2021'de En İyi YouTube Video Fikirleri Nasıl Bulunur? | İnternetten Para Kazanma Teknikleri

En Yeni Eklenen

post adsense

06 Şubat 2021

2021'de En İyi YouTube Video Fikirleri Nasıl Bulunur?

Youtube Kanalınız için En İyi Video Fikirleri Nasıl Bulunur?

Dijital pazarlamada, içeriğimizin izleyiciler için ilgi çekici, yeni ve heyecan verici olmasını istiyoruz. Ancak birçok pazarlamacı, mevcut en ilgi çekici satış noktalarından biri olan videoyu gözden kaçırıyor. 

video çekme fikirleri


Markanız için bir YouTube hesabı tutmak, hedef kitlenize ulaşmak için inanılmaz ve az kullanılan bir araçtır. Ancak, YouTube'u sosyal medya pazarlaması için nasıl kullanacağınızı öğrenmek , en iyi video trendlerini, anahtar kelime stratejileri ve bir video platformundaki içeriği nasıl optimize edeceğinizi öğrenmeyi gerektirir. 

Video pazarlama stratejinizi geliştirme hakkında daha fazla bilgi edinmek ve 2021 için trend olan youtube video çekme fikirleri keşfetmek için okumaya devam edin. 

Video Pazarlama Stratejinizi Geliştirme

 
YouTube'da pazarlama sadece fikir üretmekten ibaret değildir. Bu fikirleri markanıza uyarlamanız gerekiyor. Bunu yapmak için şu basit dijital pazarlama ipuçlarını izleyin:

Kitlenizi Tanıyın 


Daha önce markanız için bir YouTube kanalı oluşturmadıysanız veya yeniden başlatmanız gerekiyorsa, hedef kitleniz üzerinde sağlam bir kontrol elde etmek, ilk adımdır. Birincil hedef kitlenizden hangilerinin video içeriğiyle etkileşime girme olasılığı daha yüksektir? Bu tüketiciler ne istiyor? Youtube video pazarlama fikirlerinizi bu hedef grubun ilgi alanlarına göre çerçevelemeye başlayabilirsiniz.

Araştırma Rakipleri 


Rakipleriniz YouTube'da ne yapıyor? Ne tür videolar üretiyorlar? Bazı YouTube video fikirlerini pazarınız için uyarlayabilirsiniz. Ürün incelemeleriyle ilgili başarılı bir serileri varsa, kendi benzer bir seriye başlamayı düşünün. Ayrıca pazardaki boşlukları da araştırabilirsiniz belki de nişinizdeki hiç kimse endüstri uzmanlarıyla bir Soru-Cevap dizisi yapmamıştır ve bu boşluğu doldurabilirsiniz. 

Nişinizdeki Popüler Konuları Araştırın 


Nişinizdeki popüler konular hakkında pazar araştırması yapın. İnsanlar hangi konular hakkında bilgi edinmek ister? Trend olan konularla ilgili yüksek kaliteli içerik oluşturduğunuzda, hit olma olasılığı daha yüksektir.

Eski İçeriği Yenileyin ve Arama İçin Optimize Edin 


Zaten bir YouTube hesabınız varsa, yenileyin. Eski içeriği yeni grafiklerle güncelleyin. Konuya bağlı olarak video içindeki bilgileri de güncellemeniz gerekebilir. İçeriği güncellerken , video başlığı, açıklama ve etiketlerdeki anahtar kelimeleri kullanarak videolarınızı arama için optimize edebilirsiniz . 

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumunuz İçin Teşekkür Ederiz.

Yorumunuz Site Yönetimi Tarafından Kontrol Edildikten Sonra Yayınlanacaktır.

Alt Adsense