Website İçin 5 Dakika'da Logo Nasıl Yapılır? | İnternetten Para Kazanma Teknikleri

En Yeni Eklenen

post adsense

05 Ocak 2021

Website İçin 5 Dakika'da Logo Nasıl Yapılır?

Dakikalar İçinde İşletmeniz İçin Güzel Bir Logo Nasıl Oluşturulur? İşte Cevabı. 

Logo, markanın değerleri ve istekleri hakkında konuşan bir şeydir. Logo, işletmenizin en önemli ve en önemli parçasıdır. 


logo tasarım

Bu nedenle profesyonel ve göz alıcı olması gerekiyor. Kendiniz için bir logo oluşturabilir veya bunun için bir tasarımcı kiralayabilirsiniz. Tasarımcıları işe almak size biraz daha pahalıya mal olacak ve alternatif olarak bunu çevrimiçi araçları kullanarak kendiniz de yapabilirsiniz.


Aşağıdaki çevrimiçi araçlar, kod yazmadan veya tasarlamadan markanız ve işletmeniz için güzel bir logo oluşturmanıza olanak tanır.

1- Looka


Looka , Yapay Zeka ve gelişmiş öğrenme tabanlı bir logo üreticisidir. AI, birinci sınıf tasarımlarla birleştiğinde, Looka'nın profesyonel logoları anında ve diğer kaynaklardan daha ucuza oluşturmasına olanak tanır.

Looka, oluşturulan her logonun benzersiz olmasını sağlar ve sınırsız revizyonlar yapabilirsiniz . Marka logonuzun yazı tipinden, renginden ve tasarımından memnun kalana kadar deneyin.

2- Placeit


Çeşitli hizmetlerle tanınan Placeit , sadece birkaç tıklamayla işletmeniz için logonuzu oluşturabileceğiniz harika bir logo oluşturucuya sahiptir. Birinci sınıf tasarımcılar tarafından özenle hazırlanmış, farklı sektörlerde 8.000'den fazla şablon arasından seçim yapabilirsiniz. Daha sonra isminizi ekleyebilir, yazı tipini, rengini değiştirebilir ve tamamen kişiselleştirmek için özelleştirebilirsiniz.


Bu hizmetle ilgili en iyi şey, logolarınızı MP4 sürümünde hızlı ve kolay bir şekilde canlandırmanıza izin vermesidir, bu daha sonra Twitch akışı gibi çeşitli uygun platformlarda kullanılabilir. Yazdırmak isterseniz, bunu PDF dosyasıyla da yapabilirsiniz.

Genel olarak, Placeit logo oluşturucunun kullanımı son derece kolaydır. Bir formu nasıl dolduracağınızı biliyorsanız, bunu da kullanabilirsiniz.

3- Tailor Brands


Tailor Brands ile logonuzu yapmak inanılmaz derecede kolay . Yapay zeka destekli Tailor Brands, her 2 saniyede bir yeni bir tasarım oluşturur. 600.000'den fazla müşteriye sahiptir ve 2 milyondan fazla tasarım yaratmıştır.

Logo oluşturmak basittir - marka adınızı girin >> işinizi tanımlayın >> günlük türünü seçin (simge, ad, baş harfine dayalı) ve sihrin gerçekleşmesine izin verin.

Logonuz oluşturulduktan sonra, simgeyi, rengi, yazı tipini, düzeni vb. Değiştirebilir ve son olarak yüksek kaliteli logo resimlerini birden çok formatta indirebilirsiniz.

4- BrandMark


Brandmark logo oluşturucu ile işletmeniz için benzersiz bir marka kimliği oluşturun .

Yalnızca profesyonel bir logo değil, Brandmark kartvizit tasarımı, Facebook kapağı, uygulama simgeleri, antetli kağıt ve çok daha fazlası dahil olmak üzere toplam marka varlıkları oluşturmanıza olanak tanır.

AI tasarım sistemi tarafından girdilerinize göre logolar anında oluşturulur. Sonuçlardan memnun kaldığınızda, bunu ihtiyaçlara göre özelleştirebilir ve PDF, EPS, PNG ve SVG dosyalarına aktarabilirsiniz.

Öne Çıkanlar

  • Logonuzun ve marka varlıklarınızın telif hakkına sahipsiniz
  • Logonuzu istediğiniz zaman değiştirin
  • Yalnızca tasarımdan memnun olduğunuzda ödeme yapın
  • 1,4 milyondan fazla kullanıma hazır görsel

5- Logaster


Logaster , profesyonel bir logo tasarım hizmetidir. Website kurulum sonrası ihtiyacımız olan tek şey internet siteniz için güzel bir logo. Logaster şimdiden 4,5 milyondan fazla logo oluşturdu . Markanız için size özgün logolar sağlamak için öncü araçlar kullanır.

İhtiyacınız olan tek şey, markanızı temsil edecek zarif bir logo tasarlamak için biraz yaratıcılık. Logaster aktif olarak 24 X 7, 167 ülkede mevcuttur.

Marka adınızı girdikten sonra, tasarımı 100'den fazla varyant arasından seçme seçeneği elde edersiniz . Logonun yazı tipini, rengini ve tasarımını her zaman düzenleyebilir ve memnun kaldığınızda kullanıma hazır olursunuz.

Logaster, yüksek kaliteli logo resimlerini birden çok formatta (SVG, PDF, PNG, JPEG) indirmenize izin verir .

6- LogoTypeMaker


Küçük işletmeniz için muhteşem görünümlü bir logo oluşturmak için çok kolay bir araç olan LogoTypeMaker , şimdiye kadar oluşturulmuş 250.000'den fazla logoya sahiptir. İş / şirket bilgilerinizi girerek başlayabilir ve ardından en uygun kategoriyi seçebilirsiniz. Bundan sonra, bir şablon seçebilir, arka planı değiştirebilir ve her bir öğeyi gereksinimlerinize mükemmel şekilde uyacak şekilde değiştirebilirsiniz.

Ücretsiz bir araç olmasa da, fiyatlandırma hiç de çığır açan bir şey değil. Yıllık olarak faturalandığında ayda sadece 1,99 € 'dan başlayan iki planından birini seçebilirsiniz.

7- Logo Garden


Bir tasarımcı uzmanı olan John Williams tarafından kurulan Logo Garden.

Diğer tam hizmet özel tasarım programında müşterilerinden bilgi alarak ihtiyaçlarına göre bir tasarım oluştururlar.

8- LogoMaker


fazla şablon arasından seçim yapabilir, işletmenizin adını değiştirebilir, renkleri ve yazı tiplerini değiştirebilir ve tamamen ihtiyaçlarınıza uyacak şekilde ince ayar yapabilirsiniz. Sıkışmanız durumunda size her an yardımcı olacak olağanüstü bir destek ekibi var.

Logo şablonlarının her biri, yetenekli ve ödüllü tasarımcılar tarafından hazırlanmıştır, böylece aldığınız şeyin mükemmel kalitede olduğundan emin olabilirsiniz. 20 milyondan fazla küçük işletmenin harika görünen logolar oluşturmasına yardımcı oldular ve bir sonraki siz olabilirsiniz.

Logo Garden iki tür hizmet sunar. Birincisi, yetkin logolar oluşturmanıza izin veren, Kendin Yap (Kendin Yap) tabanlı bir işlemdir.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumunuz İçin Teşekkür Ederiz.

Yorumunuz Site Yönetimi Tarafından Kontrol Edildikten Sonra Yayınlanacaktır.

Alt Adsense