En İyi Ücretsiz 5 Ses Düzenleme Programı 2020 | İnternetten Para Kazanma Teknikleri

En Yeni Eklenen

post adsense

18 Aralık 2020

En İyi Ücretsiz 5 Ses Düzenleme Programı 2020

En iyi ücretsiz ses düzenleme programı ile müzik dosyalarını düzenleyin ve kendi podcast'lerinizi oluşturun.

Dosya türü ne olursa olsun, bu ücretsiz ses editörleri size faslası ile yardımcı olur.

ses düzenleme

Ücretsiz ses editörleri şaşırtıcı derecede güçlüdür ve ister bir podcast yapıyor olun, ister bir şarkı kaydedin veya bir sesi kırpın, sizin için bir araç var.

En iyi ücretsiz ses düzenleyici, birçok ticari alternatiften daha fazla özellik sunan, özelliklerle dolu bir açık kaynak programı olan Audacity'dir . Adını verebileceğiniz hemen hemen her ses formatını destekler, canlı akışa izin verir ve çok çeşitli eklentilerle doludur.

Audacity, her proje için doğru seçim olmayacak ve yalnızca bir ses dosyasını kısaltmanız veya sesini ayarlamanız gerekiyorsa, bu toplamadaki daha basit araçlardan biri daha uygun bir seçenek olabilir. En iyi ücretsiz ses yazılımına yönelik tam kılavuzumuz için aşağı kaydırın. her iş ve beceri seviyesi için bir şeyler var.

Bir bakışta en iyi ücretsiz 5 ses düzenmele programları.

  • Audacity
  • Ocenaudio
  • Ashampoo Müzik Stüdyosu 2019
  • Audiotool
  • Acoustica 6

Genel olarak en iyi ücretsiz ses düzenleme yazılımı Adobe Audition'dır

1. Adobe Audition


Adobe Audition, sesin karıştırılması, düzenlenmesi ve geri yüklenmesi için çok izli, dalga biçimi ve spektral görüntülemeye izin veren kapsamlı bir ses araç setidir. Aşağıdaki seçenekler gibi ücretsiz değildir, ancak sonuç, videonun yanı sıra bağımsız ses için sonlandırmayı iyileştirme yeteneğidir. Bu güçlü ses uygulaması, bağımsız olarak veya Adobe Creative Cloud'un bir parçası olarak mevcuttur.

2. Ocenaudio


Başka bir güçlü ses düzenleyici, ancak Audacity'den daha kolay ustalaşması.

Audacity arayüzünü biraz bunaltıcı buluyor ancak herhangi bir özellikten ödün vermek istemiyorsanız, Ocenaudio yüklemeyi düşünmek için mükemmel bir ücretsiz ses düzenleyicisidir. Bu açık kaynaklı platform, Windows, Apple ve Linux cihazlarla iyi çalışır. 

Diğer ücretsiz ses editörleriyle karşılaştırıldığında Ocenaudio, efektleri gerçek zamanlı olarak önizlemenize izin verme yeteneği ile dikkat çekiyor. Çoğu araç sizi "yıkıcı bir şekilde" düzenlemeye zorlar, bu da üzerinde çalıştığınız orijinal ses dosyasını değiştirmek anlamına gelir. Ancak Ocenaudio ile oynatma parametrelerinizi doğrudan ayarlayabilirsiniz. Sonuç olarak, Ocenaudio'da yankı gibi bir efekti değiştirdiğinizde, farkı hemen duyacaksınız. 

3. Ashampoo Müzik Stüdyosu 2019


Tam özellikli medya oynatıcı ve ses düzenleyici kombinasyonu.

Ashampoo Music Studio 2019, yalnızca Windows'a yönelik bir ses düzenleyicidir ve bir ses dosyasını ilk kez değiştirmesi gereken kullanıcılar için harika bir seçenektir.

Bu aracın ses dosyası düzenleme arayüzü, ekranınızın çoğunu kaplayan geniş bir dalga biçimi önizleme penceresi ve altında görüntülenen sesinizin bölümlerini kesme ve yapıştırma gibi temel işlevler için düğmelerle kullanımı inanılmaz derecede kolaydır. Ashampoo ile çoklu parça desteği almazsınız, bu nedenle bu ses düzenleyici, basit ses kliplerini yeniden düzenlemek için en uygunudur. 

4. Audiotool

 
Harika ritim karıştırma olanaklarına sahip ücretsiz bir çevrimiçi ses editörü.

Audiotool, müzik parçaları oluşturmanıza ve yayınlamanıza izin veren ücretsiz bir çevrimiçi platformdur. Burada listelenen diğer ücretsiz ses düzenleme yazılım paketlerinin aksine, Audiotool bir tarayıcı içi platformdur, bu nedenle bir Chrome eklentisi mevcut olmasına rağmen, onu kullanmak için yerel bir istemci yüklemenize gerek yoktur. 

Bu ses düzenleyici, Apple'ın Garage Band programı ile çoğu ses editöründen daha fazla DNA paylaşır. Bununla birlikte, numuneler olarak kullanmak üzere 30 saniyelik ses segmentlerini kaydedebilir ve daha sonra Audiotool sisteminde zaten yerleşik olan dijital enstrümanlarla karıştırılabilir. 

5. Acoustica 6


Karmaşık işler için gelişmiş bir ücretsiz ses düzenleyici.

Audacity ile karşılaştırılabilir özelliklere sahip bir başka mükemmel ücretsiz ses editörü, Acon Digital tarafından üretilen Acoustica'dır. Acoustica aslında premium bir abonelik ürünüdür ve son sürüm olan Acoustica 7'nin ücretsiz bir sürümü mevcut değildir. Ancak, yazılımın Acoustica 6 gibi eski sürümlerini ücretsiz olarak yükleyebilirsiniz. 

Acoustica 6'nın açık kaynak alternatiflerine göre en büyük avantajlarından biri profesyonel görünümü ve hissidir. Arayüz, üst düzey bir kayıt stüdyosunda yerinde görünmez ve mantıklı tasarım seçenekleri sayesinde, kavramaya başlamak yalnızca birkaç dakika sürer. 

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumunuz İçin Teşekkür Ederiz.

Yorumunuz Site Yönetimi Tarafından Kontrol Edildikten Sonra Yayınlanacaktır.

Alt Adsense