Airy Youtube Video İndirici ve Dönüştürücü 2021 | İnternetten Para Kazanma Teknikleri

En Yeni Eklenen

post adsense

10 Ocak 2021

Airy Youtube Video İndirici ve Dönüştürücü 2021

İşte Size En İyi Uygulama Airy Youtube Downloader Vs Video İndirici Nasıl Kullanılır. 

YouTube, kullanıcılarının herhangi bir videoyu izlemelerine yardımcı olan çok ünlü bir video yayın platformudur; ayrıca kullanıcılarının herhangi bir videoyu beğenmesine, yorum yapmasına ve yüklemesine olanak tanır. 

air youtube video

YouTube'daki videolara PC'lerden, tabletlerden, akıllı telefonlardan ve dizüstü bilgisayarlardan erişebilirsiniz. Videoları çeşitli formatlarda indirmek için YouTube indiricisini kullanabilirsiniz. Bu YouTube indiricilerinden biri AiryYouTube Video Downloader'dır.

İşte size En İyi Airy Youtube Video İndirici

Airy YouTube downloader , tüm favori videolarınızı YouTube'dan indirmenize yardımcı olan sihirli bir araçtır ve bunları bir internet bağlantısına bağlanmak zorunda kalmadan istediğiniz zaman izleyebilirsiniz. Airy'nin temel amacı, size istediğiniz kadar video indirme özgürlüğü sağlamaktır. Ayrıca MP3'leri doğrudan YouTube'dan da indirebilirsiniz.

Airy, normal işleminize ek olarak dosyaları çeşitli video formatlarına dönüştürmenize de yardımcı olur. Airy arayüzü minimaldir ve kullanımı kolaydır, çünkü sadece giriş ve çıkışınızı seçip ardından indir'e basarsınız.


Airy YouTube Downloader kesinlikle tam olarak ne olduğunu anlamanıza yardımcı olan adım adım bir çözümdür. Size HD ve hatta Ultra HD video formatı sağlar; bu yazılım size 3GP, FLV, MP4 ve indirmek istediğiniz diğer farklı formatlar için en yüksek kaliteyi sağlayacaktır. 


Ayrıca, video çözünürlüklerinde en son gelişmelere ve belirli 4K ve 8K varyantları için tam desteğe sahip olduğunu bilmekten mutluluk duyacaksınız. Daha da iyisi, kullanımı kolay ve ciddi bir araçtır çünkü karmaşık olması gerekmez, özellikle etrafta olduğu zaman.


Airy , indirilen içeriği HD, SD ve düşük çözünürlük dahil olmak üzere kullanıcının tercihine dönüştürebilir. Videolardan ses dosyalarını çıkarabilir. YouTube indirmelerini doğrudan web'den kaydetmek için Airy'yi tarayıcınıza entegre edebilirsiniz. Chrome, Opera Safari ve Firefox gibi tüm ünlü tarayıcıları destekler. Bu MP4 YouTube dönüştürücü havadan daha hafif.


Airy Youtube Downloader Nasıl Kullanılır?


URL için giriş satırına ek olarak, açılır menüye sahip kırmızı bir düğme görüyoruz. "Tarayıcıya entegre et", "Videoları kaydet" (klasör konumu için), güncellemeler, dil ve daha fazlası gibi birçok seçeneği vardır. Arayüz dilini İngilizce, Fransızca, Almanca, Rusça İspanyolca ve Japonca olarak değiştirebiliriz.


Şimdi YouTube videolarını indirelim. Herşey çok kolay. En sevdiğiniz videoya gidin ve bağlantısını kopyalayın ve ardından Airy'ye yapıştırın. İstediğiniz video formatını ve çözünürlüğünü seçin - örneğin, 60 fps ile 1080 piksel, o videoyu kaydetmek istediğiniz klasörünüzü bulun ve indirmeyi tıklayın. 


Video indirildiğinde, videoyu doğrudan Airy'den açabilirsiniz. Çıktı dosyasının video kalitesinin belirtilen çözünürlüğe uygun olduğunu doğrulayabiliriz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumunuz İçin Teşekkür Ederiz.

Yorumunuz Site Yönetimi Tarafından Kontrol Edildikten Sonra Yayınlanacaktır.

Alt Adsense