Ücretsiz Video Düzenleme Programları Top 5 ☼ 2018 | İnternetten Para Kazanma Teknikleri

En Yeni Eklenen

post adsense

03 Haziran 2018

Ücretsiz Video Düzenleme Programları Top 5 ☼ 2018

En İyi Ücretsiz Youtube Video Düzenleme Programları Top 5 Listesi

video montaj

Ücretsiz bir video montaj programı kullanmak videolarınızı düzenlemenin kolay ve rahat bir yoludur. Ayrıca, çoğu, editörleri için harika olduklarını ve programları kullanmak çok da kolay olduğu bilinmektedir.

Bir videodan ses çıkarmanız veya farklı sesler eklemeniz, videonun bölümlerini kesme, altyazılar eklemeniz, bir DVD menüsü oluşturmanız, video dosyalarını birleştirmeniz veya bir videoyu içeri veya dışarı akıtmanız gerekiyorsa bir video düzenleyici isteyebilirsiniz. Çoğu vlogger'ın bir çeşit video editörüne ihtiyacı var.

1 - OpenShot (Windows, Mac ve Linux)


İnanılmaz özelliklerinin listesini gördüğünüzde OpenShot ile videoları düzenlemek olağanüstüdür. Sadece Windows ve Mac değil aynı zamanda Linux'ta da tamamen ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Bu ücretsiz editördeki desteklenen özelliklerden bazıları, sürükle-bırak, görüntü ve ses desteği, eğri temelli Anahtar Çerçeve animasyonları, sınırsız parça ve katman ve 3D animasyonlu fayans ve efektler için masaüstü entegrasyonunu içerir.


2 - VideoPad (Windows ve Mac)


Hem Windows hem de Mac için bir başka video düzenleme yazılımı programı NCH Software'den VideoPad'dir. Ticari olmayan kullanım için yüzde 100 ücretsizdir.

Sürükle-bırak, efektler, geçişler, 3D video düzenleme, metin ve resim yazısı yerleşimi, video sabitleme, kolay anlatım, ücretsiz yerleşik ses efektleri ve renk kontrolünü destekler.

VideoPad ayrıca video hızını değiştirebilir, videoyu tersine çevirebilir, DVD yazabilir, müzik aktarabilir ve filmleri YouTube'a (ve diğer benzer sitelere) ve çeşitli çözünürlüklere (2K ve 4K gibi) aktarabilir.

3 - VSDC Ücretsiz Video Düzenleyici (Windows)


VSDC, Windows'a yükleyebileceğiniz tam özellikli ücretsiz bir video düzenleme aracıdır. Yine de adil bir uyarı: Bu program, çok sayıda özellik ve menüden dolayı yeni başlayanlar için biraz zor olabilir.

Bununla birlikte, videonuzda editör içinde yer alır ve videonuzla oynarsanız, ilk açtığınız zamanki gibi göz korkutucu değilsiniz. İşleri kolaylaştırmak için koşabileceğiniz bir sihirbaz bile var. Yapabileceğiniz bazı şeyler satır, metin ve şekillerin yanı sıra grafikler, animasyonlar, resimler, ses ve altyazılar eklemektir.

Ayrıca, iyi bir video editörü olması gerektiğinden, VSDC videoları çeşitli dosya formatlarına aktarabilir.

4 - iMovie (Mac)

iMovie, MacOS için tamamen ücretsizdir. Video ve ses düzenlemenin yanı sıra videolarınıza fotoğraf, müzik ve anlatım eklemek için birçok seçenek sunar.

IMovie'nin en sevdiğim özelliklerinden biri, 4K çözünürlüklü film yapma yeteneğidir ve hatta iPhone veya iPad'inizden başlayıp Mac'inizde bitirebilirsiniz. Bu oldukça havalı!


5 - Movie Maker (Windows) 


Movie Maker, Windows'un çeşitli sürümlerinde önceden yüklenmiş olarak sunulan ücretsiz video düzenleme yazılımıydı. Yüksek kaliteli filmler oluşturmak ve paylaşmak için bunu kullanabilirsiniz. 

Bu listeye bu listeyi ekledim, çünkü zaten çok sayıda Windows bilgisayarında var, yani kullanmaya başlamak için herhangi bir şey indirmenize gerek bile olmayabilir. 2017'nin başında durdurulmuş olsa da, yine de Microsoft dışı web siteleri aracılığıyla indirebilirsiniz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumunuz İçin Teşekkür Ederiz.

Yorumunuz Site Yönetimi Tarafından Kontrol Edildikten Sonra Yayınlanacaktır.

Alt Adsense