Youtube Videolarınızı Google Arama Motoruna Hizli İndex Yaptir | İnternetten Para Kazanma Teknikleri

En Yeni Eklenen

post adsense

02 Eylül 2014

Youtube Videolarınızı Google Arama Motoruna Hizli İndex Yaptir

Youtube Videoları Üst Sıralara Çekme Yöntemleri Nelerdir.


youtube arama

Bugün şanslısınız şimdi size Google Arama Motoruna Hızlı İndex adına birçok metod bulunmaktadır. Öncelikli olarak geçerli olan ve aylarca para kazançı sağlayan başlıca yöntemlerin başında tabiki youtube para kazanmak, adsense para kazanmak, anket doldur para kazan hakkında birçok videolu anlatımlarımı sitemizde yayınlıyoruz.

Webte para kazanma yollarını anlatıyoruz. İnternetten günde 1 saat gibi çalışarak para kazanmanın yolları nelerdir.

Evinizinde çalışarak günlük internetten ek kazanç ister miydiniz? Haydi şimdi sende evinizde webte çalışarak her gün sende kazanç sağlayabilirsiniz.

Youtube'de Videolarınızı Google Hızlı İndex Nasıl Yapılmalı


Selam youtube videolarından para kazanmak isteyen arkadaşlar. İnternette son günlerde Youtube Videolarının indexlemesi konusunda zorluk çeken birçok arkadaşımız için google arama motoruna hızlı index aldırma videosunu hazırladım. Birçok youtube kanal sahibi yüklediği videoların indexlenme süresinin 1 günü bulabildiğini iddia ediyor. Aslında bu uzun bir süreç. Çünkü bir başka kullanıcı sizin videonun içeriğine benzer bir videoyu sizden sonra yüklemiş olsa bile, ufak bir SEO çalışması ile Google aramalarında sizden önce çıkabiliyor. Bu da ister istemez canınızın sıkılmasına neden olabiliyor.


Şimdi sizlerle birlikte ufak SEO çalışması yapacağız ve YouTube'a yüklediğinizi videoların dakikalar içerisinde index almasını sağlayacağız.Hızlı İndez Alması İçinYapmanız gerekenler:

1. Videonuzu YouTube'a yükleyin ve oluşan videonun linkini kopyalayın.

2. Kopyaladığınız linki https://www.google.com/webmasters/tools/submit-url adresine gönderin. (Web Master girişi yapmak gerekir.)

3. Yine kopyaladığınız linki Google Blog Arama Ping Hizmeti adresine gönderin.

4. Yine kopyaladığınız linki Auto Ping - Fuub.net adresine gönderin.

5. Yine kopyaladığınız linki Search Engine - Fuub.net adresine gönderin. Bu adresteki tüm arama motorlarını seçili hale getirin.Ve sonuç; 14 dakika önce yüklediğim video anında index aldı ve YouTube aramalarında ilk sayfada göründü.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumunuz İçin Teşekkür Ederiz.

Yorumunuz Site Yönetimi Tarafından Kontrol Edildikten Sonra Yayınlanacaktır.

Alt Adsense