En Etkili Youtube Abone Kasma Yöntemleri 2021 | İnternetten Para Kazanma Teknikleri

En Yeni Eklenen

post adsense

01 Şubat 2021

En Etkili Youtube Abone Kasma Yöntemleri 2021

Youtube, hayatımıza bir eğlence aracı olarak girmişken günümüzde artık bir iş sahası, tanınma popülerlik aracı haline de gelmiş durumdadır. Bu da gün geçtikçe tüketimi artan, insanların saatlerini geçirdiği Youtube’da yeni bir kanal açan veya açmayı düşünenlerin aklına ‘’abone sayımı nasıl artırabilirim?’’ sorusunu getirmektedir.


youtube abone kasma


Bu yazımızda sizlere Youtube Abone Kasma Yöntemlerinden bahsedeceğiz.


1.  Öncelikle Etkin Alanınızı Tespit Edin: 

Youtube içerik üreticilerinin gün geçtikçe arttığı aşikar, haliyle bu da rekabet ortamını artırıyor. Pek çok alanda pek çok üreticiye (youtuber) rastlamak mümkün. Bu nedenle hakim olduğunuz, ön plana çıkma ihtimalinizin en yüksek olduğu alanı tercih etmeniz gerekiyor. Eğer bugün Youtube Türkiye’de en çok eğlence videoları revaçtaysa fakat eğlenceli içerik üretme noktasında kısırlık çekecekseniz bu alanda içerik üretmeniz yanlış bir tercih olacaktır. Bunun yerine spor, siyaset, sanat, ekonomi, edebiyat, müzik ve daha birçok alandan size en uygun olanını seçmelisiniz.


2.  Kendi Tarzınızı Yaratın:

Sizi diğerlerinden ayıran özellikler bulmalısınız ve bunu samimi bir şekilde gerçekleştirmelisiniz. Örneğin, takipçilerinizle aranızda özel bir bağ kuracak farklı bir mizah anlayışı, farklı bir üslup, mizaç gibi. Bunun dışında tüketilme ihtimali yüksek olan yeni bir konsept ile gelmeniz işinizi oldukça kolaylaştıracaktır. Bu anlamda yurt dışındaki hesapları takip edebilir veya kendi fikriniz varsa bu açıklığı iyi analiz edip takipçi için ön plana geçebilirsiniz.


3.  Sunum ve Pazarlama Becerisi:

İçeriğinizin özgünlüğü kadar, onu nasıl sunduğunuz da bir o kadar önemlidir. Bunun için içeriğinize başlamadan önce mutlaka değinilmesi gereken yerler, vurgulanması gereken yerleri planlamalı, bir program halinde ilerlemelisiniz. İçeriğinizi ilgi çekici kılmalı, telifsiz görsel ve müziklerle, kaliteli grafiklerle donatmalı ve içeriğin başlığını, kapak fotoğrafını merak uyandırıcı şekilde tasarlamalısınız. 


Açıklama kısmı da aynı şekilde merak uyandırıcı, düzenli ve içeriğinize uygun olmalıdır. Canlı bir performans sergileyecekseniz, izleyicinin dikkatini üzerinizde tutmalı, sıkıcı ve monoton bir tarzdan kaçınmalısınız. Beğeni ve abone olma isteğini çok abartmadan dile getirmeli ve küçük animasyonlarla hatırlatmalısınız. 


4.  Takipçilerinizle ve Potansiyel Takipçilerinizle Etkileşime Girin:

Gelen yorumlara gün içinde beğeni atmak, cevap vermek ve gelecek içerikler için fikir istemek oldukça etkili olacaktır. Aynı şekilde ortak kitleye hitap ettiğiniz kanalların altında yorumda bulunmak, gelen yorumlarla etkileşime geçmek oldukça önemlidir.


5.  Tanıtım: 

Diğer sosyal medya hesaplarınızdan aralıklı olarak tanıtımda bulunmayı, içerik linki paylaşmayı ve güzel bir tanıtım videosu yapmayı unutmayın.


6.  Bot, Takipçi Satın Alma:

Yukarda bahsettiğimiz Youtube Abone Kasma Yolları dışında bot basmak, takipçi satın almak her ne kadar sık kullanılan bir yöntem olsa da bu şekilde verimli ve kaliteli bir kitleye sahip olmanız mümkün değildir. Aksine hesabınızın kalitesini düşürebilir. Youtube tarafından tespit edilebilir. 


Yeni açtığınız youtube kanalınız için abone kasma hilesi kullanmadan 1000 abone kazanmak istiyorsan videomuzu izlemenizi tavsiye ederim.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumunuz İçin Teşekkür Ederiz.

Yorumunuz Site Yönetimi Tarafından Kontrol Edildikten Sonra Yayınlanacaktır.

Alt Adsense