Android Telefon Uygulamaları ile İnternette Para Kazanmanın Yolları | İnternetten Para Kazanma Teknikleri

En Yeni Eklenen

post adsense

07 Şubat 2021

Android Telefon Uygulamaları ile İnternette Para Kazanmanın Yolları

Bugün yaşadığımız dünyada, hemen hemen karşılaştığınız herkes, iletişim kurmak ve dünyadaki en son trendlerle güncel kalmak için kullandıkları bir android cep telefonu sahiptir. Çoğumuz akıllı telefonlarımız olmadan her şeyi yapamayacak kadar bağlı hale geldik. Çoğumuzun bu yazıyı şu an akıllı telefonlarınızdan okuduğuna eminim. Peki, bunu zaten bilmiyorsanız, size ilk söyleyeyim, evinizin rahatlığından veya kendinizi bulduğunuz her yerden akıllı telefonunuzun yardımıyla para kazanmak istermisiniz. 


android telefon


Cep telefonunuz, gittiğiniz her yere yanınızda götürebileceğiniz mini bir bilgisayar gibidir. Bu mini bilgisayarla para kazanmak için, akıllı telefonunuza indirebileceğiniz ve daha sonra bunları kullanırken harika para kazanabileceğiniz bazı uygulamalar var. Normal Whatsapp veya Instagram'dan bahsetmiyorum, ancak nerede olursanız olun para kazanmak için kullanabileceğiniz evden çalışma uygulamaları.


Bu yazıda, internetten para kazanmak için akıllı telefonunuza indirebileceğiniz uygulamaların bir listesini size göstereceğim.


Aşağıda listelenen cep telefonu uygulamaları, yalnızca akıllı telefonunuzla çevrimiçi gezinerek veya oyun oynayarak para kazanmanıza yardımcı olmak için oluşturulmuştur.


  • Swagbucks : Swagbucks, Akıllı Telefonunuza indirebileceğiniz bir uygulamaya sahiptir. Anket almak, video izlemek, oyun oynamak veya arama motoru özelliğini kullanmak gibi basit çevrimiçi görevleri tamamlamanız gerekecek ve her bir görevi tamamladıktan sonra, nakit olarak kullanabileceğiniz puanlarla ödüllendirileceksiniz. Swagbucks, online para kazanmak için en popüler uygulamalardan biri olarak kabul edilir, böylece uygulamayı bugün indirerek bu fırsattan yararlanabilirsiniz.
  • Pinecone Research : Pinecone Research, para kazanmak için indirebileceğiniz başka bir mobil uygulamadır. Pinecone, kısa anketleri tamamlamak, oyun oynamak, internette gezinmek ve diğer kısa görevleri tamamlamak için size nakit ödeme yapar.
  • Nielsen Mobile and Computer Panel : Nielsen Mobile and Computer Panel, akıllı telefonunuzdan para kazanmanıza da yardımcı olur. Yapmanız gereken tek şey, Nielsen Mobil Uygulamasını indirmek ve ardından sadece parayı telefonunuza yükleyip çalıştırarak para kazanmak.


Çevrimiçi Para Alışverişi Yapın


  • Ebates : Ebates, mobil uygulaması üzerinden alışveriş yapmanız için size para iadesi verir. Tek yapmanız gereken kaydolmak, tercih ettiğiniz perakendecilerden alışveriş yapmak ve ardından Ebates Uygulaması üzerinden yaptığınız her alışveriş için nakit para almaktır. Diğer etkinlikleri yapmak için hala zamanınız varken akıllı telefonunuzdan para kazanmanın çok iyi bir yoludur.
  • TopCashBack : TopCashBack, uygulama aracılığıyla en sevdiğiniz perakendecilerden alışveriş yaptığınızda size geri ödeme yapan çok popüler bir alışveriş sitesidir. Düzenli olarak çevrimiçi alışveriş yapan biriyseniz, telefonunuza TopCashBack yüklenmelidir çünkü size yalnızca alışveriş yaparak para kazanma fırsatı verir.
  • Ibotta : Ibotta, her alışveriş yaptığınızda size geri ödeme yapan çok şaşırtıcı bir alışveriş uygulamasıdır. Ibotta esas olarak Bakkaliye odaklanır, bu nedenle her gün bakkaliye satan biriyseniz, Ibotta size her alışveriş deneyiminden sonra gerçek para kazanmak için mükemmel bir fırsat sunar. Yani bu sizin için çifte kazanç durumu çünkü sadece ihtiyacınız olan yiyecekleri almakla kalmayacak, aynı zamanda fazladan para kazanacaksınız.


İnternetten Eşya Satarak Para Kazanın


  • Decluttr : DVD'leri , kitapları ve diğer kullanılmış aletleri kullandıysanız ve tüm bu ürünleri satabileceğiniz bir yer arıyorsanız, Decluttr uygulamasını telefonunuza indirin ve kolayca para kazanmaya başlayın. Yapmanız gereken tek şey, satışa koymak istediğiniz ürünlerin barkodunu taramak, satış fiyatını onaylamak ve ardından satışta olanı satın almakla ilgilenen herhangi birine bağlanmayı beklemektir. Bana sorarsan para kazanmanın harika bir yolu.
  • Poshmark : Bodrumunuzda toz toplayan giysiler mi kullandınız? Peki, bunları Poshmark mobil uygulamasında satarak para kazanabilirsiniz. Tek yapmanız gereken, giyim eşyasının fotoğrafını çekmek, uygulamaya yüklemek ve ardından potansiyel bir alıcıya bağlanmayı beklemektir. Çok kolay!!!

İşte evden para kazanmak için indirebileceğiniz 15 ücretsiz mobil uygulama . Birkaçı:


Artık akıllı telefonunuzla nasıl para kazanacağınızı bildiğinize göre, daha fazla beklemenize gerek yok. Uygulama mağazanıza gidin ve bu uygulamaları bugün indirin. 


 

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumunuz İçin Teşekkür Ederiz.

Yorumunuz Site Yönetimi Tarafından Kontrol Edildikten Sonra Yayınlanacaktır.

Alt Adsense