Instagram'da Bilmeniz Gereken 5 Gizli Özellik 2020 | İnternetten Para Kazanma Teknikleri

En Yeni Eklenen

post adsense

27 Kasım 2020

Instagram'da Bilmeniz Gereken 5 Gizli Özellik 2020

Bilmeniz Gereken 5 Gizli Instagram Püf Noktası Öğreninin. 

Instagram, var olduğu yaklaşık yedi yıldır basit bir fotoğraf paylaşım uygulamasından 600 milyondan fazla kullanıcısı olan bir sosyal ağa dönüştü . Uygulamanın kendisi, görüntüleri kronolojik olarak değil algoritmik olarak görüntülemek için yeni bir tartışmalı ince ayar da dahil olmak üzere bu süre içinde önemli ölçüde değişti.

instagram

En İyi Instagram Takipci Kasma ve Hileleri ve Kullanım Kılavuzu 2020

İster uzun süredir Instagram bağımlısı olun, ister fotoğraf paylaşımına yeni başlayan bir kullanıcı olun, bu ipuçları ve püf noktaları uygulamadan en iyi şekilde yararlanmanıza yardımcı olacaktır. Nasıl yapılır…


1- Bir gönderiye birden fazla fotoğraf ve video ekleyin


Hangi fotoğrafı göndereceğinize karar veremiyorsanız, artık aynı anda birden fazla fotoğraf yükleyebilirsiniz . Son güncelleme sayesinde, tek bir gönderide 10 adede kadar fotoğraf ve video yayınlamak mümkündür. Instagram'da telefonunuzun fotoğraf galerisine göz atarken, birden fazla resim veya video seçmek için seçili fotoğrafın alt kısmına yakın görünen "Birden Çok Seç" düğmesine dokunmanız yeterlidir.


2- Mevcut gönderilere daha fazla bilgi ekleyin


Belki bir resim yayınladınız, ancak başlığınıza belirli bir hashtag eklemeyi unuttunuz veya belki de daha önce yayınladığınız bir fotoğrafta bir arkadaşınızı etiketlemek istiyorsunuz. Bunu yapmak için, yayınınızın üstündeki, arka arkaya üç nokta gibi görünen düğmeye basın, "Düzenle" seçeneğini seçin; başlığını değiştirebilir, arkadaşları etiketleyebilir ve bu gönderiye bir konum ekleyebilirsiniz. Ancak, gönderildikten sonra resmin kendisini değiştiremezsiniz.


3- Kaybolan fotoğrafları ve videoları gönderin


Instagram, geçen yıl Snapchat benzeri bir özellik ekledi ve alıcı onları görüntüledikten sonra kaybolan resim ve videoları göndermeyi mümkün kıldı. Bunu yapmak için Instagram'da kamerayı başlatın, bir fotoğraf çekin veya bir video kaydedin ve ekranın sağ alt köşesindeki ok simgesine dokunun. Oradan, geçici fotoğrafınızı veya videonuzu hangi arkadaşlarınızın alacağını seçebileceksiniz. Bu tür gönderileri yalnızca sizi takip eden veya sizden özel mesaj almayı seçen Instagram üyelerine gönderebilirsiniz.


4- Fotoğrafları daha sonra görüntülemek için kaydedin


Instagram'ı moda, ev dekorasyonu, seyahat veya diğer ilgi alanlarıyla ilgili fikirleri iyileştirmek için kullanan biriyseniz, bu fotoğrafları daha sonra görüntülemek üzere kaydetmek isteyebilirsiniz. Bunu yapmak için, sağ taraftaki fotoğrafın altında bulunan yer imi simgesine basın. Fotoğraf, kaydedildikten sonra profilinizdeki bir sekmede görünecektir - ancak onları yalnızca siz görebilirsiniz.


5- Tek tek yayınlar için yorumları kapatın


Instagram, kısa süre önce kullanıcılara tek tek fotoğraflar ve videolar için yorumları kapatmayı mümkün kılarak gönderileri üzerinde daha fazla kontrol sağladı. Yorumları devre dışı bırakmak istediğiniz yayını seçin, fotoğrafın veya videonun üzerinde görüntülenen üç noktaya basın ve "Yorumu Kapat" ı seçin.Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumunuz İçin Teşekkür Ederiz.

Yorumunuz Site Yönetimi Tarafından Kontrol Edildikten Sonra Yayınlanacaktır.

Alt Adsense