En İyi Instagram Profili Oluşturmak İçin 8 İpucu | İnternetten Para Kazanma Teknikleri

En Yeni Eklenen

post adsense

18 Aralık 2020

En İyi Instagram Profili Oluşturmak İçin 8 İpucu

Instagram profilinizi nasıl daha çekici hale getirebileceğiniz 8 ipucu. 

Instagram profilinizi nasıl daha çekici hale getirebileceğinizle ilgili bu ipuçlarından ve püf noktalarından bazılarını aşağıda bir araya getirdik!

Instagram

İlk izlenimler hakkında ne derler bilirsin, değil mi? Bu hem hayatta hem de çevrimiçi ortamda geçerlidir. Her şey göze çarpan bir profille başlar . İşte mükemmel Instagram profili nasıl oluşturacağınıza ve sizinki bunların arasında olduğundan emin olmanıza dair sekiz ipucu!

Instagram Profil Oluşturma Fikirleri # 1

Gerçekten Siz Olan Bir Instagram Fotoğraf Kullanın. Bu, diğer Instagram kullanıcılarının bir resim paylaştığınızda, yorum yaptığınızda, bildirimlerde göründüğünde veya biri profilinize göz attığında gördüğü fotoğraftır.

Öyleyse, logonuzu veya karşı konulmaz kupanızın fotoğrafını mı kullanmalısınız? 😁 Her şey, hangisinin markanız olarak en tanınabilir olduğuna bağlıdır!

Ayrıca,% 100 orijinal olmasını da unutmayın! En iyi Instagram profilleri özgün olanlardır.

Instagram Profil Oluşturma Fikirleri # 2

Tanımlanabilir Bir Kullanıcı Adı Seçin. Mükemmel Instagram profilini nasıl oluşturacağınıza dair bir sonraki ipucumuz, kullanıcı adınızı seçerken özellikle dikkatli olmaktır.

Kullanıcı adınız, Instagram URL'niz olarak hizmet veren tek kelimelik küçük harfli "tanıtıcı" dır. Dolayısıyla, @trakyalibea39 için hesabın URL'si https://instagram.com/trakyalibea39 olacaktır .

Burada en fazla 30 karakteriniz var (sembol veya boşluk yok). İnsanların bir yorumda sizden bahsettiklerinde kullanacakları da budur.

Instagram Profil Oluşturma Fikirleri # 3

Aranabilir, Anlamlı Bir Instagram Adı Seçin. Instagram adınız ise profilinizdeki görünen adınızdır.

Anahtar kelimelerinizde çalışmak ve Instagram profilinizi geliştirmek için burada biraz daha fazla esnekliğe sahipsiniz (kesin olarak 30 karakter / boşluk).

Instagram hesabınızdaki adın, kullanıcı adınızla tam olarak eşleşmesi gerekmez.

Aslında, çoğu insan için, anahtar kelimeleri kullanmak veya ne yaptığınızı açıklamak için kullanıcı adını genişletmek çok mantıklıdır.

Instagram Profil Oluşturma Fikirleri # 4

Size ait olan bir Instagram Bio yazın. Burada 150 karakter alıyorsunuz, bu yüzden onları iyi değerlendirin! 

İnsanlara ne yaptığınızı, kim olduğunuzu ve Instagram güncellemelerinizden ne görmeyi bekleyebileceklerini söyleyin. En önemlisi, insanlara NEDEN sizi takip etmeleri gerektiğini söyleyin.

Açıkçası, işletme türünüz Instagram biyografinizde ne kadar kişisel olacağınızı belirleyecektir.

Instagram Profil Oluşturma Fikirleri # 5

Bir İşletme Kategorisi Seçin. Bu çok çekici gelmese de, işletme hesabınıza bir kategori eklemek, izleyicilere kendinizden daha çok şey anlatmanıza olanak tanır.

Temel olarak, ("Ben bir mankenim" veya "Yerel bir restoranım"), değerli biyo gayrimenkulünüzden hiçbirini almadan.

Bu bilgileri masaüstünden değil mobilden ayarlamanız gerekecek.

Instagram Profil Oluşturma Fikirleri # 6

Instagram İletişim Seçeneklerinizi Ayarlayın. Instagram profilinizi tam potansiyeline nasıl kavuşturacağınıza dair bir başka ipucu, Instagram profilinize iletişim seçenekleri ekleyerek insanların sizinle doğrudan iletişim kurmasını kolaylaştırmaktır!

Bir işletme hesabıyla, e-postaya tıkla için bir e-posta adresi, tıkla ve ara için bir telefon numarası ve insanların yol tarifi almak için dokunabilecekleri fiziksel bir konum ekleyebilirsiniz.

Sizin için mantıklı olduğu kadar ekleyin!

Instagram Profil Oluşturma Fikirleri # 7


Instagram Bağlantınızdan En İyi Şekilde Yararlanın. Instagram, biyografinizde yalnızca bir bağlantıya izin verir - ve iyi bir Instagram beslemesini nasıl oluşturacağınızı merak ediyorsanız, bu önemli bir bağlantıdır! 

Amacınız ne olursa olsun, biyo araçtaki bir bağlantıyı kullanarak Instagram planlamanızdan tonlarca zaman kazanabilirsiniz !

Instagram Profil Oluşturma Fikirleri # 8


Göz Kamaştıran Instagram 9-Grid Oluşturun. Güzel ve uyumlu bir Instagram ızgarası ( son dokuz gönderinizin kombinasyonu ), potansiyel yeni takipçiler için güçlü bir motive edici olabilir.

Ancak, yayınlamadan önce yayınınızda yeni içeriğin ne kadar çekici görüneceğini hayal etmek zor olabilir.

Instagram'ın işletme profillerine sunduğu tüm alanlardan yararlanarak size verilen alandan en iyi şekilde yararlanın.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumunuz İçin Teşekkür Ederiz.

Yorumunuz Site Yönetimi Tarafından Kontrol Edildikten Sonra Yayınlanacaktır.

Alt Adsense