Instagram'da Nasıl Para Kazanılır 1K vs 100k | İnternetten Para Kazanma Teknikleri

En Yeni Eklenen

post adsense

24 Aralık 2020

Instagram'da Nasıl Para Kazanılır 1K vs 100k

Adım Adım Instagram'dan Nasıl Para Kazanılır Eğitim Serisi #1

instagram

Muhtemelen Instagram kullanıcıları her gün çektikleri ve paylaştıkları fotoğraflardan para kazandıklarını duymuşsunuzdur . Hatta kendi büyük takipçi kitlenize bakmış ve "Belki bunu ben de yapabilirim" diye düşünmüş olabilirsiniz.

Para kazanmak için kaç Instagram takipçisine ihtiyacınız var?

Şimdiye kadar gerçek gelir elde etmeye başlamak için kaç takipçiye ihtiyacınız olduğunu merak ediyorsanız, kısa cevap "düşündüğünüz kadar değil" olacaktır.

Uzun cevap, aşağıdakiler arasında değişen faktörlere bağlıdır:

Hangi niş içinde olduğunuzu ve onu doğrudan bir ürün kategorisine ne kadar kolay bağlayabilirsiniz (moda, yemek, güzellik ve fitness, en popüler Instagram hashtag'lerine dayanan popüler nişlerdir )

Takipçilerinizin ne kadar ilgilendiği (100 bin sahte takipçinin bir değeri olmayacak )

Hangi gelir kanallarını keşfediyorsunuz?

Doğal olarak, ne kadar bağlı takipçileriniz olursa o kadar iyidir. Instagram'da nasıl daha fazla takipçi kazanacağınıza  ve daha fazla beğeni ve takipçi almak için Instagram'da ne yayınlayacağınıza dair ipuçlarımıza göz atın .

En iyi Instagram kullanıcıları gönderi başına binlerce dolar kazanırken , küçük ama ilgili 1.000 takipçiye sahip olanlar bile para kazanmaya başlama potansiyeline sahip. 

2021'de Instagram'da nasıl para kazanılır?

Benzersiz Instagram içeriği markanıza, hedef kitlenize ve bağlılık seviyenize bağlı olarak Instagram'da aşağıdaki şekillerde para kazanabilirsiniz: İlk adım instagram profil oluşturma işlemi sonrası yapılması gerekenler.

  • Sponsorlu gönderilerde markalarla çalışın
  • Üye olun
  • Kendi çevrimiçi mağazanızı açın
  • Fotoğraflarınızı çevrimiçi olarak veya bir şey üzerinde satın


Öyleyse Instagram'dan para kazanmaya yönelik en yaygın yaklaşımla başlayalım: Etkileyici olarak markalarla iş ortaklığı yapmak.

Sponsorlu gönderilerde markalarla çalışın

"Etkileyici" terimi bu günlerde çok fazla atılıyor.

Etkileyici, temelde çevrimiçi olarak harika şeyler yaparak ve paylaşarak kendilerine çevrimiçi bir itibar kazandıran kişidir. İzleyicileri için etkileyiciler, zevk belirleyenler, trend belirleyiciler ve belirli konular hakkındaki görüşlerine saygı duyulan güvenilir uzmanlardır.

Pek çok marka bununla rekabet edemez, bu nedenle, ürünleri hakkında konuşmaya yardımcı olan sponsorlu gönderilerde etkileyicilerle ortaklık kurarlar.

Ancak, markaların istediği sadece Instagram hesabınızın boyutu ve erişimi değil, hedef kitlenizin içeriğinize olan güveni ve katılımıdır.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumunuz İçin Teşekkür Ederiz.

Yorumunuz Site Yönetimi Tarafından Kontrol Edildikten Sonra Yayınlanacaktır.

Alt Adsense