Youtube Videoları ile Adsense'den Para Kazanmak | İnternetten Para Kazanma Teknikleri

En Yeni Eklenen

post adsense

14 Aralık 2014

Youtube Videoları ile Adsense'den Para Kazanmak

Youtube Video Yükle Adsense ile İnternette Para Kazanmak mı İstiyorsun.


youtube adsense

Adsense işini ciddiye meydanlara müjde! Yıllarca ülkemiz hariç , öbür ülkelerde Youtube üzerinden para galip gelen binlerce birey meydana gelmesine karşın Ülkemiz'de Youtube üzerinden para elde etmek olası değildi.Şimdi ise çoğalış Youtube üzerinden para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Tabii öncesinde bilinmesi gerekli olan bir şey var oda adsense hesabınızın olması. Şayet Adsense hesabınız yoksa para kazanamazsınız. Bunun içerisinde youtube üzerinden adsense müracaatı yapabilirsiniz. Esasen bir hesabınız varsa yapacağınız işlemler epeyce temel hale geldi. Bilhassa Youtube'nin Türkçe olmasıyla bu kolay hepten arttı.

Ülkemiz'de Youtube üzerinden para elde etmek yasal mi ?

Ne yazık ki yasal  değl, ama yasal olmasa dahi youtube kanalınızı AMERIKA BIRLEŞIK DEVLETLERI'ye ayarladığınızda kazanmaya başlayabilirsiniz.

Youtube'den para kazanmak şu an için yasal değilse ne türlü paramızı verecek ?

Aslında Türk yayıncılar eskiden de bu sistemi faydalanarak para kazanabiliyordu fakat bir sürü birey bilmiyordu. Fakat son vakitlerde youtube den para kazanmaya başlayanların sayısı artınca çoğalış Ülkemiz de de bu işten para kazanıldığı açıkça meydana çıktı.

Youtube - Adsense Ülkemiz'de ne zaman açılacak ?

Adsense aracılığıyla verilen verilere yönelik benzeyen sürede bu bölüm açılacak. Ne var ki ne zaman açılır bu konu ile ilgili kesinlikle herhangi birşey ifade etmek basit değil .

Youtube videolarından para kazanırken Adsense hesabımın banlanma riskim olabilir mu ?

Adsense halen Ülkemiz'de etkin meydana gelmediği için banlanma rizikonuz elbette var. Ne var ki telif hakkı haklarına uyduğunuz zaman banlanma rizikonuz az.

Youtube'dan telif hakkı hakkı limitimi doldurdum hesabım banlanır mı ?

Genelde bu vaziyetlerde youtube kanalınız kapatılmaktadır. Ne var ki bir takım vaziyetlerde Adsense hesabınızın banlanmasıda mevzubahis olabilmektedir . Bu sebeblerin en başında tıklamaya teşvik ika geliyor.

Hangi videoları yüklersem banlanırım ?

Aslında bir bir sürü videonun telif hakkı hakları şuanki . Bunların en başında muyap musiki hakları, diziler, mücadeleler , dizi film capsleri, logosu yer alan video klipler banlanma riskinizi arttırır.

Peki ne çeşit video klipler yüklemeliyim ?

İşin aslında olası aşama natürel meydana gelen ve kendinizin çekmiş meydana geldiği videoları yüklemeniz menfaatiniz tarafından bir sürü daha sıkı olabilir .

5 yorum:

 1. buloger hesabı açtım siteyı kurdum diyelım para oranını kım hesaplıyor ve nasıl olcak detaylı bir bilgi verebilirmisiniz

  YanıtlaSil
 2. abi nasil google adsense ile anlasma yapilir

  YanıtlaSil
 3. ADSENSEDEN Herşeyimi yaptım para kazanmam 0 diye gösteriyor 88 tane de vidyom var izlenmemde 4,000 ama 0 tl neden yardım edermisiniz

  YanıtlaSil
 4. Slm abi uzun zamandır seni takip ediyorum blogger hesabım olmasına rağmen para kazanamıyorun

  YanıtlaSil
 5. Yardımcı olursanız sevinirim

  YanıtlaSil

Yorumunuz İçin Teşekkür Ederiz.

Yorumunuz Site Yönetimi Tarafından Kontrol Edildikten Sonra Yayınlanacaktır.

Alt Adsense