İnternette Bloglar ile Para Kazancı Nasıl Yapılır | İnternetten Para Kazanma Teknikleri

En Yeni Eklenen

post adsense

26 Temmuz 2014

İnternette Bloglar ile Para Kazancı Nasıl Yapılır

Web Site Kur İnternetten Para Kazanma Çok Kolay Nasıl Mı.

blog kur para kazan


Sizlerde artık internet üzerinden para kazanmanın en etkili ve yaygın yolu güvenirliğiyle, titizliğiyle, ciddiyetiyle ve hükümet garantisi benzeri garanticilğiyle Google adsensedir. Adsense ile para kazanma amaçlı ise tek blogunuz ya da genel ağ siteniz olmalıdır.

Mesela tek blogunuz var. Blogunuzun konusu trend , alım satım , bayan , spor, magazin vs. vs. olabilmektedir . Bu blogda yayınların ana temasına yönelik Google sizlere reklamlar verecektir. Bu reklamları blogunuza yerleştirdiğinizde esasen ziyaretçileriniz de o konular ile ilgili haber amaçlı sitenize geldiği amaçlı bu reklamlara tıklama ihtimalleri yüksek olacaktır. Hazırlanan her tıklama da sizlere getiri olarak gelecektir . Bu sistemden faydalanmanız amaçlı tabiki tek bloga ihtiyacınız var.

Bunun amaçlı de Google sizleri düşündü ve bedava Blogger hizmeti ile bloglar verdi. Blogger'e girerek buradan hazırlıklı temaların meydana geldiği tek blog elde edebilirsiniz.

Blogger'in yanında Blogcu'dan da bedava tek blog sağlamak edebilirsiniz . Kullanış tarafından öncelikle Blogger olmak üzere bu 2 blog hizmeti verici site sizin amaçlı en uygunudur.

Blogculukta Uyarı Edilmesi Gerekenler


Blogunuzu oluşturduktan ardından kesinlikle orijinal makaleler yazmaya itina gösterin. Sözgelimi blog konunuz trend ise şüphesiz kopyala yapıştır yapmadan konularınızı siz yazmaya çabalamalısınız. Ya da tek başkasına yazdırabilirsiniz. Tahmini 40 makaleden ardından bu makaleleri soysal paylaşım sitelerinden paylaşarak sitenize tek rakam ziyaretçi çektikten ardından Adsense müracaatını yapabilirsiniz.

Bu bahsettiklerimi genel ağ sitenizde de benzer biçimde uygulamalısınız.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumunuz İçin Teşekkür Ederiz.

Yorumunuz Site Yönetimi Tarafından Kontrol Edildikten Sonra Yayınlanacaktır.

Alt Adsense