Evden Para Kazanmanın En İyi 7 Yolu 2020 | İnternetten Para Kazanma Teknikleri

En Yeni Eklenen

post adsense

08 Aralık 2020

Evden Para Kazanmanın En İyi 7 Yolu 2020

Evde İnternetten Para Kazanmanın En İyi 7 Yolu Burada.


İnternette online olarak para kazanmanın yolları arıyorsanız, o zaman doğru yere geldiniz. Bu makalede, herhangi birinin çevrimiçi olarak ek gelir elde edebileceği en iyi 7 yolu keşfedeceksiniz.

İnternet ile ilgili en güzel şeylerden biri, evinizin rahatlığında kendiniz için iş dünyasına girebilmenizdir. Tek ihtiyacınız olan bir internet bağlantısı ve çevrimiçi para kazanabilirsiniz .

internette para kazanma

1. Bağlı Şirket Pazarlaması

Bağlı kuruluş pazarlamasının  , piyasadaki en eski çevrimiçi para kazananlardan biri olduğunu zaten biliyor olabilirsiniz  . Şu şekilde çalışır:

Bir internet girişimcisi olarak, kendi web varlığınıza ihtiyacınız olacak: web sitesi, blog, sosyal medya platformları, açılış sayfaları, satış sayfaları, afiş reklamlar veya e-ticaret sitesi. Ama kendi ürünlerinizi satmak yerine başka firmaların ürünlerini satıyorsunuz. Pazarlama mesajınızı halka açıkladığınız sürece, bu kombinasyonlardan birkaçını isterseniz kullanabilirsiniz.

Ardından, sıcak bir bağlı kuruluş niş pazar seçin ; birçok potansiyel müşterisi olan biri. Trendleri belirlemek için sosyal medyaya bakın ve örneğin Amazon ve CJ Affiliate gibi sitelerde nelerin sıcak olduğunu görün.

Potansiyel müşterilerinize yönelik önemli içerik ve pazarlama mesajları sağlayın.
Dijital platformunuzdaki müşteriler bir satın alma işlemi yapmak için bir bağlantıya tıkladıklarında, işlemi tamamlamak için bağlı kuruluş ortağınızın sitesine yönlendirilir ve tamamlanan her satış için bir komisyon alırsınız. En iyi yanı, nakliye veya müşteri hizmetleri ile uğraşmak zorunda olmamanızdır.

Bağlı kuruluş pazarlaması, çevrimiçi bir iş kurmanın en hızlı ve en kolay yollarından biridir, çünkü yapmanız gereken tek şey ürünleri tanıtmaktır. Ürün oluşturma, ödeme ve teslimat sistemleri kurma konusunda endişelenmenize veya müşteri desteğiyle ilgilenmenize gerek yok.

Sadece trafiği yönlendirir ve bağlı kuruluş olarak tanıttığınız şirketlere tıklamalarını sağlarsınız ve eğer bir satış yapılırsa, o satışı yönlendirmek için bir komisyon alırsınız.

2. Amazon, eBay, Etsy ve Cragslist'te satış

Çevrimiçi satış yapmaya başlamanın en hızlı yollarından biri, üçüncü taraf sitelerin gücünden yararlanmaktır. Amazon, eBay, Etsy ve Craigslist gibi e-ticaret devleri, yerleşik bir potansiyel müşteri tabanına sahip güçlü satış ve pazarlama platformlarıdır. Milyonlarca insan bu sitelerde düzenli olarak alışveriş yapıyor ve sayılar artmaya devam ediyor. 

Bu mega siteler, müşterilerin ürünlerinize göz atabilmeleri için mağaza kurmayı kolaylaştırır ve kendi web sitenizi oluşturmanıza gerek kalmaz. Ayrıca, ilgilenen alıcıların çevrimiçi vitrininizi kolayca bulabilmesi için yerleşik bir arama özelliği bulacaksınız. Artı, sitenin alışveriş sepetini kullanabilirsiniz. Kısacası, bağımsız bir e-ticaret web sitesi kurmanın birçok masrafından ve zahmetinden kaçınırsınız.

Amazon: Amazon ile siparişlerinizi yerine getirmelerini bile sağlayabilirsiniz . Dijital perakendeci ayrıca web sitelerinde iki milyondan fazla satıcı olduğunu ve tüm satışların yüzde 40'ını temsil ettiğini söylüyor. Amazon'u (ve bu diğer üçüncü taraf siteleri) kullanmanın bir başka yararı, insanların zaten onlara güvenmesi ve varsa, kendi bağımsız web sitenizden satın alma olasılıklarının daha yüksek olmasıdır.  

eBay : eBay ile prosedür çok benzer. Bir eBay satıcısı olarak başlayın ve PayPal hesabınızın doğrulandığından emin olarak iyi durumda kalırsınız ve ardından mağazanıza kaydolabilirsiniz. Bu üç adım, kendi ürünlerinizi satmak için eBay'in itibarını, erişimini, satış ve pazarlama altyapısını kullanmanıza olanak tanır. 

EBay'de tek bir fiyat listeleyebilmenize rağmen, platformlarının en büyük yararı, potansiyel alıcılarınızın teklif savaşlarına girmesine izin veren açık artırma sistemidir - listelediğiniz ürünlerle satabileceğiniz fiyatı yükseltir.

Etsy:  Eğer kurnazsanız, Etsy dükkanı kurmanız gereken yerdir. Web portalı, el yapımı ve benzersiz, türünün tek örneği ürünlere odaklanmıştır ve dünya çapında 1,5 milyon satıcısı vardır. Amazon ve eBay gibi, Etsy'nin sitesinde kendi çevrimiçi mağazanızı kurabilirsiniz.

Craigslist: Belki de en eski sitelerden biri, satış için ürün listeleme söz konusu olduğunda, bu, ürünleri listelemek ve satmak için hala harika bir yerdir.

Bu sitelerin dördü de dijital kariyerinize başlamanın çok kolay bir yoludur, ancak Amazon için ürün başına 0,99 ABD Doları, eBay için 0,10 ABD Doları ve Etsy için 0,20 ABD Doları arasında değişen ücretler ödemeniz gerekir .

3. Bloglama

Eski moda bloglar yaşıyor ve gelişiyor. Düzenli olarak değerli içerik sağlarsanız, niş bilgileriniz ve ürünlerinizle ilgilenen benzer düşünen insanları çekersiniz. Okuyucularınız daha fazlasını öğrenmek ve satın almak için okumaya devam etmek zorunda .

Bu kişiler, gönderilerinizdeki reklamlar veya bağlı kuruluş bağlantıları aracılığıyla ürünlerinizi satın almaya hazırdır. Neden? Çünkü yararlı ücretsiz (hedeflenmiş) içerik sağlıyorsunuz ve insanlar sizi tanıyor ve güveniyor. 

Ayrıca, düzenli olarak makaleler, videolar vb. Şeklinde yararlı bilgiler ekleyerek sitenizi / çevrimiçi vitrininizi Google'ın gözünde çekici kılarsınız. Bu, Google'ın arama motorunda daha yüksek sıralamalara neden olur, bu nedenle, umarım birinci sayfada görünürsünüz çünkü çoğu kişi Google'da ikinci sayfaya gitmez.

Bir blogdan para kazanmanın ve ona ulaşmanın pek çok yolu vardır. Ürünleri bağlı kuruluş olarak tanıtabilir, kendi ürün ve hizmetlerinizi tanıtabilir ve blogunuzda reklamlara da sahip olabilirsiniz.

4. Niş E-ticaret

Bir başlangıç ​​internet girişimcisi olarak, e-ticaret devleriyle veya Walmart gibi büyük perakendecilerle rekabet etmiyorsunuz. Eşyalarınızı satmak için bir depoya veya lojistik sisteme de ihtiyacınız yok.

Başarılı olmak için ihtiyacınız olan şey, odaklanmaktır. Başka bir deyişle, nişinizi bulun ve ona bağlı kalın. Bu şekilde, başvurulacak uzman olursunuz ve arama motoru sıralamasında üst sıralarda görünürsünüz.

En önemli şey, nişiniz için bir pazar olması gerektiğidir. Örneğin, 16. yüzyıl Fransız şiirine karşı bir tutkunuz olabilir, ancak çok fazla okuyucu çekmeyeceksiniz.

E-ticaret söz konusu olduğunda anahtar, çok özel bir kitleyi çeken çok özel bir odağa sahip olmaktır.

5. Kendi YouTube Kanalınız

En iyi YouTuber'lar her yıl milyonlar kazanabilir ve buna 5 yaşındakiler de dahildir. Video oyunları oynayarak 15 milyon dolardan fazla para kazanan PewDiePie'yi ele alalım. Ancak youtube'da para kazanmak için milyonlarca izleyiciye ihtiyacınız yok.

Değerli videolar için bazı fikirler; tarifler, kutudan çıkarma (izleyiciler için bir ürünü açtığınız yer), yemek ve seyahat incelemeleri, müzik videoları, komedi skeçleri gibi nasıl yapılır.

YouTube'da şu şekilde para kazanabilirsiniz:

  • Videolarınızın yaşayacağı yer olan YouTube kanalınızı kurun.
  • Videoları tutarlı bir şekilde yükleyin ve videonuzdaki içeriği açıklarken spesifik olun. Videolarınızın yüksek kaliteli olduğundan ve yararlı veya eğlenceli içerikler içerdiğinden emin olun. Başlamak için süslü bir kameraya ihtiyacınız yok; Başlangıçta bir akıllı telefon yeterli olacaktır.
  • Facebook gibi sosyal medya platformlarınızda  ve e-posta pazarlama listenizde bunu duyurun  . Ayrıca  videoları sosyal medyada paylaşmalı veya blogunuza veya web sitenize yerleştirmelisiniz.
  • Bir hayran kitlesi oluşturmak için izleyicilerden gelen yorumları yanıtlayın. Sizin işiniz izleyicileri çekmek ve tutmaktır.
  • YouTube'un videolarınıza reklam eklemesine izin vererek girişiminizden para kazanın. İzleyiciler bir reklamı tıkladığında, ücreti Google ile paylaşırsınız. Ne kadar çok görüntüleme, sizin için o kadar çok gelir.

Söylenecek diğer bir şey, YouTube videolarından para kazanmak için kamera önüne geçmeniz gerekmiyor. En başarılı YouTube kanallarının çoğu, birisinin bir şey yaptığını veya seslendirme yaptığını gördüğünüz, yazılım öğreticilerinin veya videoların bulunduğu ekran yakalama videolarıdır; asla kamerada görünmek zorunda kalmazsınız.

6. E-kitap Satmak

İnternet, geleneksel yayıncılık dünyasında bir çukur açtı. Bu günlerde e-okuyucular tüm öfke.

E-kitaplar, ABD'deki tüm kitap satışlarının yaklaşık yüzde 20'sini temsil ediyor İyi haber, eyleme geçmek için derin cepleri olan bir yayıncı olmanıza gerek yok. Yalnız bir internet girişimcisi olarak, e-kitapları doğrudan kendi web sitenizden satabilirsiniz . 

Kendi eserlerinizi satabilir veya kamuya açık bir işi satabilirsiniz. Bunu web sitenize (veya Amazon'daki satıcı hesabına) yükleyin ve sosyal medya platformlarınızda, e-posta listenizde, blogunuzda, web sitenizde vb. Yayınlamaya başlayın.

7. Uygulama Geliştirin

İster iPhone ister Android olsun, uygulamaları var ve herkesin cebinde bir tane var.

Pandora ve Pinterest beğenileriyle rekabet edemezsiniz, ancak harekete geçebilirsiniz. İnsanların sahip olduğu bir ihtiyacı karşılayan bir ampul anınız varsa,  bu ihtiyacı karşılayan bir uygulama oluşturun . Fotoğrafları saklamanın yeni bir yolu veya bir podcast indirme organizatörü olabilir.

Programcı değilseniz panik yapmayın. Sen fikir insansın. Oluşturmaları için insanları işe alabilirsiniz. Programcıların makul fiyatlarda bulunmasıyla, muhtemelen Upwork gibi bir sitede birini bulabilirsiniz. Elbette, geliştiricilerinize ödeyeceğiniz kesin miktar, uygulamanın karmaşıklığına bağlıdır.

Uygulamanızı her iki tür akıllı telefonda, Android'de ve iPhone'larda çalışacak şekilde oluşturmalısınız. Bu şekilde müşteri tabanınızı en üst düzeye çıkarırsınız.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumunuz İçin Teşekkür Ederiz.

Yorumunuz Site Yönetimi Tarafından Kontrol Edildikten Sonra Yayınlanacaktır.

Alt Adsense