak çok önemlidir. Yayınlarken tutarlı olun ve diğer kullanıcılarla ilişki kurmak için adımlar atın.


Instagram sevgisini paylaşarak kolayca ilişkiler kurabilirsiniz: diğer kullanıcıların fotoğrafları gibi, gönderilerine yorum yapın ve hikayelerini yanıtlayın.


Instagram Takipci Kasma


10.000 Takipçi Olmadan Instagram'da Nasıl Para Kazanılır?


10.000'den az takipçiyle, para kazanmanıza yardımcı olacak daha az araca sahipsiniz, ancak başlamak için yapabileceğiniz hala birkaç şey var.


Her birini aşağıda inceleyelim!


Sponsorlu Gönderilerden Instagram'da Para Kazanın


Bu, bireysel etkileyiciler için çok yaygın bir para kazanma kanalıdır. Temel olarak, bir marka size gönderiler veya hikayeler şeklinde reklam niteliğinde bir içerik parçası oluşturmanız için ödeme yapar.


Bunu yapmak için, gerçekten güven ve bağlılığın yanı sıra takipçilerinizde güçlü bir varlığa sahip olmanız gerekir.


Bu nedenle, yalnızca beğendiğiniz, gerçekten kendinizi kullanacağınız ve nişinize özgü markalarla ortaklık yaptığınızdan emin olmanız önemlidir.


Virüsten koruma yazılımının reklamını yapıyorsanız ancak hesabınız tamamen yürüyüşle ilgiliyse, gönderiniz o kadar fazla etkileşim sağlamaz. Sponsorlu marka, yatırımından herhangi bir getiri elde edemez ve hedef kitlenize olan güveninizi ve itibarınızı kaybedersiniz.


Öte yandan, Instagram yayınınız atlar ve ata binme hakkındaysa, eyeri parlatmak için sprey gibi bir şeyin reklamını kolayca yapabilirsiniz. Bu şekilde, çok daha iyi etkileşim elde edeceksiniz.
Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumunuz İçin Teşekkür Ederiz.

Yorumunuz Site Yönetimi Tarafından Kontrol Edildikten Sonra Yayınlanacaktır.

Alt Adsense