Youtube Video Yükleme İşlemi Oldukça Kolay 2021 | İnternetten Para Kazanma Teknikleri

En Yeni Eklenen

post adsense

23 Ocak 2021

Youtube Video Yükleme İşlemi Oldukça Kolay 2021

Youtube video yükleme işlemi sandığınız kadar zor bir şey değil. Özellikle de bu platformda kendini yeni hisseden kullanıcılar pratik video çekim cihazları yardımı ile yaratıcı içerikler oluştursalar da video yükleme aşamasında her zaman zorlanıyorlar. Bizler de sizin için Youtube video yükleme işlemini basit bir şekilde ele aldık.


Youtube Video Yükleme


Youtube video yükleme işlemi nasıl yapılır?


Youtube‘a video yüklemek için öncelikle bir Gmail hesabına ihtiyacınız olacak. Gmail kullanıcı adınızı oluşturduktan sonra aşağıdaki adımları izleyerek Youtube video yükleme işleminizi başarılı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.


  • Kendinize bir youtube kanalı oluşturun ve bu kanal yardımıyla oturumunu açın.
  • Uygulamaya giriş yaptıktan sonra kamera işaretine tıklamanız gerekiyor.
  • Kameraya tıkladıktan sonra iki seçeneğiniz var. Dilerseniz yeni bir video çekebilir dilerseniz de galerinizde bulunan videolardan dilediğiniz her hangi birisini yükleyebilirsiniz.
  • Yükleme işlemi tamamlandıktan sonra en fazla 100 kelimelik içerik başlığınızı ve 5000 karakter girebileceğiniz “Açıklama” kısmını özenle, içeriklerinizle ilişkili bir şekilde doldurun.
  • Bu aşamada videolarınıza farklı efektler ve filtremeler ekleyebilirsiniz.
  • Şimdi kullanıcı kitlemizi belirliyoruz. Bazı içerikler erişkinlere yönelikken bazıları da çocuklara yöneliktir. Bu yüzden bu seçeneği seçerken özen gösterin. Karşınıza “Evet, çocuklara özel” ya da “Hayır, çocuklara özel değil” seçimleri arasından uygun olanını seçin.
  • Tebrik ederiz her şey tamam! Yükle butonuna tıkladıktan sonra artık videonuz yayınlanmaya hazır. Bol izleyiciler dileriz.


Hemen şimdi sizde youtube video yükle kanal oluştur, internetten para kazanmaya başla bu kadar kolay. İnternette ek gelir elde etmek istiyorsan en doğru seçim youtube'a video yükleyerek para kazanmaya başlayabilirsiniz.


Youtube para kazanma açmak için ilk olarak youtube kanalınız için 1000 abone ve 4000 saat izlenme kriterlerini yerine getirmesi gerektiğini unutmayalım.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumunuz İçin Teşekkür Ederiz.

Yorumunuz Site Yönetimi Tarafından Kontrol Edildikten Sonra Yayınlanacaktır.

Alt Adsense