İnternette Etkili Para Kazanma Rehberi - İnternetten Para Kazan | İnternetten Para Kazanma Teknikleri

En Yeni Eklenen

post adsense

30 Temmuz 2014

İnternette Etkili Para Kazanma Rehberi - İnternetten Para Kazan

İnternette En Hızlı Para Kazanma Yöntemleri ve Yapılması Gerekenler

internetten para kazanma

Kısa zamanda bir sürü çalışarak webte nasıl para kazanılır bu problemin yanıtını vereceğiz. Yapmanız gerekli var olan tek birşey bu yazıdaki herşeyi kelimesi kelimesine yapmak.

Kısa Zamanda Para Kazanma. Genel Blog Açmak


Eğer ki kısa vadede anında para elde etmek istiyorsanız bu iş tam sizlere yönelik . Tek genel blog açarak olası olduğunca güncel konularda içerik gireceksiniz. İsterseniz bu işi websitesi açarak yapabilirsiniz isterseniz ise www.blogspot.com dan bedava olarak tek blog açarak başlayabilirsiniz.

Genel bloglarda blogspot bazı ek olarak avantajlı olabiliyor. Blogspot google ın servisi olduğundan yazılar ek olarak çabuk indexleniyor, ek olarak üst sıralarda çıkıyor. Tek blog açtıktan hemen ardından sırayla şu işlemleri yapacaksınız

1-Gündemdeki haberleri, tv şovlarında olanları, yatıştırmaya özetlerini, maçların gollerini, bayan programlarında meydana gelen vakaları yazacaksınız. Örneğin survivorda kim elenecek yaklaşık yapabilirsiniz, bu sabah ne giysemde ki yarışmacıların elbiselerini yorumlayabilirsiniz, gündemdeki haberleri bizzat yorumunuzla yazabilirsiniz.

En Tek Sürü Hit Çeken Yazılar Neler Pekâlâ ?


Kadın yazılımları benzersiz hit çekiyor diyebilirim. Bu Sabah ne giysemi izleyin, tek yanda PC öbür yanda tv açıkça olsun. Anında yorumunuzu ve programda akılda kalanları yazın. Müge anlıyla tatlısertde bu sabah ne oldu ? Melekte bugünkü yapılmış var olan yiyecek neydi ? Harika asırda neler olacak ? bu stil yazıları yazmanız gerekli . Çoğunlukla ev hanımlarının seyrettiği yazılımları yazarsanız tek sürü çabuk hit alırsınız

Bu yazıları yazdıktan hemen ardından facebook ve twitterde paylaşın. Amaç yazdıklarınızın hızlıca google da indexlenmesi.

internetten para elde etmek 300x123 Kısa Zamanda Para Kazanma Yolları

internetten para kazanmak

Yazıları Yazdıktan Hemen Ardından Ne Türlü Ziyaretçi Çekerim ? İlk Etapta Neler Yapmalıyım ?

İlk olarak öbür blogları takip edin. Onlarda sizi takip paha . İlgili Bloglarada yorum bırakın. 2. olarak onedio.com a üyeler olun. Burda yazılarınızı paylaşırsanız hem çabuk index alırsınız hemde gündelik 50 60 birey sitenize girmeye başlar. 3. olarak hurriyet bumeranga sitenizi kabul ettirmeye çalışın. Yazarkafede paylaşacağınız kalifiye tek içerik sizlere gün içerisinde 300 400 birey getirebilir

Peki Kısa Zamanda Ne Civarı Kazanabilirim ? Kim Sizlere bu parayı verecek ?

Blogspotla site açtıktan hemen ardından sitenizde para kazanma seçeneği göreceksiniz. Burdan google adsense e müracaat yapın. Reklamları etkin edin ve kazanmaya başlayın. Eğerki hitiniz tek sürü pek olursa sabit reklamlar da alabilirsiniz. Zanox.com da siteniz amaçlı diğer tek reklam arabayı olabilmektedir .

Benim bu tekniği verdiğim bu blogu izleyen tek arkadaşımız 2. gününde 12 dolar kazanmaya başladı. bir hafta hemen ardından ise ortalaması gün içerisinde 30 dolardı. Sitesine bir ay süresince gün içerisinde 20 içerik girdi.Ve ortalaması şu an amaçlı gün içerisinde 25 30 dolar dolaylarında . Sistemin tek avantajı bir yandan dezavantajı var. Avantaj olarak anında fazla yüksek miktarlar kazanmaya başlıyorsunuz. Dezavantajı ise bir hafta içerik yazmazsanız gün içerisinde 30 dolar kazandıran siteniz gün içerisinde 5-6 dolar kazandırmaya başlıyor.

Eğerki bu fikri tek iş olarak görürseniz ve gün içerisinde 20 adet içerik girerseniz bir hafta hemen ardından kazanmaya başladığınız para amaçlı bana teşekkür edeceksiniz

Bu yazımızda kısa zamanda ne türlü para kazanılır, blogdan ne türlü para kazanılır, ayda 1000 TL ne türlü kazanılır, ayda 1000 liradan pek ne türlü para kazanılır, hanede ne türlü para kazanılır, webten ne türlü para kazanılır benzeri suallere yanıt veryüksek. Inşallah uygular ve kazanırsınız.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumunuz İçin Teşekkür Ederiz.

Yorumunuz Site Yönetimi Tarafından Kontrol Edildikten Sonra Yayınlanacaktır.

Alt Adsense