Android Telefon Ekranını PC'ye Yansıtmak İçin 5 Yöntem | İnternetten Para Kazanma Teknikleri

En Yeni Eklenen

post adsense

21 Ocak 2021

Android Telefon Ekranını PC'ye Yansıtmak İçin 5 Yöntem

Ekran Yansıtma, bir cihaz ekranını diğerine uzaktan paylaşabileceğiniz / yansıtabileceğiniz bir yoldur. Bu yazımda, Android cep telefonlaları için ekran yansıtma nasıl yapılır hakkında konuşacağız.


Bilgisayardaki bir telefon ekranı size birçok yönden yardımcı olabilir. Örneğin, her yeni bildirim için akıllı telefonu kapma adımını ortadan kaldırır; Bir geliştiriciyseniz, uygulama performansını android telefon modelinden kontrol edebilirsiniz; medya dosyalarını PC'ye paylaşmak da çok kolay hale geliyor.


Ekran Yansıtma


Android Cihazınızda Geliştirici Seçeneklerini Etkinleştirmek


 1. Android Ayarlarınıza ⇒ Sistem ⇒ Telefon Hakkında'ya gidin
 2. Aşağı kaydırın ve Yapı Numarası'na beş kez dokunun
 3. Sistem ayarlarına geri dönün
 4. Şimdi Geliştirici Seçeneklerini göreceksiniz


Android Cihazınızda USB Hata Ayıklamayı Etkinleştirmek


 1. Android Ayarları ⇒ Sistem ⇒ Geliştirici Seçenekleri'ne gidin
 2. Aşağı kaydırın ve USB hata ayıklamasını değiştirin

"USB Hata Ayıklamaya İzin Ver" açılır penceresi için "Her zaman izin ver" seçeneğini işaretlemenizi tavsiye ederim . Böylece, izin kutusuyla defalarca uğraşmanıza gerek kalmaz.


Kablosuz seçeneğini tercih ediyorsanız, Android ekran yansıtma uygulamalarının güçlü bir internet bağlantısına ihtiyacı olduğunu unutmayın. Ayrıca, Android'i kablosuz olarak yayınlamak için her iki platform da tek bir Wi-Fi paylaşmalıdır. Bununla birlikte, kullanıcılar telefon ekranlarını bir USB kablosuyla PC'de de görüntüleyebilirler.


Android Telefon PC'ye nasıl yansıtır - 6 En İyi Uygulama

 • Vysor
 • ApowerMirror
 • AirDroid (Kablosuz)
 • Scrcpy (Kablolu)
 • Mobizen


1. Vysor

PC'nizde Android ekranını yansıtmanın en hızlı yöntemi Vysor'dur. Uygulamanın kurulumu gülünç derecede kolaydır. Uygulamaları kullanabilir, oyun oynayabilir, ekran görüntüsü alabilir, yani esasen bir Android cihazda yapabileceğiniz her şeyi yapabilirsiniz.


2. ApowerMirror

ApowerMirror, Android'i PC'ye yansıtmanızı sağlayan mükemmel bir android uygulama diyebiliriz. Diğer bir deyişle, yalnızca Android'i fare ve klavye kullanarak kontrol edemezsiniz, aynı zamanda ApowerMirror, kullanıcıların Android'leriyle PC'yi kontrol etmelerine de olanak tanır.


3. Scrcpy

Scrcpy, kullanıcıların çok fazla para harcamasını gerektiren en iyi ekran yansıtma yazılımlarına ücretsiz bir açık kaynaklı alternatiftir.


En iyi yanı, burada herhangi bir uygulama yüklemeniz gerekmiyor, yalnızca Android ADB araçları. Scrcpy hem USB hem de Kablosuz Android ekran yansıtmayı destekler ve Windows, macOS ve Linux'u destekler. Scrcpy'nin düşük boyutu nedeniyle, araç son derece düşük bir gecikme oranı sunar, bu nedenle onu en hızlı ekran yansıtma uygulaması yapar.


4. AirDroid (Kablosuz)


AirDroid, benzersiz özellikleri ve Android ile PC arasında sorunsuz senkronizasyon nedeniyle Android ekran yansıtma uygulamaları kullanıcıları için en iyi tercihi olmuştur.


Android için yansıtma uygulaması, kullanıcıların dosyaları paylaşabileceği, bildirimleri okuyabileceği, cevapsız aramaları ve arama günlüklerini okuyabileceği bir masaüstü istemcisi barındırır. Pro hesabında, kameranızı cihazınızda uzaktan açabilirsiniz. AirDroid ayrıca, kullanıcıların Android telefonlarını web üzerinde kullanmalarını sağlayan bir web istemcisine sahiptir .


5. Mobizen

Mobizen, Android için Vysor ekran yansıtma uygulamasına çok benzer, yalnızca Mobizen'in temel özelliklerini kullanmak ücretsizdir. Örneğin, Chrome gibi bir web tarayıcısından yansıtma, klavye / fare ile cihazı kontrol etme, dosyaları PC'de aktarma ve görüntüleme ve çok daha fazlası.


Bunun dışında, Mobizen'de yansıtma, PC'de karmaşık bir Android cihazının işlendiğini gösteriyor. Ekran şeffaflığını (hayalet modu) ayarlayabilir ve hatta ücretli bir abonelikte anlık bildirimler ekleyebilirsiniz. Ayrıca Android cihazınızı Mobizen web sitesi üzerinden uzaktan da kullanabilirsiniz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumunuz İçin Teşekkür Ederiz.

Yorumunuz Site Yönetimi Tarafından Kontrol Edildikten Sonra Yayınlanacaktır.

Alt Adsense