The Sims 4 Cilt Güncellemesi Nasıl Yapılır | İnternetten Para Kazanma Teknikleri

En Yeni Eklenen

post adsense

08 Aralık 2020

The Sims 4 Cilt Güncellemesi Nasıl Yapılır

 The Sims 4 Cilt Güncellemesi Yeni 100 Cilt Tonu Özelleştirmesi Nasıl Yapılır.

sims 4 guncellemesi

Yeni Sims 4 güncellemesinin 100 yeni cilt tonunun yanı sıra saç stilleri ve makyaj kaydırıcıları içerdiği söyleniyor. Ayrıca, mevcut hataların birkaçının da düzeltileceği bildiriliyor. Biraz zaman alsa da, The Sims 4 ten rengi oyunculara kendi karakterlerini yaratma özgürlüğü vermek için daha da çeşitlendirmeye karar verdi.

Sims 4 cilt güncellemesi: Nasıl kullanılır

Bu özelliği doğru bir şekilde kullanmak için, hayranların önce  bu yeni özelliğin getireceği geniş yetenek kapsamını anlamak için tüm forumu kontrol  etmesi gerekecektir. Elbette, okuma bittiğinde veya bazı insanlar o bölümü atlamak isterse, tüm oyuncuların yapması gereken The Sims 4'lerini güncellemektir.


Yeni güncelleme otomatik olarak harika özelliği içerecektir. Bu özellikle etrafta dolaşmak için, oyuncular önce eski bir karakteri ayarlayarak yeni bir karakter yaratmalılar, aksi takdirde Sims zor olabilir. Yeni bir karakter oluşturduktan sonra, cilt tonu bölümüne gittiğinizden ve diğer ayarlamaları denediğinizden emin olun.

Oyuncular mükemmel cilt tonunu bulduktan sonra, doygunluk, renk tonu vb. Gibi başka şeyler de ayarlanabilir. Oyuncuların deneyebileceği farklı saç stilleri ve makyajlar da mevcuttur; böylece önceki saç modeli tatmin edici değilse, yenisi daha iyi ol. Bu, elbette, yeni Sims 4 güncellemesi tamamen bununla ilgili olduğu için kullanıcının tercihine bağlıdır.

The Sims 4 güncellemesi


PCGamers tarafından yayınlanan bir  makaleye göre , ücretsiz güncelleme aslında yıllardır daha geniş seçenekler isteyen oyunun uzun süredir hayranlarına bir cevap. Buna daha koyu ten tonları ve renkleri de dahildir.

Sims 4 YouTube'da resmi olarak bir fragman yayınladı , böylece oyuncular yeni güncellemenin oyuna ne getireceğini görebilecekler. Oyuncular, bilimkurgu veya fantezi rol oyuncuları için daha gerçekçi cilt tonlarının yanı sıra yeni bir "çeşitli" kategoriyle de oynayabilecekler. Oyuncular artık kendi özel cilt tonlarını bile kaydedebilecekler, böylece onları tekrar tekrar oluşturmak zorunda kalmayacaklar.

Sims 4 Aralık 2020 güncellemesi

Yeni Sims 4 güncellemesinin, oyunun kendi baş yapımcısının Lindsay Pearson olarak bilinen belirli bir talebe Twitter'a yüklenen bir videoyla yanıt verdiği Ağustos ayından bu yana uzun zamandır beklendiği söylendi . Bu, yeni Sims 4'ün bir oyunu olabildiğince kapsayıcı olma hedefinde aslında yetersiz kaldığını kabul ettikleri yerdir.

Pearson'a göre, oyun geliştiricileri talebi duyuyorlar ve ayrıca The Sims 4'te bulunması beklenen saç stillerinin yanı sıra farklı cilt tonlarını ele almak için yeterince şey yapamadıklarını da fark ettiler. güncelleme ayrıca oyuncuların doygunluğu, tonu, değeri veya parlaklığı ve ayrıca resmi The Sims 4 forumlarına göre opaklığı ayarlamasına olanak tanır .

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumunuz İçin Teşekkür Ederiz.

Yorumunuz Site Yönetimi Tarafından Kontrol Edildikten Sonra Yayınlanacaktır.

Alt Adsense