En İyi Ücretsiz VPN Programları 2021 | İnternetten Para Kazanma Teknikleri

En Yeni Eklenen

post adsense

06 Şubat 2021

En İyi Ücretsiz VPN Programları 2021

VPN (Virtual Private Network), farklı bir IP adresiyle internette sizi farklı bir yerel ağa bağlayan ve bağlantınızı şifreleyen hizmettir. Bu şifrelemeden dolayı sizi takip etmek isteyenler sadece kriptolu veriye ulaşabilecektir. 


vpn programları


Genellikle şirket şubelerinin güvenli bir iletişim için tercih ettiği bu yöntem, diğer internet kullanıcıları tarafından da gizliliğini güvenceye alarak kendini güvende hissetmek, yasaklı sitelere giriş yapabilmek, torrent gibi sitelerden indirme yapmak için kullanılmaktadır. Bunun için birçok VPN programı bulunmaktadır. Bazıları ücretliyken bu yazımızda sizlere ücretsiz VPN programlarından bahsedeceğiz.


TunnelBear


Ücretsiz olmasına rağmen AES-256-bit şifreleme ile oldukça iyi bir güvenlik hizmeti sunan TunnelBear, 23 ülkeden sunucu içeriyor. Sıfır reklamla hizmet veren TunnelBear, ağdan ağa taşınma sırasında VPN bağlanana kadar uyanık modu açıyor. Windows, Mac, iOS, Android işletim sistemleriyle kullanabileceğiniz hizmete chrome ve opera tarayıcılarında bağlanabilirsiniz. Dezavantaj olarak ise TunnelBear size 500 MB kullanım hakkı veriyor. Bu da VPN ile internet gezintinizi doğal olarak kısıtlıyor. Bunun yanında hizmetleriyle ilgili bir tweet atarak bir kereye mahsus olmak üzere 1 GB ekstra hak tanınıyor.


Windscribe


11 ülkeden sunucu imkanı sağlayan Windscribe, 10 GB kullanım hakkı vermesiyle ön plana çıkıyor. Bu da torrent işlemleri için uygulamayı avantajlı kılıyor. Yerleşik reklam engelleyicisi ve güvenlik duvarı bulunan Windscribe, oturumunuzu kapattıktan sonra izlerinizi silmeye devam ediyor. Windows, Mac, Android, iOS, Linux, NvidiaShield gibi birçok işlemcide çalışıyor. 


HotspotShield


AES-256-bit şifreleme ile güvenli bir hizmet sunan HotspotShield, günlük 500 MB kullanım imkanı veriyor.  Hızlı bir hizmet sunmasının yanında Windows, Mac, Android, iOS ve daha pek çok sistemle chrome üzerinden bağlanabilirsiniz. Ayrıca uygulama verilerinizi asla kaydetmiyor. Dezavantajı ise oldukça fazla reklama yer vermesi ve ücretsiz versiyonunda bölge seçimi yapılmasına izin verilmemesi diyebiliriz. 


Hide Me


Sürekli şekilde ücretsiz kullanabileceğiniz uygulama, aylık 10 GB kullanım ikanı veriyor.  Ücretsiz versiyonunda 5 ülkeden sunucu hakkı veren uygulama, güçlü bir şifreleme, reklamsız hizmet, IP koruması imkanı veriyor ve verilerinizi kaydetmiyor. Uygulamaya Windows, Mac, Linux, iOS, Android ile bağlanabilirsiniz.Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumunuz İçin Teşekkür Ederiz.

Yorumunuz Site Yönetimi Tarafından Kontrol Edildikten Sonra Yayınlanacaktır.

Alt Adsense