Web Sitesi Nasil Kurulur Öğrenmek İstemisiniz | İnternetten Para Kazanma Teknikleri

En Yeni Eklenen

post adsense

27 Ekim 2020

Web Sitesi Nasil Kurulur Öğrenmek İstemisiniz

Kendi Web Siteni 60 Dakikada Nasıl Kurabilirsiniz Tüm Detayları ile Burada

web site kurulum

Kendi web siteni yapmayı düşünüyorsanız, ancak nereden başlayacağınız konusunda bir fikriniz yoksa, bu kılavuz tam size göre. Sizin gibi binlerce kişinin çevrimiçi olmasına ve gelişmesine yardımcı oldu!

Web geliştirme, kodlama veya bir web sitesinin nasıl tasarlanacağı hakkında hiçbir şey bilmenize gerek yok. Herkes bir web sitesi yapabilir. Kişisel blogunuzu veya küçük işletme web sitenizi oluşturup trafik çekmenin tam zamanı. Giriş engeli yok!


Öyleyse ne bekliyorsunuz?

Web Sitenizi Oluşturmak İçin İhtiyacınız Olan Şeyler


Alan Adı - (Web sitenizin adresi www.YOUWEBSITE.com)

Web Hosting - (web sitenizi bir sunucuda barındıran bir sağlayıcı)
Blogging Platformu - (WordPress.org gibi ücretsiz bir platform)

İşlevsel, hızlı ve profesyonel bir web sitesi oluşturmak istiyorsanız bu üç şey çok önemlidir. Bir alan adı (web sitesi adresi), insanların web sitenizi bulmasına yardımcı olur ve web barındırma, onu tüm dünya için erişilebilir hale getirir. Bu iki bileşen olmadan web sitenizi oluşturamazsınız.

Alan adınızı ve hostinginizi satın aldıktan sonra, web sitenizi oluşturmaya başlayabilirsiniz. Bunu yapmanın en kolay ve en iyi yolu, WordPress.org adlı bir web sitesi oluşturma platformu kullanmaktır. Ücretsizdir, sağlamdır, tek tıklamayla kurulabilir ve internetteki tüm web sitelerinin% 30'undan fazlası tarafından kullanılır.

Bu kılavuzu incelemek için 1 ila 2 saatinizi ayırın ve sonunda gurur duyabileceğiniz bir web sitesine sahip olacaksınız.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumunuz İçin Teşekkür Ederiz.

Yorumunuz Site Yönetimi Tarafından Kontrol Edildikten Sonra Yayınlanacaktır.

Alt Adsense