Youtube Para Kazanmaya Açık Yeni Kanal Oluşturma 2014 | İnternetten Para Kazanma Teknikleri

En Yeni Eklenen

post adsense

26 Temmuz 2014

Youtube Para Kazanmaya Açık Yeni Kanal Oluşturma 2014

Youtube Kanalı Para Kazanmaya Nasıl Açılır En Güzel Yöntem.

youtube kanal oluşturma


Youtube'de para elde etmek amaçlı en gösterişli yollardan biri çeşitli kanallar açarak çeşitli kategorilerde videoları açılan bu kanallarda yayınlamaktır. Başka Bir Deyişle tek kanalda spor videoları, diğerinde bilgi videoları ve diğer kanallarda da zevküsefa, müzik, magazin benzeri kategorilere ilişkin videoları yayınlamaktır.

Yalnızca tek kanala atacağınız 5-10 videodan birçok pek getiri beklemeyin. Ürününüz ve bu ürünü sergileyecek tezgahınız ne civarı bereketli olursa o civarı tek sürü müşteriye hitap edersiniz. Youtube'de de vaziyetler benzer . Bereketli video (telif hakkı haklarına uyarı ederek) yükleyeceksiniz ki izlenme ve buna bağlı olarak adsense reklamlarına tıklanma oranları da o düzey de yükseliş göstersin.

Youtube'de 500 kanal açma hakkınız yer almaktadır . Elbet 500 kanal açarak başınıza iş açmamayı öneririm. Neticede telifli videolara isabet gelmek kazançlarınızı yakar.

Başka Bir Deyişle bu kanalları yüklemek amaçlı önünüze iştirak eden videoları atmanız sizi üzebilir. Bunun mahaline 10-15 kanal açarak buralarda telif hakkı olmayan videoları yayınlamanız önce süreçte sizin amaçlı randımanlı olacaktır. İşleri yöntemine koyup tam adapte olduğunuzda kanal sayısını bakabileceğiniz civarı açabilirsiniz.

Şimdi gelelim Youtube'da kanalın ne türlü açıldığına.

  1.     Sağ üst köşede kanalınızın ya da hesabınızın ismin yer aldığı yere tıklayınız.
  2.     Tıkladıktan ardından karşınıza çıkma irtibatlardan Youtube Ayarları sekmesini tıklayınız.
  3.     Girdiğiniz ekranın en altında Yepyeni Kanal Oluştur sekmesini göreceksiniz. Oraya tıklayarak yepyeni kanal oluşturma sayfasına gideceksiniz.
  4.     Kanalınızın ismini yazın, kategorisini seçin ve Sayfalar Koşullarını Onay Ediyorum yazısının yanındaki kutucuğu işaretleyerek yepyeni sayfanızı oluşturun.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumunuz İçin Teşekkür Ederiz.

Yorumunuz Site Yönetimi Tarafından Kontrol Edildikten Sonra Yayınlanacaktır.

Alt Adsense