Youtube Video Ekleyerek Nasıl Para Kazanılır? | İnternetten Para Kazanma Teknikleri

En Yeni Eklenen

post adsense

04 Aralık 2014

Youtube Video Ekleyerek Nasıl Para Kazanılır?

Youtube Video Çek Yükle İnternetten Para Kazan Nasıl mı?

video yükle

Selamlar internette youtube ile para kazanmaya can atan birçok bireyin Youtube'den ek gelir kazanç ile ilgili önyargıları meydana geldiğini biliyorum. Nedeni ise bende youtube'dan ek ciro kazanmaya başlamadan öncesinde benzer fikirlere sahiptim. Elbette banka hesabımdaki  o kazançlarımı görünceye civarı.

Peki Youtube dan ne türlü ek gelir kazanılır?


Evet işte bu sabah bu yazıyı okuduktan ardından Youtube'dan ek ciro kazanma konusundaki fikirleriniz değişeceğinize güvenilir olabilirsiniz.

Şimdi kısacası sizlere bizzat hikayemden bahsedeyim;

Bundan iki yıl öncesinde yana yakıla Youtube dan ek ciro elde etmek amaçlı arayışa geçtim. Ancak pek ingilizcem meydana gelmediği amaçlı seçeneklerim de çok kısıtlıydı.Olsun dedim başladım araştırmalara.

Onlarca site inceledim ve makaleler okudum hiçbir seçenekten memnun kalmadım ve en bitiminde devasız bir biçimde bıraktım araştırmaları. bu sırada üniversiteyede 5 bedava gidip geliyordum. Ama kafaya koymustum youtube dan bu paraları kazananlar vardı ve bende kazanmalıydım.

Ve en bitiminde bir dostum webten ayda aşağı yukarı 3.000 tl kazandığını ifade etti .
Hemen yapıştım elbette . Ne Türlü kazanıyor sun? dedim Youtube dan diye konuştu .Aldım bütün tüyoları verdim kendimi bilgisayara...

Sonuç mu?

Evet neticesi aşağıdaki para ekranımda görebilirsiniz ayda aşağı yukarı iki .000$ çok şükür :)

Youtube'dan ne türlü ek ciro kazanılır

Peki Ne Yaptın Arkadaş Youtube dan Ne Türlü Ek Ciro Kazanılır? Anlatsana dediğinizi duyar gibiyim.


Kazandığım ek ciro kaynağım fotoğrafta de gördüğünüz benzeri (Google Amca) dır.Bildiğiniz benzeri Youtube de Google nin bir kuruluşudur. Elbette asıl para alanımız hepinizin bildiği YOUTUBE dir.(Amcaoğlu) :)

Youtube dan Ek Kazanç Etmek amaçlı Ne Yapmamız Gerekiyor?

Yapmanız gerekli olan bir birşey youtube'da hesap açarak bulduğunuz şimdiki olarak videoları veya kendinizin meydana getirdiği videoları youtube'a yükleyip izlenmesini beklemek.

Sorunsuz rahatlıkla ek ciro kazanacaksınız.Dolarlar banka hesabınıza her ay kendiliğinden olarak yatacak heyecan etmeyin . Ayrıntılı bilgiyi daha önceki Youtube'dan Para Kazanma isimli yazımda verdim bakabilirsiniz

Evet sakın pes etmeyin negatif kişileri ve yorumları dinlemeyin. Ben bizzat bu yaparak binlerce TL kazandım ve hâlâ her ay kendiliğinden olarak kazanıyorum.Sizlerinde bu fırsattan haberdar olmanız amaçlı bu verileri burada paylaşıyorum.

Sizlerinde Youtube dan ek ciro kazanmasını ek ciro ele geçirmesini canı candan talep ediyorum . Sizlere her çeşitli takviyesi bilgiyi yazılarımla paylaşarak aylık olarak çok harika kazançlar sağlamanıza vesile olmak banada kocaman mutlu olmak verecek.

Youtubeden kazandığınız kazançlarınızı banka havalesi, paypal veya çek olarak ne türlü isterseniz trink olarak alırsınız. Gün Içerisinde yalnızca iki -3 saat çalıçarak şimdiki olarak video yükleyerek  400 tl ve daha pek kazanabilirsiniz.Bu hasılatı yükseltmek tamamıyla sizin çalışmanıza ilişkili .

Yine sizlere vereceğim bir takım taktiklerle ve önereceğim kaynaklar yardımıyla ,  ( Tahmini iki ay) itinalı çalışmayla binlerce dolar kazanabileceksiniz.

Youtube dan ek kazanç başladıktan ardından gün be gün hayatımın değiştiğini hissediyorum.Kendime güvenim geldi ve ayaklarımın üst kısmına daha bir sağlam basıyorum.Youtube'dan ek ciro elde etmek ve geçiminizi sağlamak hiç de kolay değil değil güvenilir olun.Yeterki siz isteyin ve başlayın."İşe başalamak bitirmenin yarısıdır" unutmayın!

Bu yazım sizlere yararlı olduysa aşağıda butonlardan facebook ve twitter da paylaşarak teşekkür edebilirsiniz.Bir yabancı yazımda görüşmek üzere hoşçakalın.

1 yorum:

Yorumunuz İçin Teşekkür Ederiz.

Yorumunuz Site Yönetimi Tarafından Kontrol Edildikten Sonra Yayınlanacaktır.

Alt Adsense