Yandex Connect Bedava Kurumsal Mail Alma 2020 | İnternetten Para Kazanma Teknikleri

En Yeni Eklenen

post adsense

22 Kasım 2020

Yandex Connect Bedava Kurumsal Mail Alma 2020

Yandex'ten Kurumsal Mail Adresi Nasıl Alınır.

Şirketiniz veya kuruluşunuz için  e-posta hesabı nasıl alınır öğrenmek için en doğru adrestesiniz. Şimdi size domain adresiniz ile aynı bedava kurumsal e-posta hiçbir ücret ödemeden alabilirsiniz. Bu durumda, sizler için alan adınız için Yandex Postaları bir çözüm olabilir.

Ucuz Godaddy'den Domain Nasıl Alınır.

Yandex, dünyanın 4. büyük arama motorudur . Rusya'daki en popüler e-posta ve arama motoru sağlayıcısıdır. E-posta hizmeti güvenilirdir. Yüzlerce veya binden fazla hesap için eksiksiz bir ücretsiz çözüm istiyorsanız, bu muhtemelen en iyi çözüm olabilir. 

Bununla birlikte, kayıt işlemi aslında Rusça'dır, ancak Google Translate'i kullanarak tüm adımları tercih ettiğiniz dilde kolayca yapabilirsiniz. En iyi deneyim için Google Chrome'u deneyin.


Aşama 1: 

İlk olarak yandex connect adresini ziyaret edin üyelik açarak ve alan adınızı ekleyin.Aşama 1Yandex, ücretsiz @ yandex.ru e-posta kimliği için giriş yapmanızı (veya kaydolmanızı) isteyecektir. Bu seviyede cep telefonu numaranızı doğrulamanız gerekecek (aksi takdirde captcha'yı Rusça olarak çözmeniz gerekecektir).

yandex kurumsal e-posta


Cep telefonu numaranızı doğrulayın ve kayıt işlemine devam edin. Sadece adınızı ve soyadınızı, istenen (mevcut) kullanıcı adınızı, şifrenizi (iki kez), güvenlik qa'yı dolduracaktır. bunun gibi . Bu amaçla Facebook, Twitter, Google veya VK tek oturum açma özelliğini de kullanabilirsiniz. Ama kullanmamayı tercih etti.

Adım 2:

Alan adını doğrulayın: Bir html dosyası yükleyerek VEYA bir CNAME kaydı ekleyerek alan sahipliğini doğrulayabilirsiniz. İşte bir ekran görüntüsü .

yandex kurumsal mail alma

CNAME kaydı ekle:
Bu yöntemi tercih ediyorum. Basitçe bir cname kaydı ekleyin ve yayılmasını bekleyin. Birkaç dakika ila birkaç saat sürecektir.

VEYA HTML dosyası yükle:
Kök alanınıza bir dosya yüklemeyi seçerseniz, anında olacaktır.

Burada, olmamalıdır  onlar değiştirmeye önerildiği gibi DNS değiştirmek. Etki alanı doğrulaması için CNAME'i eklemeniz veya dosyayı yüklemeniz yeterlidir.

Aşama 3:

MX kaydını ekleyin ve ilk e-posta hesabınızı oluşturun.

kurumsal mail almaİSİM KAYIT TÜRÜ ÖNCELİK EV SAHİBİ

@ MX 10 mx.yandex.ru.
Not: @geçersizse, alan adınızı deneyin. örneğin example.com(www.example.com değil).

İsteğe bağlı (ancak önerilir)

SPF kaydı ekle:

İSİM KAYIT TÜRÜ EV SAHİBİ
@ Txt v = spf1 yönlendirmesi = _spf.yandex.ru

4. Adım:

Etki alanınızı doğrulayıp MX kayıtlarını kurduğunuzda, sizden bir şifre ile yeni bir e-posta hesabı oluşturmanızı isteyeceklerdir. 

kurumsal email hesabı


İlk oturum açtıklarında, kullanıcıların Şartlar ve Koşulları kabul etmesi ve bazı basit bilgileri doldurması gerekir. Hesabınıza giriş yaptıktan sonra, tercih ettiğiniz dili Rusça'dan İngilizceye değiştirebilirsiniz. Yeni oturum açtığınız posta kutusunun sağ alt tarafında bir bayrak simgesi bulacaksınız .

Diğer sağlayıcılara göre avantajlar:

Yandex, Rusya'daki en popüler sitedir ve 10 milyon e-posta hesabına sahiptir. Aksi takdirde, bazı kişisel tercihler, hizmet güvenilir ve güvenlidir.

İşletmeniz için anında 1000 ücretsiz hesap alacaksınız. Bir zamanlar Microsoft'un yaptığı gibi, halktan veya ziyaretçilerinizden herhangi biri için açık kayıt da sunabilirsiniz.Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumunuz İçin Teşekkür Ederiz.

Yorumunuz Site Yönetimi Tarafından Kontrol Edildikten Sonra Yayınlanacaktır.

Alt Adsense