Adsense Gelirlerini Artirmak İçin En Etkili Yöntemler Burada | İnternetten Para Kazanma Teknikleri

En Yeni Eklenen

post adsense

01 Ağustos 2014

Adsense Gelirlerini Artirmak İçin En Etkili Yöntemler Burada

Google Adsense'den Çok Para Kazanma Yöntemleri Eğitim Videosu.

google adsense


Online olarak sitelerinden yüksek gelir elde etmek adına en güzel yönetemdir Adsense. Sitelerinden gündelik olarak iyi para elde etmek amaçlı debelenen çok webmaster var. Ancak bunların arasındaki bir takım dehalar Adsense ile gün içerisinde onlarca dolar kazanmanın keyfini sürüyorlar.Bu dehaları diğerlerinden ayıran çeşitli ve kapsamlı düşünmedir.

İşte onlardan birisi de burada sizlere başka bir deyişle bu meydanda destek isteyenlere destek etmek amaçlı görüşlerini yazıyor. Anlatacağımız yol Geçmiş zamanda adsense birikimlerini arttırdı ve halen da arttırmaya devam etmekte .

İşte sizlere Adsense gelirlerinizi arttıracak 5 güzel yol:


1-) Bir Adsense reklam formatı üstünde hüküm sunmak . Genellikle onay edilen en güzel format Kocaman Dikdörtgen (336X280)'dir. Yeniden benzer format ile yapılan araştırmalar klikleme oranlarının ve tıkladıktan ardından iştirak eden siteyi analiz oranının fazladan olduğu gözlenmiştir.

Ne Sebeple çok reklam formatı varken bu? Basitçe; bu format normal internet linkleri benzeri görülmektedir ve ziyaretçiler bu stil linkleri tıklamaya alışmışlardır. Tıkladıklarının adsense reklamı meydana geldiğini biliyor ya da bilmiyor olabilirler. Ancak neticede tıkladıkları müddetçe bu sizin yararınıza.

2-) Adsense reklamlarınız amaçlı yepyeni bir nitelik paleti oluşturun. Bu palet sitenizin arkaplan rengi ile uygun olsun. Sözgelimi şayet sitenizin arkaplan rengi beyaz ise reklam paletlerinizin de arkaplanı beyaz olsun. Bu adsense reklamlarının sitenizin bir parçasıymış benzeri görünmesini olanağı sağlar . Elbet bu da ziyaretçiler aracılığıyla fazladan tıklanma getirir.

3-) Sitenizin altındaki adsense reklamlarını silin ve onları olabildiğince tepeye yerleştirin. Adsense reklamlarınızı gizlemeye çalışmayın. Onları ziyaretçilerin kolaylıkla görebileceği yerlere koyun. Adsense gelirlerinin yer aldıkları yerlere yönelik ne türlü değiştiğini görünce şaşıracaksınız.

4-) İlgili sitelere link vermeyi devam etmek. Burada içeriğinizle alakalı sitelerin bir listesini yapın ve en üstüne bizzat adsense reklamlarınızı yerleştirin. Adsense reklmarında içerikle alakalı siteler çıktığı amaçlı haliyle o siteleri arayan bir ziyaretçiniz severek reklamdaki linkede tıklayacaktır.

5-) SSI  ( başka bir deyişle Sunucu(server) Side Included) kullanan internet sayfaları amaçlı Adsense kodlarını yerleştirmeyi otomatikleştirin. Host sağlayıcınıza serverin SSI destekleyip desteklemediğini sıkıntı . Peki ne türlü yapılır? Yalnızca adsense kodlarınızı bir text içerisine yapıştırın ve "adsense text" halinde kaydedin ve serverda ana dosyaya yükleyin. Ardından SSI faydalanarak öbür sayfalarda gerektiği yerlerde kodu çağırın. Bu madde sitesine otomatik olarak sahife ekleyenler amaçlı zaman kurtarıcı olacaktır.

Bunlar sitesinden onlarca belki de binlerce dolar elde etmek isteyenler işlerine yarayabilecek bir kaç öneri . Şunun bilinmesi gerekli ki bu reklamlar gösteriliyor zira kişilerin ilgisini çekmek amaçlı . Bu yüzden yapman gerekli iştirak eden önce birşey aşikâr bir konuya odaklanman. Zira çıkan reklamların sitenizle alakalı olması sitenize içeriği amaçlı iştirak eden ziyaretçilerin ilgisini çekecektir.

Şunu unutmayın ki öbür çok site sizinle benzer konuya sahip ve benzer reklamları gösteriyor olabilmektedir . Bu vaziyette sizin reklamları daha çeşitli bir duruma getirip tıklanmalarını cazipleştirmeniz gerekmektedir . Her tıklamanın sizlere bir kazancı var.

Bu yol başkaları aracılığıyla denenmiş ve kazançlarını arttırmıştır. Şayet başkaları başarmış ise sizde başarabilirsiniz. Sizde deneyin ve değişiklikleri görün.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumunuz İçin Teşekkür Ederiz.

Yorumunuz Site Yönetimi Tarafından Kontrol Edildikten Sonra Yayınlanacaktır.

Alt Adsense