Evde İnternette Para Kazanmak İçin En İyi Kısa Görev Siteleri | İnternetten Para Kazanma Teknikleri

En Yeni Eklenen

post adsense

07 Şubat 2021

Evde İnternette Para Kazanmak İçin En İyi Kısa Görev Siteleri

Evden internette online olarak para kazanmak için birçok farklı yolu vardır. Evden biraz daha fazla para kazanmanın yollarını arıyorsanız, kısa görev siteleri ekstra para kazanmak için mükemmel bir seçenek sunar. Kısa görev, hızlı bir şekilde tamamlanabilen herhangi bir iştir.


internette para kazanma


Bu makale, evden internette para kazanmak için en iyi kısa görev sitelerini listeler.


Kısa Görev Siteleri Nelerdir?


Kısa görev siteleri, müşterilerin görev başına küçük bir miktar para karşılığında hızlı bir şekilde tamamlanabilen işler veya işler gönderdiği web siteleridir. Bununla birlikte, insanların veya serbest çalışanların belirli bir miktar para için yapmak istedikleri görevleri yayınladıkları bazı kısa görev siteleri vardır.


İstemcilerin birçok farklı türde kısa görev gönderdiği birçok saygın kısa veya mikro görev sitesi vardır. Tamamlanan görev başına ücret düşüktür. Bu nedenle bunlara kısa görev siteleri denir. Bununla birlikte, ödemeler, görevlerin niteliğine bağlı olarak büyük ölçüde değişebilir.


En İyi Kısa Görev Siteleri


Küçük işleri para karşılığında bulmak ve tamamlamak için en iyi kısa görev sitelerini arıyorsanız, kontrol etmeniz gereken en iyi gömlek görev siteleri şunlardır:


Fiverr

Fiverr, dünyanın her yerinden serbest çalışanların potansiyel müşterilere iş / görev başına 5 $ karşılığında hizmetlerini sunmalarına olanak tanıyan belki de en popüler kısa veya mikro görev sitesidir. Fiverr'da iş aramıyorsunuz. Bunun yerine, potansiyel müşterileriniz için yapmak istediğiniz işleri / görevleri yayınlarsınız.


Makaleler ve blog yazıları yazmaktan web siteleri tasarlamaya, videolar oluşturmaya, belgeleri çevirmeye, ses dosyalarını yazıya dökmeye, seslendirmeler yapmaya, şarkı söylemekten, sosyal medyadaki varlığını tanıtmaya, resimleri boyamaya ve daha fazlasına kadar neredeyse her şeyi satabilirsiniz. Hizmetlerinizi Fiverr üzerinden satarak iyi para kazanabilirsiniz .


Swagbucks

Swagbucks, anketlere katılarak, web'de arama yaparak, videoları izleyerek, soruları yanıtlayarak, harika fırsatları keşfederek ve Swagbucks'ta daha fazla çevrimiçi etkinlik yaparak Swag Bucks (SB) veya puanlar kazanabileceğiniz çevrimiçi bir platformdur. Puanlarınız ücretsiz hediye kartları, PayPal nakit parası veya Visa'dan ön ödemeli kartlar için kullanılabilir. Swagbucks, her gün çevrimiçi olarak yaptığınız şey için para kazanmanıza olanak tanır.


Bu şirket, gerçek ödüllerde 100 milyon doların üzerinde ödül verdi ve Swagbuck.com'a katılmak her zaman ücretsizdir . Arkadaşlarınızı tavsiye ederseniz, daha da fazla SB veya puan kazanırsınız.


CashCrate

CashCrate, çeşitli kısa görevleri tamamlamak için para kazanmanızı sağlayan popüler bir çevrimiçi platformdur. Teklifleri tamamlayarak, video izleyerek, anketlere katılarak, çevrimiçi alışveriş yaparak ve diğer çevrimiçi görevleri tamamlayarak para kazanabilirsiniz.


Göreve bağlı olarak, görev başına birkaç sentten 30 dolara veya daha fazlasına kadar herhangi bir yerde kazanabilirsiniz. Yeni bir hesaba kaydolduğunuz için 1 $ alacaksınız. Çek ve PayPal ile ödeme alırsınız.


Clickworker

Clickworker, çeşitli türde küçük işleri çevrimiçi olarak tamamlamak için para alabileceğiniz popüler bir kısa görev sitesidir. Görevler, kısa makaleler veya blog gönderileri yazmayı, belgeleri çevirmeyi, araştırmayı ve veri işlemeyi içerebilir.


Tıklama çalışanları , SEPA (Tek Euro Ödeme Alanı) banka hesabı transferi ve PayPal yoluyla para alır. Bir ödeme talebinde bulunabilmeniz için ulaşmanız gereken minimum 10 $ 'lık bir miktar vardır. Dünya çapında çok sayıda ülkeye açık.


FieldAgent

FieldAgent, yalnızca iPhone'larda kullanılabilen bir Akıllı Telefon uygulamasıdır. Bu sitedeki diğer işlerin yanı sıra fotoğraflı fiyat kontrolleri ve barkod taraması, raf kullanılabilirliğini kontrol etme, gizli alışveriş, anketler ve ürün incelemeleri gibi çeşitli işler bulabilirsiniz. Görev başına 3- $ 12 kazanabilirsiniz. Ödemeler PayPal üzerinden yapılır. Buradan başlayın !


InboxDolars

Anket almak, oyun oynamak, e-posta okumak, internette arama yapmak ve InboxDollars'ta çevrimiçi alışveriş yapmak gibi çeşitli küçük görevleri tamamlayarak internette para kazanabilirsiniz . Üyelik sadece ücretsiz değil, aynı zamanda kaydolduğunuz için 5 $ alacaksınız. Ödemeler çek ile yapılır.


Gigwalk

Gigwalk, bölgenizdeki kısa görevleri bulmanızı sağlayan bir mobil uygulamadır. Siteden indirilebilen Gigwalk uygulamasını kullanarak, fiyat kontrolleri, veri doğrulama, uygulama testi, gizli alışveriş, fotoğraf çekme ve benzeri görevleri içerebilen çeşitli görevler / işler bulabilirsiniz.


Daha fazla görevi başarıyla tamamlarsanız, daha yüksek ücretli işler için seçilme şansınızı artırmak için performans puanınız artacaktır. İş başına 3 ila 5 dolar ödüyorlar.Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumunuz İçin Teşekkür Ederiz.

Yorumunuz Site Yönetimi Tarafından Kontrol Edildikten Sonra Yayınlanacaktır.

Alt Adsense