Google Adsense Banka Hesabı Oluşturma Adsense IBAN Numarası Ekleme | İnternetten Para Kazanma Teknikleri

En Yeni Eklenen

post adsense

08 Ağustos 2014

Google Adsense Banka Hesabı Oluşturma Adsense IBAN Numarası Ekleme

Google Adsense Banka Hesap Eklemek İçin En Doğru Yöntem Burada.

adsense banka hesabı ekleme


Selamlar internette para kazanmak adına fazlası ile hevesli olan arkadaşlarım. Bugün size Google ADSENSE hesabımıza BANKA IBAN numarası nasıl eklenir detaylı olarak videolu anlatım ile bilgi vermek istiyorum. Videomuzda neler mi var?

Adsense Banka Hesabı Oluşturma, adsense iban ekleme, adsense iban, adsense banka hesabı ekleme, adsense banka hesabı doğrulama ve dahası için TIKLA.

Evet buda mühim konulardan tek tanesi. Google Adsense kullananlar bilirki, Google; Adsense kullanıcılarına, ödemeleri bir ay geriden yapar. Başka Bir Deyişle geliyor olacak ay tek tediye tasarılıyor isek, bu ödemenin bildirimini bu ayın 15 inden öncesinde yapmamız gerekmektedir . 

Google Adsense Hesabı Nasıl Açılır Buradan Öğrenebilirsiniz.

Adsense Para Nasıl alınır videosu olarak şu anda 08 Ağustos 2014 'te eklediğimizi düşünecek olursak, bu yazıyı okuyan Adsense kullanıcıları bu sabah IBAN numaralarını Google Adsense hesaplarına ekleseler bile, AĞUSTOS ayı içinde tediye alamayacaklardır. Bunun sebebi , ayın 15 ine civarı gereken hesap pusulası tertip etmelerin yapılmamış olması. Eylül ayı içinde tediye alabilmeleri amaçlı Ocakta ayının 15 inden öncesinde işlemlerini bitirmiş olmaları gerekmektedir .

Google Adsense hesabınıza IBAN numaranızı, Google Adsense Hesap Pusulası Sayfası üzerinden ekleyebilirsiniz.  Hesap Pusulası sayfanızda aşağıdaki fotoğrafta , anlatıldığı benzeri işlemleri takip ederseniz, IBAN numaranızı rahatlıkla ekleyebilir ve ödemelerinizi düzene sokabilirsiniz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumunuz İçin Teşekkür Ederiz.

Yorumunuz Site Yönetimi Tarafından Kontrol Edildikten Sonra Yayınlanacaktır.

Alt Adsense