Youtube Ünlem Sorunu ! Ünlem kaldirma Ünlem Geçme Taktikleri | İnternetten Para Kazanma Teknikleri

En Yeni Eklenen

post adsense

30 Temmuz 2014

Youtube Ünlem Sorunu ! Ünlem kaldirma Ünlem Geçme Taktikleri

Youtube Videoları Ünlem Geçme Sorunu ve Çözümü Burada

youtube video

İnternette youtube da kanalınıza yüklediğiniz videolarınız ünlem işareti geliyordur kesin. Benim başıma geliyor. Her 10 videodan 8'i ünleme düşüyor ve çoğalış bıkkınlık haline geldi bunun çözümü yok denecek civarı az dostlar .

Youtube Para Kazanma Ünlem Geçme Sorunu ve Dahası

Benim tek taktiğim var şayet imaj kalitesi bozuluyor malesef. Camtasia kullananlar vardır tabi bilmeyenler Camtasia programını indirsinler nedeni ise videoyu yüklüyeceğimiz videoyu Camtasia ile editlicez.Evet camtasia studio ile videoyu hem tek kırpcaz hemde formatını değiştircez bir yandan imaj kalitesini değiştireceğiz bu civarı :) belli bir süre pek oluyor benzeri .

Herneyse dostlar ben videoyu indiriyorum daha hemen ardından camtasia studio ile kırpıyorum videonun logosunu introsunu felan kırpıyorum daha hemen ardından nitelik ekliyorum görüntüye ve (!) ünlem işaretinden kurtuluyoruz.

Bide bunun benzeri deneyin bakalım ne türlü olcak.

Tekrar ediyorum dostlar camtasia studio olmayanlar indirsin ve videoda logo felan varsa silsin ve videonun heryerine nitelik eklesin ondan hemen ardından yüklesin sizde olacak mı bakalım.Ben aynıyla bunun benzeri yaptım ve ünlem işareti kalktı para kazanma etkin duruma geldi.

1 yorum:

Yorumunuz İçin Teşekkür Ederiz.

Yorumunuz Site Yönetimi Tarafından Kontrol Edildikten Sonra Yayınlanacaktır.

Alt Adsense