Instagram'da Nasıl Para Kazanılır 6 Kolay Yöntem 2021 | İnternetten Para Kazanma Teknikleri

En Yeni Eklenen

post adsense

30 Aralık 2020

Instagram'da Nasıl Para Kazanılır 6 Kolay Yöntem 2021

2020'de Instagram'dan Para Kazanmak İçin Uygulanan En İyi Yöntemler. 

instagram


Bu makaleye geldiğinize sevindim çünkü pişman olmayacaksınız. Bu muhtemelen daha önce Instagram'da nasıl para kazanılacağına dair en kapsamlı makale olacak.

Bu makalede, Instagram hesabınızdan internette para kazanmak için en iyi stratejilerimi ve fikirlerimi listeledim.

1. Temel Bilgiler


Önce temel bilgilerinizi belirlemeden Instagram'da para kazanma yöntemleri için makalemi mutlaka sonuna kadar okuyunuz. Sadece bir hesap oluşturarak ve fotoğraf göndererek para kazanmayı beklemeyin. Önce bu gereksinimleri karşıladığınızdan ve Instagram'ınızdan para kazanma yolunda olduğunuzdan emin olun.

Şimdi, hesabınızın ve işletmenizin amacının ne olduğuna bağlı. Çok sayıda takipçisi olan bir birey olarak, çekici bir reklam mülkünüz (etkileyici birisiniz).

Markaların ve işletmelerin paralarını size vermelerinin tek nedeni, etkiniz, takipçileriniz ve diğer etkileyicilerle ilişkilerinizdir. Blogumda burada, Instagram ünlü olma konusunda kapsamlı bir şekilde yazdım. Henüz yapmadıysanız - o makaleyi de okuyun.

Temel bilgileri öğrendikten sonra, işe koyulma zamanı.

2. Mevcut İşinizi Büyütün


Burada bahsedeceğimiz tüm farklı stratejiler arasında bu, en iyi yatırım getirilerinden birini sunuyor.

İnsanların % 30'undan fazlası geçen yıl Instagram'ı çevrimiçi ürün satın almak için kullandı. Aynı zamanda Instagram kullanıcılarının en az% 75'i bir Instagram reklamına maruz kaldıktan sonra harekete geçiyor.

Bir pazarlamacı olarak bu rakamlar beni heyecanlandırıyor. ?

Instagram büyük bir pazar sunarken, aynı zamanda zaman ve emek açısından en fazla yatırımı gerektirir. İşletmenizi Instagram aracılığıyla kurmak ve büyütmek, başlangıçta oldukça zor.

Halihazırda bir işiniz olduğundan, işiniz için Instagram'dan yararlanmak sıfırdan başlamaktan çok daha kolay olacaktır.

Instagram'da işinizi büyütmek için bazı profesyoneller:

 • Instagram, Facebook, Twitter vb. Gibi diğer platformlardan daha ilgili bir kitleye sahip. Facebook'ta organik pazarlama erişiminde% 63 azalma varken Instagram'da% 115 büyüyor.
 • Reklamlar o kadar istilacı değildir ve müşteriler sevdikleri markalar ile etkileşime girmeyi sever. Instagram kullanıcılarının% 65'inden fazlası markalarla düzenli olarak etkileşim kurduğu için işletmeler bu platformda daha fazla potansiyel satış yapabilir.
 • Müşterilerle gerçek zamanlı etkileşim kurabilirsiniz. Ürünlerinizi satış için gönderdikten sonra, birkaç saat sonra insanların yorum yapmasını veya hakkında bilgi almasını bekleyebilirsiniz.
 • Instagram'da işinizi büyütmenin çok büyük faydaları olsa da dikkat etmeniz gereken bazı şeyler var.

3. Bir E-ticaret İşi Kurun


Yeni bir işe başlamak her zaman risklidir.Yeni işletmelerin çoğu başarısız oluyor (genellikle% 90 civarında).

Bu aynı zamanda yeni e-ticaret işletmeleri için de geçerlidir, bunlar hızlı çevirme, trend olan ürün satışları vb. Etrafında inşa edilmiş olsalar bile.

Projenin ve işin arkasındaki insanlar onu hayata geçiriyor. Hızlı bir şekilde başarı elde edemezseniz, daha ilginç bir şey bulana kadar ve burada sadece para kazanmaktan bahsediyorsak daha büyük / daha iyi kazanç potansiyeli olana kadar ona daha az zaman harcarsınız.

Yeni bir e-ticaret işletmesi kurmanın avantajları

 • E-ticaret web sitenizi kurmak her zamankinden daha kolay. Çoğu kişi , çok az teknik altyapı gerektirdiğinden veya hiç gerektirmediğinden Shopify ile birlikte çalışır .
 • İş modelinize bağlıdır, ancak envanterinizin olmaması ve müşteriniz her sipariş verdiğinde yalnızca tedarikçinizden sipariş verme seçeneğiniz vardır. Tedarikçiniz sipariş edilen ürünü doğrudan müşterinize gönderir (buna drop-shipping denir).
 • Her şeyi doğru bir şekilde ayarladıktan sonra mağazanız hemen hemen otomatik pilotta çalışabilir.

Yeni bir e-ticaret işletmesi kurmanın eksileri

 • Oldukça rekabetçi. Bir adım daha ileri atmadıkça ve bir ölçüde özelleştirmediyseniz, sizinle aynı ürünü satan yüzlerce şirket var.
 • Hızlı para kazanmak için işin içindeyseniz ve bir marka oluşturmuyorsanız, başlangıçta kazanan bir ürün seçerek şanslı olabilirsiniz, ancak bulmacanın tüm parçalarını elde etmek için farklı yolları test ederken sefil bir şekilde başarısız olabilirsiniz. birlikte.
 • Hala peşin maliyetler var. Shopify, reklamlar, test ürünü, e-posta gibi diğer hizmet sağlayıcıları vb. Örneğin Woocommerce ile kendi web sitenizi kurmayı seçerseniz, maliyetler daha az olabilir, ancak muhtemelen ince ayar yapmak için çok daha fazla zaman harcayacaksınız.

4. İşletmenizi Tanıtın


Şimdi, bu noktada çok fazla zaman harcamayacağım çünkü çoğunu mevcut işinizi ölçeklendirmekten bahsettiğimiz 2. bölümde ele aldık.

Gerçek mekanda faaliyet gösteren bir mağazanız olduğunda, yalnızca sizi ziyaret edebilecek müşterileriniz olur. Instagram, herkesin mağazanızı dünyanın herhangi bir yerinde ziyaret etmesi için kapıları açar.

Sahip olduğunuz tuğla ve harç türüne bağlıdır. Mümkünse müşterilerinizi fotoğraf ve video çekmeye ve bunları belirli bir hashtag ve konum işaretleriyle Instagram'a yüklemeye teşvik etmenizi öneririm.

Bu, bölgenizdeki markanızın etrafında belirli bir vızıltı oluşturmak ve daha fazla insanı gelip sizi kontrol etmeye çekmek için önemlidir.

Fiziksel bir konumunuz olduğundan, yerinizi ilginç kılmak için ne tür etkinlikler düzenleyebileceğinizi ve neler yapabileceğinizi düşünün. Instagram, hedef kitlenize ulaşacağınız kanal olacak.

5. Bir Etkileyici Olarak Instagram'da Para Kazanın


Bunu, eşit derecede yüksek kazanç potansiyeli olduğu kadar zor olarak etiketledim.

Mesele şu ki, hedef kitlenizi oluşturmak için ne kadar çok çaba sarf ederseniz ve etkinizi o kadar çok para kazanırsınız. Ancak gerçek bir takipçi kitlesi oluşturmak o kadar kolay değil.

Çoğu insan gerekenlere sahip değil. Hem yüksek kaliteli hem de değerli içerik oluşturmak çok zaman alır, bu nedenle tutarlı olun ve izleyicilerinizle etkileşime geçmek için zaman ayırın.

İnsanlar giderek daha kişisel bir yaklaşım bekliyorlar.

Kendinize sorun - kimi takip ederdiniz?

 1. Yüksek kaliteli içeriği, 20 binden fazla takipçisi, her gönderide yüzlerce yorum ve bir hafta önce gönderdiğiniz DM'nize 0 yanıtla ilham veren bir kişi.
 2. Yüksek kaliteli içeriğe, 20 binden fazla takipçiye, her gönderiye yüzlerce yorum ve bir hafta önce gönderdiğiniz DM'ye yanıt veren ilham verici bir kişi
 3. Şimdi, bu aptalca bir örnek, ama mesele şu ki - sizi "önemseyen" insanları takip etmek ve etrafta dolanmak istiyorsunuz.

Öyleyse sorun nedir, insanlar neden DM'lerine ve yorumlarına cevap vermiyor?

Basit. Çok zaman alır.

Instagram'ınızı tam zamanlı olarak çalıştırmaya çalışıyorsanız ve içerik oluşturmakla, ortaklarla konuşmakla ve yayınınızı planlamakla meşgulseniz, hedef kitlenizle etkileşim kurmak zor olabilir. Özellikle 20 binin üzerinde takipçiniz olduğunda.

Bu yüzden "etkileyici olmak" istiyorsanız oyununuzu geliştirmeniz gerekiyor.

Etkileyici pazarlama bugünlerde o kadar popüler hale geldi ki, insanların bana "nasıl etkileyici olunur", "Etkileyici olmak istiyorum" gibi sorularla mesajlaşmasını sağlıyorum.

6. Freelancer olarak Instagram'dan Para Kazanın


Bugünlerde pek çok insan serbest çalışma yapıyor. Serbest çalışma, aynı anda farklı şirketlerle çalışmak ve 9 - 5 işinde kübik işlere takılıp kalmamak için çok fazla esneklik ve imkan sunar.

Dahası, serbest çalışan olarak mali durumunuz üzerinde daha fazla özgürlüğe sahipsiniz ve insanları işe almaya, kazancınızı artırmaya ve hatta küçük bir işletmeye geçmeye doğru ilerleyebilirsiniz. Robert Kiyosaki, 9 - 5 işçiden serbest çalışmaya, işletme sahibine yatırımcıya dönüşümden çok bahsetti. Bu, hakkında daha fazla bilgi edinmek istediğiniz bir şeyse , çalışandan yatırımcıya okuyun .

Şimdi, bir serbest meslek sahibi olarak Instagram'dan para kazanmak, uzmanlığınıza bağlı olarak çok fazla değişiklik gösterebilir.

Zanaatınız görsellere dayanıyorsa, çalışmanızı sergilemek en iyi seçenek olabilir. Instagram fotoğrafçılar, video editörleri, 3D sanatçılar, tasarımcılar vb. İçin çok uygundur.

Zanaatınız daha fazla bilgi odaklıysa (danışmanlar, koçlar, eğitmenler) o zaman kesinlikle bu uzmanlığı kendi kendinize konuşurken video çekerek gösterin. Ayrıca uygun fotoğrafları kullanabilir ve değer parçasını gönderi başlıklarına yazabilirsiniz.

Bundan daha önce bahsetmiştik, sadece yayınlamak artık Instagram'da gerçekten işe yaramıyor. Aktif olmanız ve potansiyel müşterilerinizle etkileşimde bulunmanız gerekir.

Ben de bir koç olarak, izleyicilerinize ulaşmanın en iyi yolunun promosyonlar yapmak ve insanlara size DM göndermelerini önermek olduğunu anladım. Bu şekilde sohbeti devam ettirirsiniz ve onları sizinle iş yapmaya ikna etmek çok daha kolaydır.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumunuz İçin Teşekkür Ederiz.

Yorumunuz Site Yönetimi Tarafından Kontrol Edildikten Sonra Yayınlanacaktır.

Alt Adsense